Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"
Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj
Komentari 207
marsi, roze haljinica na gujicu, koju ti stara majka muharema strikala, i mars na stajku, nemoj da se haljilji i haljimi ljute....znas kakvi su....
Marsijanac, ja izgleda nisam istinski Hrvat :-( Ja nisam cak ni primijetio da je Hrvatska razbijena. Na koje djelove? O cemu to pises?
16:14h Zrakomlat je napisao/la: marsovac, siptarcino, kus, avetinjo....ti nisi sloven.....mars u dagestan i ne smaraj narod ovde... >>>>> U Degestan i Turkmenistan mozete samo vi srbeki sa svojih 49 % turkmenskih gena....... Zanimljivo da nitko od vas srbeka ,za svee ove godine ,nije pojasnio kako je moguce da Srbijanci imaju, po %%%%%%%%%%, vise turskih gena nego sami Turci
18.11.2011. u 16:06h penicilin je napisao/la: ******************************************************************************** Sve tocno kockice: ekstremna, neonacisticna desnica je toliko popularna u Danskoj i Svedskoj, koliko su politicari nesposobni priznati velike greske, koje su zakrivili kroz zadnjih 20 godina, nekontroloranim uvozom ljudu iz Azijskih ii prije svega Africkih zemalja. Sve veca popularnost desnice je znak, da nazalost bas ova desnica najvise predstavlja istinske interese Danske i Svedske, kako to danci i Svedjani vide. Zalosno, ali to je istina. Dok politicari, posebno oni lijevi, zakopavaju glavu u pjesak, ljudi bjeze iz gradova, koji sve vise postajaju svedske i danske Gaze ... gdje vec danas vlada kamenodobni zakon sarije! U Svedskoj i Danskoj, gospodo!!!
u 16:20h flegmatik je napisao/la: Marsijanac, ja izgleda nisam istinski Hrvat :-( Ja nisam cak ni primijetio da je Hrvatska razbijena. Na koje djelove? O cemu to pises? >>>>>>>> O Neumu pisem ....a gdje je tebi mozak ?
18.11.2011. u 16:14h Katsumoto je napisao/la: vrati se gdje hoćeš - ja mislim da se generiranje svih ovih relacija danas odigralo u predvečerje II svjetskog rata. Ali bi moglo iće, u nekim elementima, i čitavo stoljeće unazad --------------------------------------------- to jee tvoje mišljenje, hvalim te Bože da živim na zapadu u Europi i da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ja tako ne mislim
18.11.2011. u 16:20h penicilin je napisao/la: Ako u većinski muslimanskim zemljama kao npr egipat gore Kopti to je radi zapada ????? ako na zapadu prosvjeduju islaisti i rokaju vlakove opet je kriv zapad ?? e pa u 3 nečega jerer su islamisti za ijednu vaginaliju krivi na ovome svijetu ? pun mi je K licemjerja u kome se jedan Mevlid opravdava Afganistanom, jedan Afganistanski islamista irakom, jedan irački Libijom, jedan libijski Sirijom i tako redom, koji su oni krasni kolektivna svijet kao Borgovi ? _____________________ a jedan Oscar bogom ?
18.11.2011. u 16:22h penicilin je napisao/la: 18.11.2011. u 16:14h Katsumoto je napisao/la: vrati se gdje hoćeš - ja mislim da se generiranje svih ovih relacija danas odigralo u predvečerje II svjetskog rata. Ali bi moglo iće, u nekim elementima, ii čitavo stoljeće unazad --------------------------------------------- to je tvoje mišljenje, hvalim te Bože da živim na zapadu u Europi i da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ja tako ne mislim ____________________ o, to je odavno jasno
i dobro...znamo gde je problem, ali kako ga resiti, to je pitanje.....vidi ovog iznoguda i marsija....creme de la creme talibanskog sveta....
streptokoko, i ti si gastarbajter???a hebacu te lose...samo da mi se namestis....
Srbijanci su Sloveni .......ha.haaaaaaaaaaa.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Srbijancii su 49% tursko-turkomanaskog( altajsko -anatolskog,HG-2),13% marokanskog(morluckog,HG-21)i samo 15% slavenskog porijekla. 23% otpada na Cincare,Rome,Aromune,Vlahe,Morovlahe, Karovlahe,Karakune,Karavunce,Meglenske Vlahe , Karakacane , romanizirane Ilire i Tracane..... ).
18.11.2011. u 16:21h Stockholm je napisao/la: --------- i to nas dovodi do apsurdne situacije u kojoj čikovi koji inače divljaju po stadionima brane europske vrijednosti, jedino postoji opasnost da uvedu i neke svoje i da se stvori neki novi “izam“. No pukao im je film, vlasti ne poduzimaju ništa i stvara se kritična masa, da je Breidvik pucao po džamiji u Oslu danas bi na ulicama europskih gradova bio rat, svidjelo se to nekome ili ne, sve je postavljen za veliku predstavu i samo se čeka
I posteni srbeki priznaju da su Turci Srbi=Turci & Serbs=Turks & Sırplar=Türkler -YouTube
18.11.2011. u 16:25h Zrakomlat je napisao/la: streptokoko, i ti si gastarbajter???a hebacu te lose...samo da mi se namestis.... ------------------------------- još jedn “dekorativni“ pa ovo vam je okupljalište
ja sam ovde gostujuci....rodjen, zivim i umrecu u ovom jadu i nedi od drzave koju volim vise nego sebe.....
@Marsijanac: paaa, ne cini mi se taj Neum kao neki velik problem. Mozda doista nisam istinski Hrvat :-(
marsi, a jesi li kupio kolibu u cecdeniji??? aj bolje ti sam doma, nemoj da se preganjamo....
18.11.2011. u 16:06h penicilin je napisao/la: ******************************************************************************** Ekstremna, neonacisticna desnica je toliko popularna u Danskoj i Svedskoj, koliko su politicari nesposobni priznati velike greske, koje su zakrivili kroz zadnjih 20 godina, nekontroloranim \"uvozom\" ljudi iz azijskih i prije svega africkih zemalja. Sve veca popularnost ekstremen desnice, pogotovo medju mladjima, je znak, da nazalost bas ova ekstremna, vanparlamentarna desnica najvise predstavlja istinske interese Danske i Svedske, kako to ocito neki Danci i Svedjani vide. Zalosno, ali to je istina. Dok politicari, posebno oni lijevi, ko nojevi zakopavaju glavu u pjesak, i pricaju o \"multikulti-drustvu\", ljudi bjeze iz gradova, koji sve vise postajaju svedske i danske Gaze ... oaze, gdje vec danas vlada kamenodobni zakon sarije! U Svedskoj i Danskoj, gospodo!!!
mda....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako u većinski muslimanskim zemljama kao npr egipat gore Kopti to je radi zapada ????? ako na zapadu prosvjeduju islaisti i rokaju vlakove opet je kriv zapad ?? e pa u 3 nečega jer su islamisti za ijednu vaginaliju krivivi na ovome svijetu ? pun mi je K licemjerja u kome se jedan Mevlid opravdava Afganistanom, jedan Afganistanski islamista irakom, jedan irački Libijom, jedan libijski Sirijom i tako redom, koji su oni krasni kolektivna svijet kao Borgovi ?