Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Provode obuku
Povratak na članak

Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"

Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj

Komentari 207

OB
-obrisani-
17:11 18.11.2011.

18.11.2011. u 17:08h @rea je napisao/la: Najbolji su mi ljevičari. Oni bi zhidove najradije protjerali iz EU. Nikako da shvate da je ljudima njih dosta. Al ne zhidova, oni su manjina. Onih drugih, nametnih. __________________________ protjerali ste ih - vi........ napravili im državu daleko od vas, na tuđem samo da nisu s vama

VL
ZR
Zrakomlat
17:12 18.11.2011.

lazljivi, skote...ja pricam ono sto je......a ca je, je, lako se da utvrditi.......

VL
OB
-obrisani-
17:12 18.11.2011.

pa, google u ruke.....

VL
OB
-obrisani-
17:12 18.11.2011.

a, pokakam se ja za svaku paru koju si ti za BiH dao

VL
OB
-obrisani-
17:16 18.11.2011.

18.11.2011. u 17:15h Zrakomlat je napisao/la: svaki dinar koji ja posaljem odavde, a poslao sam mijardu i jos pola u RS, je oporezovan za trecinu. 33%....ide talibanima i vehabijama....sad ne znam kako vi hrvati to regulisete sa bracom u hercegovini,, al cenim da je isto.... __________________________ jel onih Slobinih milijardu ? e, jesi se pretrgao......

VL
ZR
Zrakomlat
17:15 18.11.2011.

svaki dinar koji ja posaljem odavde, a poslao sam mijardu i jos pola u RS, je oporezovan za trecinu. 33%....ide talibanima i vehabijama....sad ne znam kako vi hrvati to regulisete sa bracom u hercegovini, al cenim da je isto....

VL
OB
-obrisani-
17:15 18.11.2011.

mda.......

VL
OB
-obrisani-
17:19 18.11.2011.

...da bradu pusti, ne znaš da li bi ga u talibane ili četnike

VL
ZR
Zrakomlat
17:17 18.11.2011.

na svaki moj dinar, dzamahirija umze 33 pare...da......istina.....izdrzavamo i hranimo mlade talibane i vehabije????? moja deca idu gola i bosa po avliji da bih hranio nekog ko ce ih zaklatri za koju god???

VL
OB
-obrisani-
17:18 18.11.2011.

žali se Dodiku....

VL
OB
-obrisani-
17:18 18.11.2011.

...on tvrdi da je nezaobilazan čimbenik u BiH

VL
ZR
Zrakomlat
17:21 18.11.2011.

amerikanac, ne kenjaj...odvratan si....umesto da si od idriza i mustafe napavio gospodu ti ovde mrznju siris....gubi se....ili se menjaj....

VL
RE
@rea
17:22 18.11.2011.

16:59h flegmatik je napisao/la: ________________ Wilders je extrem. Sako i Merkelica su u pravu, multikulti je propao, činjenica. Kakvi crni Romi ? Francuska ima svoje Rome (+500,000), a za bugarske i rumunjske državljane neka se brinu njihove države! Do sadaa im je EU isplatlo stotine milijuna eura u to ime. Ili neka ih Hrvatska uzme. Za početak, ti uzmi barem dvije obitelji ! Opet pokazuješ da pojma nemaš.

VL
OB
-obrisani-
17:22 18.11.2011.

Kao sto rekoh ,mene ne brinu Arapi u Svedskoj i Francuskoj ,crnci i hindusi u Egleskoj,itd,itd. To je njihov problem . Mene brinu pravoslavni Turci koji pocinise ovo i 10,000 slicnih uzasnih zlocina.....\"U studenom 1991. godine četnici su pobili svee stanovnike Kostrića, sela pokraj Hrvatske Kostajnice. Ubili su u kućama, na spavanju svih 16 stanovnika toga mjesta, među njima i dvoje djece Darija i Tomislava Jurića koji su imali tri odnosno pet godina. \"

VL
ZR
Zrakomlat
17:23 18.11.2011.

kazes da ti zena hriscanka...proklet da si ako je ovako sikiras, talibanu prokleti....sve si ruzniji....kako ti se svao djed, dimitrije??? al nek si ti sad fikret.....hoces da te neko voli?? kako da te voli? poturice.....fuj.

VL
OB
-obrisani-
17:29 18.11.2011.

za kraj kraja: neka države urede svoje socijalne programe prema mogućnostima i neka preduprijede moguće njihove zloupotrebe. Da to ne bi netko kasnije glavom plaćao

VL
OB
-obrisani-
17:29 18.11.2011.

Neki bi da se brinemo o problemu muslimana u Svedskoj i da zaboravimo na Vukovar ,Cetekovac ,Skabrnju i tisuce drugih stratista koja su ostala iza pravoslavnih Turaka.

VL
OB
-obrisani-
17:31 18.11.2011.

18.11.2011. u 17:23h Zrakomlat je napisao/la: kazes da ti zena hriscanka...proklet da si ako je ovako sikiras, talibanu prokleti....sve si ruzniji....kako ti se svao djed, dimitrije??? al nek si ti sad fikret.....hoces da te neko voli?? kako da te voli?? poturice.....fuj. _____________________________ što se ti, jado, brineš šta je moja žena ? A i jesam li ružan ili nisam ? Pederu I, šta te briga kako mi se djed zvao

VL
RE
@rea
17:32 18.11.2011.

17:29h M@rsijan@c je napisao/la: ___________________ A gdje si ti bio 91. ? Trkeljao iz Amerike ?!

VL
LO
lojtra1
17:34 18.11.2011.

Evo što se dogodi kad pripadnici bliskoistočnih naroda navale na hrvatski forum!!

VL
« 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.