Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
Pa nitko pametan vise neprica da Tito nije bio diktator samo bi trebalo da jos trcimo sa stafetama ,onima kojima to nedostaje uvjek su dobrodosli u Sjevernu Koreju
Aveti prošlosti: Tito, Jakić, Mesić...
i tebi sinko
mada bi ovi streljali stipu da dođu na vlast, ne bi mu oni oprostili rušenje jugoslavije, zna to stipe, bježao bi on od njih da je po njihovovom
da kojim slučajem njemci ponovno krenu u nacizam, stipan bi im se nudio za poglavnika, to je takav tip ljudi
A Vampirski List mi i dalje uredno briše komentare. Poznata jugokomunistička udbaška troprsta metoda, brisanje istine i blebetanje laži o prošlosti...
Uh, strah me ovih likova! Idem!
kasnije su opet otrčali rusima kad su ih usa počele tjerati da uvedu demokraciju, pa zvali hruščova u beograd
E EEEEEEE Mesicu ,pa koji su to fasisti I revizionisti , protiv kojih se Ti boris. Kad bi govorio istinu skupa sa svojim partizanima , vjerujem da bi Vas vlastita djeca proganjala.
Zar nema hrvatska i europa osudu komunjarske diktature isto kao i one fasisticke....i bas me cudi kako to da ova udbaska banda na vlasti ne uhicuje ove koljace i vampire.,...zato zivila nam ndh,,...zivio poglavnik pacelic....za dom spremni-protiv jugokomjnisticke gamadi..,,
Ko je Mesić? Da li je to zadnji presjednik Titove SFRJ? Koji je izjavio , ja sam srušio komunizam... Ko je bio jučer i po čijoj direktivi?
Revizija itekako druže Mesiću! Da se vidi da ste pobili stotine tisuća ljudi 41-45, i da ste da sakrijete svoja zlodjela, radi reparacije i stigmatizacije predimenzionirali Jasenovac.
Ko je Mesić kao presjednik i sada ? Naravno dobio je zabranu da spominje hrvatsku vojsku koja je pobjednička vojska - mora vratiti ustaše - naravno uz kontrolu medija - ista direktiva - ne spominji HV samo ustaše i sve Hrvate koji su domoljubi nazivaj ustašama...ponavljaj već je peta kolona jača nego ikad ???
Vrati pare i prestani krasti iz roračuna! Koga briga za ostalo,
Ko je zapravo Mesić? Da li on Zna ko je on uistinu ??? Ne mislim radi godina . ??? Da li je sve to slučajnost ali...Boze cuvaj hrvatsku!
po nekim procjenama na slobodnim izborima bi tito dobio 1946 negdje trećinu, ali tko je vidio slobodne izbore gdje je staljin provirio
Druže Tito nešto bih te pito,gdje je naše sa tavana žito! 6 - 12 mj. zatvora......
Fasizam treba sasjeci u korijenu.
A vidi Stipana pojele ga crne vrane,i gavrani oci ispijale!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
zločinački jugo komunistički režim čiji je vođa bio Tito nam je ostavio pune jame i rudarska okna pobijenih Hrvata i dugove jugo komunističkog režima uz pedesetogodišnju kamatu u milijardama dolara. svu opljačaanu privatnu imovinu koju je opljačkao Tito i njegovi komunisti mi danas moramo plaćati i vraćati. nemaju se na što pozivati jer im je sve propalo. propala im je armija koja je udružena s velikosrbima zločinom pokušala poništiti volju hrvatskog naroda za svojom demokratskom i nezavisnom državom. propala im je i partija i ekonomija jedino su ostali ovi prodavači magle i obmanjivači koji na hrvatskom novcu parazitiraju i truju mlade ljude lažima i povijesnim falsifikatima.