Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
al i ti lupetaš post za postom
Rat je mio samo onim koji ga nisu okusili. Kad brod tone kapetan je najzadnji koji ga napusti. Zadnji predsjednik Jugoslavije imao je svoju vojsku mogao je sa svojom vojskom sprijeciti raspad i krvoprolice Jugoslavije to je moje iskreno misljenje.
sve luđake koji obilježavaju dan mladosti treba eutanazirati.
Ma taj vaš precednik se davno prodao Zionistima.
Mesicu je otac bio glavni udbas za slavoniju i odgovoran za ubistva tisuce hrvata poslije rata i on sada sakriva zlocine ssvog oca stvarajuc antifasiste..uskoro ce u sumu...
Stipe "suncokret" Mesić. Kaj nije to onaj tip koji je urlal Za Dom Spremni v Avstraliji kagda je peneze žical za krivoustog? A vidi ga sad....
Da do1944 većinu nob - bili su Hrvati.....tek te 1944 cetnici sa Drazom na celu briju brade i prelaze u partizane, sto je bilo puno pAnetnije od Pavelica koji je ostao vjeran Njemačkoj i sje... Hrvate i buduće generacije sa tom nesretnom NDH. A Tito je bio dobar za jugoslavenski narod, čitaj srbe, toliko o povijesti druže ili Drugarice cistimcipele, da za dugo i nisi!!!!
Stjepan Mesić je ponos Hrvatske i domoljubni građani zapadnog balkana mogu biti veseli i bezbedni da imaju takvog muškardina.
Dok se krala "zločinačka" ostavština svi ste šutjeli.Sada kada poslije Jože više nićega nema,sad udri po njemu.
Okupili se biološki i ideološki nasljednici partizanskih bandita i komunističkih zločinaca.... Stoka "antifasisticka"....
A ja ču se borit svim sredstvima da ti uzmu sve povlastice ,vidi vraga bivši predsjednik koji je svijedočio protiv svojih generala i umirovio 12 najsposobnijih generala što je dala Hrvatska.
Da, to je taj Mesič koji je u Australiji pjevao ustaške pjesme.Pridružio se jednostavno HDZ-ovim biraćima. Veoma lukavo.
BROZ je največi državnik, humanista svog vremena. Narodu i radniku je dao sve. Ovi lopovi danas obogatiše sebe i svoje obitelji, ta svoje jatake ( faraone i tajkune ).
kad su ovi prihvatili njega govori na što su spali, pun je iternet mesićevog ustašovanja
sjest i plakat koliko zadojenih ima na ovom portalu.
Titu se može suprostaviti poklonima koje će dobiti njegovi protivnici nakon njega.
Standardna gerijatrija a vi ih strateški slikate da djeluju brojnije i impozantnije a to je samo po sebi nemoguće s obzirom o kome se radi. I sada je očito da upravo komunisti i velikosrbi potenciraju razdor u društvu i podgrijavaju atmosferu za građanski rat s ovim pozivima na obračun i naposljetku ne snose ni pravne ni društvene posljedice za izrečeno.
Koliko je meni poznato 25. je sutra ,mozda ovi sa petokrakama slave ulazak i pokolj u Vukovaru ,ove kape su mi nesto poznate.
Ko to kaže, ko to laže Hrvatska je zemlja pokradena mala, nije mala, nije mala jer je velike ljude i državnike poput Josipa Broza Tita i Stjepana Mesića dala.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
MARSAL TITO