Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STJEPAN MESIĆ:
Povratak na članak

'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'

Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje

Komentari 202

DU
Deleted user
19:02 28.12.2013.

u biti njemački model bi nam odgovarao, jer bi tim pravoslavna crkva ostala bez prihoda, pa ne bi mogla provoditi velikosrpsku politiku

VL
DU
Deleted user
18:11 28.12.2013.

njemački model znaći da taj dio poreza plaćaju svi, a kao obveznik odlučuješ samo kome ga plaćaš, crkvi ili civilnim udrugama

VL
Avatar El Indio
El Indio
22:31 28.12.2013.

Ovaj je gori od Severine, uvjek nesto laprda samo da je u centru pozornosti

VL
Avatar ==)domagoj
==)domagoj
20:47 28.12.2013.

Doći će i vrijeme kad ćemo i tebi suditi za svo zlo koje si učinio sa svojim drugovima.Ne boj se još malo...

VL
DU
Deleted user
18:17 28.12.2013.

još kad bi mesić znao zašto je država odustala od njemačkog modela, a odustala je jer bi po njemu RKC dobila više nego sada, a svi drugi manje, puno manje nego sada zamisli bisera, on bi njemački model

VL
IV
Ivan50
18:11 28.12.2013.

Zar vicmeher nije u Remetincu,neznam što se čeka.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
17:36 28.12.2013.

Još kad nam bi pojasnil jel morti mjesto "ljubavi i mira" oni njegvi Srb u kom se redovito uslikava !?

VL
DU
Deleted user
18:06 28.12.2013.

mesić je toliko glup, pa ne kuži da bi RKC po njemačkom modelu dobila više, a ne manje novca nego sad a njegov ured, i budali je jasno da taj cirkus treba ukinuti

VL
Avatar kalimero69
kalimero69
20:31 28.12.2013.

10 .godina se zajebavao na račun Hrvata i za to primao plaću,a glupi zakon mu je omogućio da to radi i dalje bez ikakvih posljedica.Jedino što pamtim od njega nešto pametno je to kada je rekao , "....Srbi kada sua je rekao , "....Srbi kada su došli u Hrvatsku nisu donijeli na opancima i srpsku zemlju....i .....kada budala baci kamen u bunar ,niti 100 pametnih ga ne može izvući....."To je vjerojatno mislio na sebe !!!

VL
DU
Deleted user
18:20 28.12.2013.

a sad se upitajte čemu plaćati cirkus od mesićevog ureda

VL
Avatar Šicer
Šicer
21:59 28.12.2013.

Volim Rome !

VL
DU
Deleted user
22:07 28.12.2013.

Di si Stipe,legendo...fale nam tvoji vicevi

VL
DU
Deleted user
18:22 28.12.2013.

i nije li to sramota da ovom starcu plaćamo nekakav ured, ima on mirovinu

VL
Avatar tajar
tajar
18:15 28.12.2013.

UBP (ured bivšeg predsjednika) smješten je u zgradi koju je Stjepan M. nazvao "Zagorčev kupleraj", stoga ne treba ozbiljno shvaćati ni poruke "iz kupleraja".

VL
PA
pablo35
18:07 28.12.2013.

..... porez već plaćamo, od čega se jedan mali dio izdvaja za vjerske zajednice. Ne vidim u čemu je Mesićev problem s porezom, treba direktno reći da mu crkva smeta. No, tu je bespomoćan, crkva je preživjela puno gora vremena!

VL
DU
Deleted user
22:52 28.12.2013.

tko uopce ovog lika ista pita, kakve su to novine?

VL
DU
Deleted user
18:39 28.12.2013.

kastro hoće li titov killer u njemačku, što kažu na ibleru

VL
DU
Deleted user
20:53 28.12.2013.

konačno, 10 godina je imao i za izmjene ugovora sa vatikanom, ha,ha,ha što je radio

VL
DU
Deleted user
22:40 28.12.2013.

@Leonidas...da bi došli do onixa oni su završili posebne fakultete...ne mogu to svi, za to treba poseban talenat i znanje...he he

VL
BM
branka.matohanac
17:32 28.12.2013.

Mislim da nam Mesici i slicni njemu ne mogu odgovoriti na ova pitanja 1. TKO JE ZASLUZAN KROZ HRVATSKU POVIJES DA SE NA PRISVOJENIM DIJELOVIMA HRVATSKE OD STRANE MADJARA, AUSTRIJANACA, TALIJANA ODRZAO HRVATSKI JEZIK 2. KAZE SE ( danas nas na HTV neki Hrvoje iz KRIZ ZIVOTA/ DA JE CRKVA tREBALA SPRIJECITI KORUPCIJU U RANIM 90-tima .KAKO? KAD se nesmije mijesati u politiku 3. DA BI SE UMJESTO MIJESANJA I PODRZAVANJA REFEREDUMA TREBALA BRINUTI OKO NEZAPOSLENIH KAO DA IH IH JE ONA STVORILA 4. DA BI SE TREBALA TOLERANTNO PONASATI PREMA SVIM VRSTAMA MANJINA OD HOMOSEKSUALNIH - NACIONALNIH I SVIH INIH BOJIIM SE DA OD SVIH OVIH MANJINA CE POSTATI ZA JEDNO 30do50 GODINA UMJESTO REPUBLIKE HRVATSKE - REPUBLIKA MANJINA/

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.