Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STJEPAN MESIĆ:
Povratak na članak

'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'

Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje

Komentari 202

Avatar Leonidas
Leonidas
22:43 28.12.2013.

Samantha , ponosan sam na to , da sam im više uzeo nego oni meni i mojoj obitelji za još 100 g .

VL
ZD
zdepar
11:13 29.12.2013.

zamislite titovog pionira mesića, koji misli da ima pravo kritizirati crkvu, mesiću vrati narodu novce koje trošiš na vrijeđenje toga naroda

VL
SL
Slivnjak
14:55 29.12.2013.

Jedini spas za ovu našu državu je lustracija i zabrana rada stranki koje su sudjelovale u izdaji države.

VL
AL
Alkana
17:31 29.12.2013.

Podržavam da se ovome na slici oduzmu sve privilegije, smanji mirovina i ispita porijeklo imovine i novca kojim je kupio vilu, Sad je kao najpopularniji Josipović, isto tako je popularan bio Mesić a tek sad znamo kakver gadarije je činioo protiv Hrvatske u Haagu.

VL
BA
Balija
18:55 28.12.2013.

Odkud Stjepan zna te podatke tko vise daje za crkvu,notorne izjave.Postavlja se pitanje: ma zašto Stjepan drži tako čvrsto jos taj ured?Odgovor je jednostavan,jedan jedini Hrvat je u svojoj kuci,uvod ime je biti u uredu nego kod svoje kuće.

VL
DU
Deleted user
19:08 28.12.2013.

a što se tiče vatikanskih ugovora, e pa tu i vatikan ima uvjet, odmah i bez odlaganja i izgovora vratiti svu oduzetu imovinu RKC

VL
DU
Deleted user
19:14 28.12.2013.

jesam ti rekao što je uvjet Vatikana za raskidanje ugovora - hitan i potpun povrat oduzete imovine RKC bez odlaganja i izgovora, ali vi ni to ne bi

VL
DU
Deleted user
19:27 28.12.2013.

je li mesiću još ivica maštruko u uredu, onaj tip što je nagovarao zadarskog nadbiskupa da ne zvone crkve u zadru dok je ljubičica plava bila u posjetu koji su oni ološ

VL
DU
Deleted user
21:31 28.12.2013.

Ne laje pas radi sela!!!

VL
SA
samazg
21:56 28.12.2013.

Tko o čemu - aktualci o Crkvi... A koliko plačamo tzv.nevladine udruge? Plačamo ih da nas vrijeđaju, omalovažavaju, da pokazuju nepravdu jer jedne (i to neugrožene) brane, a druge (ugrožene) ismijavaju...O tome svi šute... Don Grubišić se ušutio...Samo neka izvolivoli pokrenuti referendum protiv Crkve i vjeronauka u školama: imat će opet medijsku mašineriju, opet će narod gledati borbu Davida i Golijata, ali opet će pravda pobijediti jer je ovo 21. stoljeće i informacije, makar i kroz najveći mrak, ipak nisu nedostupne...Mnogi nisu ludi za Crkvom,ali pristranost i neargumentiranost su naprosto iritirajući.

VL
Avatar Gentoo
Gentoo
21:04 28.12.2013.

Suludo. Treba Crkvi dati još više novca bare duplo, jer ipak Crkva hrani siromašne i daje im posao.

VL
Avatar Leonidas
Leonidas
22:44 28.12.2013.

a seljačina sam obična ha ha , neš ti škole puste

VL
Avatar Leonidas
Leonidas
22:58 28.12.2013.

ja ti moj stipica idem po rodilištima i razgovaram sa budućim majkama i pitam ih što one misle o tome da svoju malu novorođenu dječicu hitro nose u hramove ( ima i pametnih) na šok terapiju to ni životinje ne ne rade brane svoje mlade do zadnjeg a vi odma nosite na obilježavanje koje ostaje utisnuto u male glave

VL
Avatar deziderij
deziderij
07:28 29.12.2013.

Ne kaže se tek tako "sjelo ruglo pokraj puta pa se svakom ruga".

VL
Avatar ludi kekec
ludi kekec
09:41 29.12.2013.

zaista je besmisleno da SVI građani MORAJU financirati crkvu.

VL
OB
Objektivno...
15:25 29.12.2013.

Stipe, mnogi od države dobiju, a ne samo Crkva... Dobije npr. i Matešin Olimpijski odbor... dobije i tvoj Crveni križ... Od malih nogu bježiš od crkve ko vrag od tamjana... Ali hrliš u svoj predsjednički apartman u dječjem odmaralištu Crvenogg križa u rodnoj Orahovici više nego što preobučeni režiser partizanskih filmova Antun Vrdoljak hrli u Matešin HOO. Kad će se pojaviti neki Zoran Primorac da odvali bekhend i forhend tim "celuloidnim lopticama", pajacima iz prošlih vremena koji sišu proračun hrvatske sirotinje?? Naprosto je nevjerojatno koliko bivše komunjare vole hrvatski proračun. Više od Sanadera koji i dalje živi na teren hrvatskog proračuna. Dat će Bog da i vi date Sanaderu malo vitra i liti i zimi :) Patriotski pozdrav iz Finske

VL
Avatar Šicer
Šicer
21:11 28.12.2013.

Treba mu poduplati mirovinu i pokloniti još jednu vilu .

VL
Avatar juma
juma
10:54 29.12.2013.

Baš se pravi javio za riječ. Bolje objasni zašto ti podmeću finski desničari i gdje je lova koju traže? Zatim kakve to prijatelje imaš koji ti posude novac za dva stana i ne traže ga natrag? Gdje su nestali novcici od iseljeništva kojima si u svom drugom mandatu htio ući u trag, a ušlo se u trag samo čeku koji je pred video kamerama nestao u tvom džepu? Što je s lažnim optužbama u aferi kamioni, koje su doćle upravo od tebe, što je s lažnim haškim svjedočenjima i kradjom državnih tajni? Čemu služi i što je do sada uradio tvoj ured koji financiraju hrvatski porezni obveznici? Zašto se toliko boriš protiv objave liste doušnika i suradnika UDBE? Kada odgovoriš na ta pitanja, onda se imaš pravo javiti za riječ i oko crkvenog poreza.

VL
DU
Deleted user
10:23 29.12.2013.

Ured bivšeg predsjednika ne postoji ni u Sjevernoj Koreji

VL
DU
Deleted user
11:13 29.12.2013.

KC u Hrvatskoj je država u državi...kao što je nekad bila srpska Krajina... i ne samo što nemilosrdno siše novac od Hrvatske, nego neki biskupi pljuju u tanjur iz kojeg jedu...napadaju vlast i državu koja ih hrani

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.