'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'
Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje
Komentari 202
zamislite titovog pionira mesića, koji misli da ima pravo kritizirati crkvu, mesiću vrati narodu novce koje trošiš na vrijeđenje toga naroda
Jedini spas za ovu našu državu je lustracija i zabrana rada stranki koje su sudjelovale u izdaji države.
Podržavam da se ovome na slici oduzmu sve privilegije, smanji mirovina i ispita porijeklo imovine i novca kojim je kupio vilu, Sad je kao najpopularniji Josipović, isto tako je popularan bio Mesić a tek sad znamo kakver gadarije je činioo protiv Hrvatske u Haagu.
Odkud Stjepan zna te podatke tko vise daje za crkvu,notorne izjave.Postavlja se pitanje: ma zašto Stjepan drži tako čvrsto jos taj ured?Odgovor je jednostavan,jedan jedini Hrvat je u svojoj kuci,uvod ime je biti u uredu nego kod svoje kuće.
a što se tiče vatikanskih ugovora, e pa tu i vatikan ima uvjet, odmah i bez odlaganja i izgovora vratiti svu oduzetu imovinu RKC
jesam ti rekao što je uvjet Vatikana za raskidanje ugovora - hitan i potpun povrat oduzete imovine RKC bez odlaganja i izgovora, ali vi ni to ne bi
je li mesiću još ivica maštruko u uredu, onaj tip što je nagovarao zadarskog nadbiskupa da ne zvone crkve u zadru dok je ljubičica plava bila u posjetu koji su oni ološ
Ne laje pas radi sela!!!
Tko o čemu - aktualci o Crkvi... A koliko plačamo tzv.nevladine udruge? Plačamo ih da nas vrijeđaju, omalovažavaju, da pokazuju nepravdu jer jedne (i to neugrožene) brane, a druge (ugrožene) ismijavaju...O tome svi šute... Don Grubišić se ušutio...Samo neka izvolivoli pokrenuti referendum protiv Crkve i vjeronauka u školama: imat će opet medijsku mašineriju, opet će narod gledati borbu Davida i Golijata, ali opet će pravda pobijediti jer je ovo 21. stoljeće i informacije, makar i kroz najveći mrak, ipak nisu nedostupne...Mnogi nisu ludi za Crkvom,ali pristranost i neargumentiranost su naprosto iritirajući.
Suludo. Treba Crkvi dati još više novca bare duplo, jer ipak Crkva hrani siromašne i daje im posao.
a seljačina sam obična ha ha , neš ti škole puste
ja ti moj stipica idem po rodilištima i razgovaram sa budućim majkama i pitam ih što one misle o tome da svoju malu novorođenu dječicu hitro nose u hramove ( ima i pametnih) na šok terapiju to ni životinje ne ne rade brane svoje mlade do zadnjeg a vi odma nosite na obilježavanje koje ostaje utisnuto u male glave
Ne kaže se tek tako "sjelo ruglo pokraj puta pa se svakom ruga".
zaista je besmisleno da SVI građani MORAJU financirati crkvu.
Stipe, mnogi od države dobiju, a ne samo Crkva... Dobije npr. i Matešin Olimpijski odbor... dobije i tvoj Crveni križ... Od malih nogu bježiš od crkve ko vrag od tamjana... Ali hrliš u svoj predsjednički apartman u dječjem odmaralištu Crvenogg križa u rodnoj Orahovici više nego što preobučeni režiser partizanskih filmova Antun Vrdoljak hrli u Matešin HOO. Kad će se pojaviti neki Zoran Primorac da odvali bekhend i forhend tim "celuloidnim lopticama", pajacima iz prošlih vremena koji sišu proračun hrvatske sirotinje?? Naprosto je nevjerojatno koliko bivše komunjare vole hrvatski proračun. Više od Sanadera koji i dalje živi na teren hrvatskog proračuna. Dat će Bog da i vi date Sanaderu malo vitra i liti i zimi :) Patriotski pozdrav iz Finske
Treba mu poduplati mirovinu i pokloniti još jednu vilu .
Baš se pravi javio za riječ. Bolje objasni zašto ti podmeću finski desničari i gdje je lova koju traže? Zatim kakve to prijatelje imaš koji ti posude novac za dva stana i ne traže ga natrag? Gdje su nestali novcici od iseljeništva kojima si u svom drugom mandatu htio ući u trag, a ušlo se u trag samo čeku koji je pred video kamerama nestao u tvom džepu? Što je s lažnim optužbama u aferi kamioni, koje su doćle upravo od tebe, što je s lažnim haškim svjedočenjima i kradjom državnih tajni? Čemu služi i što je do sada uradio tvoj ured koji financiraju hrvatski porezni obveznici? Zašto se toliko boriš protiv objave liste doušnika i suradnika UDBE? Kada odgovoriš na ta pitanja, onda se imaš pravo javiti za riječ i oko crkvenog poreza.
Ured bivšeg predsjednika ne postoji ni u Sjevernoj Koreji
KC u Hrvatskoj je država u državi...kao što je nekad bila srpska Krajina... i ne samo što nemilosrdno siše novac od Hrvatske, nego neki biskupi pljuju u tanjur iz kojeg jedu...napadaju vlast i državu koja ih hrani
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samantha , ponosan sam na to , da sam im više uzeo nego oni meni i mojoj obitelji za još 100 g .