Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 114
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
govor antifašista
Povratak na članak

Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista

Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze

Komentari 396

Avatar guten_tag
guten_tag
18:43 23.05.2015.

zločinački jugo komunistički režim čiji je vođa bio Tito nam je ostavio pune jame i rudarska okna pobijenih Hrvata i dugove jugo komunističkog režima uz pedesetogodišnju kamatu u milijardama dolara. svu opljačaanu privatnu imovinu koju je opljačkao Tito i njegovi komunisti mi danas moramo plaćati i vraćati. nemaju se na što pozivati jer im je sve propalo. propala im je armija koja je udružena s velikosrbima zločinom pokušala poništiti volju hrvatskog naroda za svojom demokratskom i nezavisnom državom. propala im je i partija i ekonomija jedino su ostali ovi prodavači magle i obmanjivači koji na hrvatskom novcu parazitiraju i truju mlade ljude lažima i povijesnim falsifikatima.

VL
DU
Deleted user
20:35 23.05.2015.

Pa nitko pametan vise neprica da Tito nije bio diktator samo bi trebalo da jos trcimo sa stafetama ,onima kojima to nedostaje uvjek su dobrodosli u Sjevernu Koreju

VL
PE
perosola
23:22 23.05.2015.

Aveti prošlosti: Tito, Jakić, Mesić...

VL
FL
flok
20:36 23.05.2015.

i tebi sinko

VL
FL
flok
23:05 23.05.2015.

mada bi ovi streljali stipu da dođu na vlast, ne bi mu oni oprostili rušenje jugoslavije, zna to stipe, bježao bi on od njih da je po njihovovom

VL
FL
flok
22:57 23.05.2015.

da kojim slučajem njemci ponovno krenu u nacizam, stipan bi im se nudio za poglavnika, to je takav tip ljudi

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
20:52 23.05.2015.

A Vampirski List mi i dalje uredno briše komentare. Poznata jugokomunistička udbaška troprsta metoda, brisanje istine i blebetanje laži o prošlosti...

VL
Avatar PURGERICA1
PURGERICA1
19:57 23.05.2015.

Uh, strah me ovih likova! Idem!

VL
FL
flok
21:34 23.05.2015.

kasnije su opet otrčali rusima kad su ih usa počele tjerati da uvedu demokraciju, pa zvali hruščova u beograd

VL
OC
obican covik
04:03 24.05.2015.

E EEEEEEE Mesicu ,pa koji su to fasisti I revizionisti , protiv kojih se Ti boris. Kad bi govorio istinu skupa sa svojim partizanima , vjerujem da bi Vas vlastita djeca proganjala.

VL
GU
gustirna
19:53 23.05.2015.

Zar nema hrvatska i europa osudu komunjarske diktature isto kao i one fasisticke....i bas me cudi kako to da ova udbaska banda na vlasti ne uhicuje ove koljace i vampire.,...zato zivila nam ndh,,...zivio poglavnik pacelic....za dom spremni-protiv jugokomjnisticke gamadi..,,

VL
77
777CRO
14:53 24.05.2015.

Ko je Mesić? Da li je to zadnji presjednik Titove SFRJ? Koji je izjavio , ja sam srušio komunizam... Ko je bio jučer i po čijoj direktivi?

VL
LU
lunar777
19:30 23.05.2015.

Revizija itekako druže Mesiću! Da se vidi da ste pobili stotine tisuća ljudi 41-45, i da ste da sakrijete svoja zlodjela, radi reparacije i stigmatizacije predimenzionirali Jasenovac.

VL
77
777CRO
15:17 24.05.2015.

Ko je Mesić kao presjednik i sada ? Naravno dobio je zabranu da spominje hrvatsku vojsku koja je pobjednička vojska - mora vratiti ustaše - naravno uz kontrolu medija - ista direktiva - ne spominji HV samo ustaše i sve Hrvate koji su domoljubi nazivaj ustašama...ponavljaj već je peta kolona jača nego ikad ???

VL
IZ
izvor0
19:24 23.05.2015.

Vrati pare i prestani krasti iz roračuna! Koga briga za ostalo,

VL
77
777CRO
15:24 24.05.2015.

Ko je zapravo Mesić? Da li on Zna ko je on uistinu ??? Ne mislim radi godina . ??? Da li je sve to slučajnost ali...Boze cuvaj hrvatsku!

VL
FL
flok
21:46 23.05.2015.

po nekim procjenama na slobodnim izborima bi tito dobio 1946 negdje trećinu, ali tko je vidio slobodne izbore gdje je staljin provirio

VL
KR
Krkan15
15:58 24.05.2015.

Druže Tito nešto bih te pito,gdje je naše sa tavana žito! 6 - 12 mj. zatvora......

VL
Avatar malina385
malina385
19:12 23.05.2015.

Fasizam treba sasjeci u korijenu.

VL
LU
Lucina
22:51 23.05.2015.

A vidi Stipana pojele ga crne vrane,i gavrani oci ispijale!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.