Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 104
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
govor antifašista
Povratak na članak

Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista

Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze

Komentari 396

MH
mrtav-hladan
10:06 24.05.2015.

Osobno mesic mi je zadnji od zadnjega ali sto se tice tita i nob.a da nije bilo njega danas bi primali razglednice zadra sa postanskom markom žabara talijana Tito je ubijao to je neosporno ali nije vodio rat sa vrabcimano ali nije vodio rat sa vrabcima nego sa ustašama i četnicima ..

VL
MI
misho32
10:57 24.05.2015.

revioniste su Staljin i Tito slali na robiju u Sibir i ubijali . Ovi navodni antifašisti koriste iste formulu i oni bi i zatvarali i ubijali da imaju apsolutnu vlast . To je borba protiv istine za njihovo jedniumlje kojimim su nas terorizirali 45 godina

VL
VM
Vatro Marx
11:30 24.05.2015.

Zalosno je da neznamo da postujemo slobodu, to je nase naj vece bogastvo na svijetu koje su nam dali partizani. Nije realno da pojedini pljuju i psuju, Josipa Broz Tita i ostale to oni nisu zasluzili , to je velikoko ponizenje za sviju nas radi pojedinih bezobraznih, bez duha i srca . Dok vecina u svijetu provodi ideje socijalizma, jer kapitalizam je nas bacío na kolena, samo kod nas nazalost nece da priznaju. Kako zivimo danas masa nezaposljenih i gladnih 'to me najvise boli dokle cemo tako.

VL
DU
Deleted user
20:26 23.05.2015.

flok jesi ti pijan kad toliko pišeš

VL
PO
Pobjeda
08:42 24.05.2015.

Rodio se u Kmrovcu nije ,KRSNO ime i sam krije NJEMACKI mu jezik prije.Njemacki prica u BECKOM dijalektu a Hrvatski i Srbski u alfabetu.

VL
DA
dado55
11:28 24.05.2015.

Stvarno je tesko biti Hrvat sa onima koji misle da je Pavelic veci Hrvat od Tita. Kratko receno,to je bolest...Hrvatska u vrijeme Broza je bila nikad lijepsa...

VL
BH
biserka halas
10:59 24.05.2015.

svi vi koji kometirate o KUMROVCU I TITO .........trebalo bi vas metnuti u vecernju skolu da naucite pvjest jer ovakvi kakvi jeste nemate zavrseno skolovanje nego kupljene diplome zato ste na vecernjaku kometirate a nemate tri ciste da radite negoo sedate kuci I krivite vladu a vlada ste vi necete da radite jer je bolja socijalna pomoc al volite ovaj rezim samo da jedete ilezite pozdrav ZIVEO DAN MLADOSTI

VL
KA
Kameni
20:36 23.05.2015.

Smrt fasizmu-sloboda narodu.

VL
Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
22:43 23.05.2015.

Stjepan Mesić je pošteni, častni i ugledni Hrvat i njegove riječi imaju težinu i svježinu u njegovom inače dosta tmurnom, podmuklom i pokradenom balkanskom zavičaju.

VL
MT
Mirko Tot
19:54 23.05.2015.

Sada kada ste sve pokrali što je Tito iza sebe ostavio, nastavite i dalje pljuvati po njemu.

VL
Avatar narozi
narozi
19:10 23.05.2015.

Titi I juga su bili Bog za vas danas/imali ste poslove, isli ste na more a sada ide se po kontejrnima smeca da sa nade mrva hleba to jeste kruha/covek iz zagreba koji je 3 sata voznje od mora nemoze otici na more i za jedan dan/sta ima vise da se kaze/

VL
Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
23:06 23.05.2015.

Stipe Mesić govori pošteno, lijepo i čestito i Hrvatska može biti ponosna da ima takvog bivšeg predsjednika i tugovati što još danas ne stanuje na Pantovčaku.

VL
Avatar Hadezeov domoljub
Hadezeov domoljub
21:43 23.05.2015.

Druže Tito, maršale, sve nam banda pokrade.! 😂😈

VL
Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
23:15 23.05.2015.

Posjetiti Kumrovec je obaveza za svakog čestitog, poštenog i pametnog Hrvata a ostali koji nisu takvi i nemaju takve ljudske kvalitete odlaze na zabrenjene Thompsonove koncerte da su tamo svoji među svojima.

