Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
Moram priznat. alicu inagradit vecerni List, Slika stoljeca Vdja svi ptuljaka, okupijo patuljcice u Kumrovcu. Tema patuljcije neki antifassticki strah od rezionizma.
Za početak ostajete bez penzija ,mirovine su za Hrvate koji su to zaslužili čestito .Pa borite se svim sredstvima a tek ' dan mladosti' sami se sa sobom sprdate .
a nije ni važno što jedan konvertit kaže
Druže Kito nešto bi te pito , di je moje sa tavana žito?
Onaj koji mu je dao mito robija, a dikobraz se slobodno šeće. A jesmo ti država!!!!!!
Borili ste se od 1945. i vrijeme je da vas se "razbije ko beba zvečku".
Jozo Mafiozo
stipan je rekao da smo dva puta pobjedili, 41 i 45, doduše nisam nikad skužio tu izjavu ni kad je rekao a ni sada
revizioniscka geriatria
Neka Mesić zapjeva , Ustani Josipe... Kao i onda , ustani bane Jelačiću ..
čim hdz dođe na vlast ide četverored na htv u udarnom terminu na dan najveće katastrofe u povijesti hrvata, predaji hratskih oružanih snaga na blaiburgu, da ova stoka pocrka od muke
Može li mi itko objasniti sa pravnog stajališta zašto je -U- zabranjeno a ta smrdljiva petokraka se paradira pred budnim očima policije??? Petokraka je simbol zločinačkog totalitarnog režima kao što je i -U- tako da ih treba tretirati podjednako.
Svi, sredstvima, reče.
I kko sa ovim propalicama ici naprijed
Ovo komunjarsko orgijanje u Kumrovcu pokazuje da RH nije ozbiljna država, ako uopće i jest država. Nekažnjeno se krše zakoni RH, veličaju se zločinci i totalitarni sustavi, mimohodi se u odorama neprijateljske vojske, poziva se na fizički i nasilni (''svimm sredstvima će se boriti'') obračun s neistomišljenicima, pljuje se po žrtvama za koje je nedvojbeno odgovoran JBT i njegov režim,omalovažavaju se simboli RH…. Iz godine u godinu se ponavlja ova gadost. A uvjeren sam da se dolaskom na vlast Karamarka i HDZ ne će bilo što promijeniti u svezi toga.
znaš onaj zašto andrija artuković nije htio na liječenje u ljubljanu, pa tamo ratnim zločincima kidaju noge
jesu njemci ludili na tu odredbu da je ndh štitila židove u mješovitim brakovima ali suzdržavali su se jer smo munjeni i ne baš poslušni, pitajte srbiju, nizozemsku, francusku, norvešku, i sve druge jesu li oni to napravili hitleru uz nos, nisu
A di je Mesič metku parkirao#
kao što je mesić rekao nama, perite ljagu da bi bili čisti, dakle prvo operite ljagu pa se javite
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čekaj, a 25. maj nije više dan mladosti?