Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STJEPAN MESIĆ:
Povratak na članak

'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'

Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje

Komentari 202

JO
josipmacek
20:52 28.12.2013.

mesiću Finska te zove

VL
DU
Deleted user
20:43 28.12.2013.

Degutantno je glumiti mudraca a istovremena guliti izgladnjeli narod koji živi u neviđenoj bjedi,gospodin nas košta nekoliko miliona kuna godišnje. Točno je crkvi bi trebalo smaniti davanja sukladno trenutku ali isto tako potpuno ukuinuti financiranje bivšeg predsjednika. Obzirom da postojećaća zasigurno neće građani to očekuju od sljedeće desne vlade!!

VL
VE
verakruz1
17:20 28.12.2013.

Zar je ovaj još na slobodi? I još nam soli pamet i daje intervjue?

VL
SH
SAMOSTALNA HRVATSKA
18:30 28.12.2013.

Ha ha ha ha ha Stipe ustaša se javio , ikona komunističkog antifašizma . A da najprije njemu ukinemo ured za 3 godine bi mogli novu školu izgraditi u Vukovaru. Stipe stara si ti komunistička varalica kažeš sa ovim see u Vatikanu može može razgovarat . Pa nisi ti sa njim ovce po Kozari čuvao , Papa je Stipe dok si ti drukao za Udbu čitao knjige oni su malo školovaniji za tebe pa ti ne znaš ni dobar dan kazati na drugom jeziku osim na Srpskom. Ostavi se Stipe onoga čemu ne pripadaš , drži se Regiona ha ha ha ha.

VL
JO
joshua
22:05 28.12.2013.

Ovaj čovjek stvarno ima obraz deblji od potplata moje gojzerice. Ljudi koji su ga poznavali početkom 1990-ih svjedoče kako su Mesićevi u svojem stanu pećnicu na starom špaheru zatvarali komadićem cjepanice - danas ima povlaštenu mirovinu od gotovo 20.000 kn, 5 ljudi koji će ga opsluživati do kraja života, službeno vozilo, ured od 1,6 mil kn koji godišnje košta 1,3 mil kn - i sve to na načun građana ove države + stan od 1,2 mil kn koji mu je kupila dobra vila Amalka, ne zatraživši ništa zauzvrat. Nijedan predsjednik ni prije ni poslije njega nije imao i neće imati povlastice koje on uživa - pa ima li on ijedne lijepe riječi za ovu državu i građane koji su mu sve to omogućili? Ne, mi smo svi ustašoidi i nacionalisti, zadojeni smo i zatrovani mržnjom; samo mu naš novac i dalje valja. Ali doći će i ta maca na vratanca. Sanader će prije ili kasnije reći čime ga je Stipe toliko zadužio.

VL
VE
verakruz
18:13 28.12.2013.

Jesenjin je napisao : "Neki ljudi su kao zalutala pisma. Zapečaćeni bolom. Ničiji." A ovaj tip je zapečaćen mržnjom. Zalutao je u ovu našu predivnu državu...

VL
EV
eugen von savoyen
18:56 28.12.2013.

kus ujdurovicu!

VL
JO
josipmacek
20:58 28.12.2013.

onu vilu i novce koje ovaj komedijaš uživa treba dati nezbrinutim braniteljima iz karlovca-

VL
CV
crna vrana
18:32 28.12.2013.

Mesić smatra da Perković ne krije neke velike tajne jer kod nas više nema takvih tajni koje bi uzdrmale Hrvatsku i Europu. Slažem se s Mesićem da ono što Perković zna ne bi uzdrmalo ni Hrvatsku niti Europu, ali bibi zasigurno uzdrmalo Mesića i mnoge iz ove vladajuće garniture jer su im mnogi iz obitelji bili raspoređeni po istim službama u kojima je Perković ordinirao u vrijeme ex Yuge. Ovo nije borba za spašavanje Perkovića , nego borba za daljnje skrivanje istine o zločinačkom i pljačkaškom karakteru bivšeg Yugo režima i njegovog diktatora Tita . Ne laje pas radi sela , nego radi sebe , tako ni Mesić ne brine zbog Perkovića nego sebe radi i svoje udbaške prošlosti.

VL
Avatar mv3721
mv3721
20:12 28.12.2013.

Javio se onaj koji ništa ne radi a muze državni proračun zajedno s Budom Lončarom i Jakićem.

VL
DU
Deleted user
20:40 28.12.2013.

Kada ovakve isprazne prijedloge daje netko, tko je ispričavajući se drugovima antifašistima, ispalio, da nije pjevao ustaške pjesme iz petnih žila, nego da je samo otvarao usta, o čemu bi mi, donekle normalni čitaoci, trebali o ovom prosipanju komunističko-regionalne farse, trebali sada komentirati.

VL
DU
Deleted user
18:28 28.12.2013.

daj budalo, kad budeš ti sam plaćao porez, onda ti sam i određuj s druge strane i ja svojim porezom hranim ovoga ishlapjelog starca, a bome i nepotrebni ured mu financiram, pa mi je mogao bar čestitati Božić, ja ga hranim

VL
VI
VIadimir1204
18:37 28.12.2013.

morski covik 3 28.12.2013 u 18:29h Opet gurke-yoker-bassy-pepsy-kamocemo mahnita po forumima večernjeg. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ali za to je dobio specijalnu dozvolu kao pripadnik nacionalne manjine, pa ima slobodne ruke ovuda ponavljati svoje spamove.

VL
DU
Deleted user
18:09 28.12.2013.

on laže da bi njemački model, on bi iz njemačkog modela što mu paše, što ne paše, ne bi

VL
DU
Deleted user
18:33 28.12.2013.

Dida , sto je to socijalist ? To ti je, sinko moj , covik koji ti ukrade uru , pa ti unda naplati kad ga pitas koji je sat .

VL
DU
Deleted user
18:52 28.12.2013.

kastro čujem da je Perkovića uhvatilo srce, pa bome ima i zašto eto mi desničari ga nismo nikad izručili njemcima, ne može reći da mu nismo honoriali što nam je pomogao iza 90-tih eto, izručit će ga njegovi ljevičari, za za koje je ubijao po njemačkoj prije rata

VL
DU
Deleted user
18:48 28.12.2013.

kastro, pa nisu sad desničari krivi što njemci optužuju Perkovića da je vitlao komunističkom sjekirom po njemačkoj

VL
DU
Deleted user
19:05 28.12.2013.

zbilja, kad će ukinuti taj mesićev ured

VL
Avatar Šicer
Šicer
21:59 28.12.2013.

Volim Rome !

VL
Avatar SINIŠA POLJAK
SINIŠA POLJAK
18:52 28.12.2013.

Hrvatski proračun bi bio u suficitu kad bi donijeli porez na izjave Stipe Mesića. Porez bi se obračunavao po indeksu gluposti koju Mesić kaže. Leleeeeee, bilo bi para ko pijeska u pustinji.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.