'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'
Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje
Komentari 202
da, imao je dva mandata, a što je napravio za to vrijeme, koja postignuća , ha,ha,ha
Crkveni porez bio bi u redu i ja sam u potpunosti za. Bilo bi to bolje i za crkvu, a odmah bi vidjeli koliko zaista vjernika ima u Hrvatskoj
Pod hitno treba Mesiću oduzeti putovnicu da ne zbriše u Kazihstan ili gdje je već naumio zbrisati.
Ha ha ha , jel Kralj il nije . Osim toga , ta tvoja jetrevine pastrva , neka zaradi plaću pošteno . Zato je tu ženu i zaposlio , da mu čisti , a ne da trača okolo , sram ju bilo .
Nigdje u svijetu nema ovakvog i ovolikog bezobrazluka(citaj lopovluka) u crkvi kao kod nas.Nikad se nisu distancirali od zlocinackog NDH,nikad nisu osudili pljacku koju je ucinio HDZ, a petljaju se sto ce djeca uciti u skoli,sire mrznju i podrzavaju gotovo uvijek zlo i zla djela.Kad sam procitao da je danas bila misa za najveceg zlocinca antu pavelica,ostao sam bez rijeci. STRAVA
kad crkva nije dobivala toliki novac nisu ni trebalei karitas obroci. te obroke smo gledali samo na televiziji u africkim zemljama gde je vladalo siromastvo uz razne crkve.
isto ko i cigu ligu he he
Dakle , ja sam bio hrvatski vojnik u Domovinskom ratu 1. Uzoriti kardinal Kuharić mi je poručivao da ne mrzim srbe i ne tražim osvetu 2. mesić mi je poručivao da sve srbe stavimo pod jedan kišobran Ne krijem daem da sam Uzoritog Kardinala poslušao, a ne ovoga klauna i stvaratelja mržnje. Isto kao što sam i onome danas rekao, da je kao kršćanin ne mogu raditi protiv nijedne kršćanske crkve, pa shodno tome ni protiv SPC-a
Stipe Stipe pravi si kameleon....chama chameleon...you come and go....you come and go..na na na na
he he he uzoriti homo kardinal bori se sam protiv svojih
Pa jasno da crkveni porez ne treba uvoditi jer bi svećenici u očekivanju koje kunice od tobožnjih vjernika, bili više gladni nego siti. Ne voli naš čovjek davati novčiće nikome, pa ni popovima, zato treba uzimati silom poreznih obveza jerr si onda ljudi umišljaju da vjera ne košta ništa. K tome bi se vjernici morali ponovo izjašnjavati o vjerskoj pripadnosti, ovaj puta s novčanom obvezom, a takve se priče Hrvatima ne dopadaju
Ne cudi da se ovakvim likovima poklanja medijski prostor i to na vise frontova. Takodjer, ne bi me cudilo da se pojave razni Manolici, Boljkovci i sl. bagra koja podosta iz blize proslosti zna i misli da jos ima cime ucjenjivati. Pa zar nije znakovito da isti taj muljator nedavno prijeti kako on na predstojecim izborima jos mnogima moze pomoci, ali i odmoci. Dakle, svejedno koja opcija ispliva, za sve on masla ima. Zato njegovo laprdanje ovih dana samo lici mucenju ionako mutne vode, e da bi lakse izmigoljio u mutljagu jer Perkovic je blizu, finski slucaj je sve blize, a siguran sam nakon njega i haski, o svjedocenjima, jos blize. Sve mi se cini da te ucjene i trgovine ispod stola idu sve do ne potezanja ( Vrlih Sabornika ) pitanja beneficija, financiranja , sramocenja, rugla i bjelosvjetskih putesestvija ovog kameleona.
zes kaj mu se imaš obraćat pusti neka oči govore he he
Pa ljudi Boziji pogledajte sto Sveto Pissmo veli na tu temu o davanju:Normalno je da se daje DESETAK,znaci 10% od svega sto zaradis da das za dijelo Bozije,to se radi u protstanskim crkvama i zasto se ne bi mogla i u katolickoj?
pa da Mesicu onda treba NEVJERNICIMA ukinuti Bozicnice a isplacivati Bozicnice samo Vjernicima...hehheheh
ne filozofiraj, ti bi htio da kao u usa vjernici financiraju crkvu, a ne bi htio drugu stranu usa, tamo bi sudovi u roku 10 dana izbacili uzurpatore, tko god bili i vratili crkvi oduzetu imovinu ti bi htio usa,, pa ne bi htio usa, kako ti paše
sav novac koji dajemo gospodi bolje bi bilo dati za siromasne i bolesne. nikad nisu rekli :ne !dajte siromasima. vec sa prepotencijom cekaju da ich drzava hrani.
tako je .. popločit ću si kupaonicu najboljim onixovim pločama ..bit će to san snova he he
stipe hebaga ti zakaj bacaš kosti i pljuješ po tepihu ha ha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bogati Romi puno mrve he he he ali dobro i plaćaju , i uvek tu ima svašta nešto , odela skupa za bagatelu , zlato , itd , itd .