VL
LJ
ljutko
16:07 23.05.2015.

Mesić

VL
PE
peugeot
17:02 23.05.2015.

TITO, TILE... super si bio, hvala ti sto nismo bili clanica "Varsavskog Pakta", sto si jedini imao m... da "strah i trepet" Staljinu kazes "NE", i sto smo mogli putovati svugdje gdje bi uprli prstom na zemaljskoj planeti, za razliku od Madjara, Poljaka, Cehoslovaka, Rumunja, Bugara (zemlje Varsavskog Pakta) koji su krali "yu-pasos" i lijepili na njega svoju fotografiju da bi mogli nos proturiti "vanka" na zapad.

VL
CI
cinbenik
17:25 23.05.2015.

Hrvatska je ponovo obranjena sa temeljnim pravom uz pomoc svijeta i veliku zrtvu istinskih branitelja.No HDZe na unistenju Hrvatske nije stao,pretvorbom i privatizacijom je unistio Hrvatsku i Hrvate,a pri tome ponovo pokazao svu pogubnost pogodovanja HDZe regiji losom püolitikom prema BiH,sto su uglavnom platili Bosanski Hrvati,a posebno Posavski..........No umjesto da se izvinu za svu pogubnost MKMPiske politike koja je unistila Hrvatsku i Hrvate,,stalno napadaju mrtvog Tita i tjeraju Hrvate na podjel da bi se proglasili velikim domoljubima umjesto po prvostupanjskoj presudi kao zlocinacka organizacija............

VL
CI
cinbenik
17:29 23.05.2015.

Uspjeli su podijeliti Hrvate i Hrvatsku zbog neuspjele poHercegovizacije Hrvatske i Hrvata,pa se sada svi moramo prisjecati Tita i porediti njegovu borbu ,sa izdajnickim borbama emigrantsko nazadnih vlasti ,kako 40ih,tako i 90ih,koje su kao slucajno bile sastavljene iz Hercegovine,koja nii u NDHa,a ni danas nepripada Hrvatskoj....Umjesto da stradaju samo pogubni politicari,oni su pecatima i utjecajme crkve ,natjerivali Hrvate na poslusnost,podigli ih u "pokret",a na kraju pobjegli ponovo u emigraciju odakle su i dosli...........

VL
SI
sigmundfreud
16:30 23.05.2015.

Čaruga kaže: "ha ha objasnite vi narodu kako je tito borac za hrvatsku da on nije stvorio hrvatsku 1945 danas bi boga i srijemska mitrovica bile izvan granica republike hrvatske" Boka kotorska i Srijem nisu u granicama današnje Hrvatske. To. To je istina. Zato su u granicama Hrvatske Istra, Rijeka, Zadar s otocima, Baranja, Međimurje. Baranja i Istra nikada se nisu ubrajale u Hrvatske zemlje. Branja je pripadala Ugarskoj do 1918. a Istra je bila pod izravnom vlašću Beča. Politika je umijeće mogućeg. Osim toga, granice Austro-ugarske nisu same po sebi i hrvatske granice. Za granice se lije krv.

VL
AN
anticenzura
16:26 23.05.2015.

Sta ce oni jadnici revizionirati, samo sramote nase gradjane po svijetu. Pa njih normalni i civilizirani narodi stapom ne bi takli. Dosta pogledati kako su im Tupsonu zabranili koncerte po citavoj Europi, u Svicarskoj je Federalna policija intervenirala kada su culi da ovaj treba doci, specijalci, oni sto se bave terorizmom, i zabranili mu da kroci stopom na Svicarski teritorij. Nakon toga su dosli odvjetnici onog divljaka Simunica opet nas sramotiti na Svicarski sud, za njegovo drevanje po stadionima s ustaskim bolestinama. Sve to mediji na dugo i na siroko objave, narodi se zgrazaju da uopce postoje ovakve spodobe u XXI vijeku u srcu Europe, i jos se kobace za zakonom, misle da su u pravu. Pa to je sto posto skrenilo s pameti. Njih treba poslati na analizu kod strucnjaka za psihijatriju, nisu oni tocni u glavi. Ovi su zakrzljali u 40.ima, totalno druga epoka.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.