Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"
Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj
Komentari 207
mozda dobijem pizzu veceras....nisam normalan...
18.11.2011. u 19:11h pommy_ je napisao/la: ************************************************* Ovaj ti \"prijevod\" zlata vrijedi .... :-)
\"stanje čistoće svog duha\"? Moze li se itko podiciti cistocom svog duha?
Stojko, bolje cekaj picu.
18.11.2011. u 19:13h mraf je napisao/la: nema na čemu, znam da ne govoriš jezik zaposlenih
stojko zašto nisi normalan, što ti se dogodilo
flegmatik, barem tebe nije za to briga
ovdje se nitko ne sprema za rat učmala neka atmosfera, nema nikog za dernek i lom
pommy je napisao: \"ovdje se nitko ne sprema za rat \" A sto ces pommy? Prepametni smo da bi pogunilu za svoje ideale.
hvala flegmatik, no danas sam previše neurastenična za ovu muziku nisam ja noćni portit da mi radno vrijeme prođe zavaljena u fotelju i promatranju plafona
17:57h lojtra1 je napisao/la: ____________________ Ajde lojtra ne lupetaj, ne sramoti se !
evo ree, ona je uvijek tako žestoka
uskoro će regrutacija pa radimo popis
18:28h pommy_ je napisao/la: _____________________ Ovo naravno razumiju jedino oni na koje se gornje odnosi, od zvijeri pa na dalje. Jer ko bi uostalom razumio gornju i*****ju !
18.11.2011. u 19:34h @rea je napisao/la: ----------------- ako imaš strpljenja ja ću ti pokušati objasniti, ne garantiram da ću uspjeti
18.11.2011. u 19:26h pommy_ je napisao/la: jedini ideal je preživjeti I zabaviti se malo usput, ako je moguce ;-) Ne, nemam nikakav program. Nisam ni lijevi ni desni, a nisam ni religiozan.
LN pommy.
18.11.2011. u 16:54h Stockholm je napisao/la: -------------------------------------------- Točno Stockholm i takvi se sada dižu i svoju agresiju prekrivaju navodnom obranom europskih vrijednosti, a kad oni marširaju demokracija je kuš a čuje se samo lomljenje kostiju, a sve to kao navodnuvodnu obranu europskih vrijednosti. Da se ranije interveniralo prema islamistima možda do ovakvih slučajeva ne bi došlo no činjenica je da se organiziraju i obrijane glave i samo je pitanje dana kada će se sukobiti sa islamistima
Meni je, ipak, najbolja teza kako bismo se mi na Zapadu trebali osjećat\' krivima, udri dok nam ne poplave prsa. Jer ako integracija ne funkcionira, onda je to naša krivnja. Pitanje svih pitanja Kako to da u mojem slučaju integracijaa funkcionira, a u drugom slučaju ne ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mraf, možda nisi shvatio citat, hoće reći da nekad treba privremeno žrtvovati uzvišeno stanje čistoće svog duha upravo s ciljem da bi se ista obranila od agresivnih ugrožavajućih napada izvana