Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
pijani su ovi u kumrovcu
E ovoga mi već stvarno dosta, kao da ikog briga što on misli..
"Istina koju treba prenositi generacijama koje nadolaze".. zanimljivo kako to vide naši susjedi.. gdje smatraju da se nove generacije imaju educirati u duhu Ustava, u kojem nema mjesta za totalitarne režime: http://www.rijekadanas.com/slovenska-vlada-zabranila-obiljezavanje-dana-mladosti-tito-je-simbol-totalitarnog-rezima//
A ko je Mesić nakon sto je aktiviran i izašao iz HDZ ? Počinje napad na Tuđmana na HDZ polako na sve sto je hrvatsko -cilj moraš prikazati tudjmanu sto gore moraš prikazivati HDZ kao nešto nemoralno , lopove ,, zločinačku organizaciju i slično...
tako Ante nije smio dirati ni bl Alojzija Stepinca a ni Mačeka a Tito jest, kad se smiješ dirati u simbole jednog naroda tvoja vlast ne ovisi o tom narodu
taj goli je posebna priča tamo su slali rusofile a ironija da bez rusa ne bi vidjeli vlasti
lajf iz strendjer den fikshion
Na tom linku se vidi tko je krenuo sa revizijom pobjednika i gubitnika i kada,,,
daj, slave zločinca i trebalo bi se šutjeti, da ne bi
Ko je Mesić nakon sto osniva neku partiju da bi uništio HDZ ? Ali ni to ne pali ...ali
Smece
Idete svi vi u zaborav kao jedna tužna povjest!
svinje, na macelj odite i pokajte se, gerijatrijo bezbožna
Partizanski pokret otpora ,sdp, hns, sdss ne miruju a stari ###nje na čelu sa ustaškim pjevačem i rasturačem jugoslavije Mesićem tragikomično zavode mladež saveza komunista. Ha ha tito se u grobu okreće kada vidi ponosne drugove ha ha
Koji naslov ,bravo to je vrlo vazno za hrvatsku, a spomenik prvom hrvatskom presjedniku u Pločama - a zaboravio sam to je za njih nevažno , ne žele da uvrijede Jovanovića , stevanovica , a posebno ne šefa Nikolica .... Drugovi budite malo obazrivi napišite nešto sto i hrvatski narod poštuje- Boze cuvaj hrvatsku!
Bal vampira.
A ko je tek poslije Mesić kada ga uzimaju i uzdižu u hrvatskog predsjednika?
Daj majke ti pogledaj imaju više očiju nego zuba .
želiš reći da je tito veći od maršala žukova, pobjedika na istočnom frontu, e baš si gluphan
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hocemo L U S T R A C I J U, da uklonímo bistu iz kumrovca ratnog zlocinca.