Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
Da li je to isti Mesić koji je u vrijeme članstvu HDZ bio veći ustaša od pavelica ? Sjetimo se hvatski proljeće price o hrvatsku ... A onda ponovo AKTIVIRAN...
Ko je Mesić koji počinje svjedočiti protiv Tudjmana i hrvatske drzave ?
Mora da je to bilo postrojavanje grah divizije i da je bio kuhan pasulj pa su drugovi opet pucali iz kožnih pušaka kao za vrijeme rata kad su imali po 4,5,6,7 godina.Ggje je sad Holy i eko udruge mora dada je bilo jako zagušljivo i smrdljivo.
Bilo bi bolje da budu tisi te da dogadjanja od 1945 do 1990 prepuste povijesnicarima , samo onima koji nisu nasisani komunistickim mlijekom. Zalosno se nazivati Hrvat i ignorirati nestanak oko milijun gradjanstva (Hrvatskog) Svaki slobodan covijek ima pravo naa sud i ako se utvrdi krivim poslije smaknuca na grob sa imenom i prezimenom:ono sto su partizani cinili toje zvijerstvo i zalosno je danas dase ti isi ili njihovi ocevi i dalje kriju iza antifasizma te da nezele dati struci da utvrdi koliko su optuzbe istinite.
Nema vam vise srba i rusa hrvati u demokraciji biraju
Kakvu buducnost moze imati zemlja ciji je narod ovu komunisticku spodobu dva puta birao na casno mjesto predsjednika zemlje koju on patoloski mrzi i velica skupa sa ovim bijednicima oko njega najveceg krvnika Hrvata koji je ubivsi milijun Hrvata unistio genetski kod hrvatskog naroda!?Sada bi nas bilo desetak milijuna da broz nije napunio sve jame bivse sugoslavije ubijenim Hrvatima.I da je bilo moguce"Hrvati" bi mu dali jos sto mandata da orgija i izivljava se nas Hrvatskom i njenim najboljim sinovima koje je kao zvijeri poslao u domace i bjelosvjetske tamnice samo zato sto su stvarali ono sto on najvise mrzi.
Izdajice hrvatskog naroda slave tita,oni koji su zivjeli na racun drzave za vrijeme juge
Da smo pravna drzava nakon ovih rijeci dosla bi policija i hitna, te pola ovih likova prevezla na psihijatriju.
neka je danas dobro svima u Hrvatskoj!
"Ma sta mi uradili, ma sta mi govorili... Ja sjecam se..."
Ustav RH, izvorišne osnove: "(...), na povijesnoj prekretnici odbacivanja komunističkog sustava, (...)"
A ko je Mesić kao presjednik Hrvstske drzave ? Smjena generala , najveći uspjeh i naravno silne laži o oluji ...
Fasizam je mrtav ali Zionizam vlada a to je isto to samo drugacije se zove.nametanje svoje volje silom oruzja,po rimskoj izvornoj definiciji
Upravo su tyv antifašisti prvaci svijeta u revizionizmu. Nakon II svj rata uspostavili su fašistički režim koji je trajao 45 godina tijekom kojeg su ubijene stotina tisuća ljudi, zatvarani milijuni, jednopratijski sustav, itd.
nisam to reko,,, ali kad nema ni jednog ljevičara nema smisla ni pisati ,,, i onako su ovdje poraženi
Vala nece nam ga oduzeti nikad.
cinbenik, Pa pravo smo to i napravili 90-ih i Bog je bio s nama. Vi po svojem starom nacinu uvijek uplecete i ocrnjujete katolicku crkvu, koja je uvijek uz svoj hrvatski narod. Nasa vjera u Boga i narodna sloga je upravo pobijedila vasu dragu zvijezdu petokraku i cetnicku kokardu. Vi tvrdite da Tito i oni kao on nisu nigdje proglasavani kao zlocincem (osim od strane HDZ-a i katolicke crkve, opet udri po crkvi). Mozda ste se tek probudili iz vaseg zimskog sna, zar vam nije poznato da je Tito proglasen jednim od deset najvecih zlocinaca svijeta uz Staljina, Mao Tse Tunga, Pol Pota itd. Cimbenik, vama zelim da si nadjete neki drugi portal gdje ce te naci svoje podupiratelje i da prestanete trovati ovaj nama Bogom dani svijet. Ljubav i istina pobjeduju sve.
Svim sredstvima, reče.
Mesic drzi govor antifasistima, oni odusevljeni jedva stoje na slabskim nogicama ali Stipe daje nadu, borbu svim sredstvima pa makar to iziskivalo i pjesmu "evo Jure i Bobana" koju lipo otpiva stipe, zdrpi solde i izgubi se i on i soldi. Borba protu revizionizma, naravno, ne dirajte titinu i stipinu istinu, ne revidirajte. Revizionizam, toga su se komunjare bojale i u vrijeme njihove vlasti. To mi je u usima, to je ponavljano a znacenje te rijeci nisam razumijevao jer sam rodjen na selu daleke 1942. E moj stipane, sad ja to razumim i sad bi ja da tebe revidiramo u potpunosti, i da te na kraju obricimo, derat te necemo ali stavit u prdekanu bi bilo tako pozeljno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da li je to isti Mesić koji nakon sto je srušio titov komunizam odlazi u hrvatsku i učlanjuje se u HDZ?