'Crkva od države dobiva više novca nego u vrijeme Sanadera'
Bivši predsjednik rekao je da bi Crkva trebala biti mjesto širenja ljubavi, a ne mržnje
Komentari 202
njemački model znaći da taj dio poreza plaćaju svi, a kao obveznik odlučuješ samo kome ga plaćaš, crkvi ili civilnim udrugama
Ovaj je gori od Severine, uvjek nesto laprda samo da je u centru pozornosti
Doći će i vrijeme kad ćemo i tebi suditi za svo zlo koje si učinio sa svojim drugovima.Ne boj se još malo...
još kad bi mesić znao zašto je država odustala od njemačkog modela, a odustala je jer bi po njemu RKC dobila više nego sada, a svi drugi manje, puno manje nego sada zamisli bisera, on bi njemački model
Zar vicmeher nije u Remetincu,neznam što se čeka.
Još kad nam bi pojasnil jel morti mjesto "ljubavi i mira" oni njegvi Srb u kom se redovito uslikava !?
mesić je toliko glup, pa ne kuži da bi RKC po njemačkom modelu dobila više, a ne manje novca nego sad a njegov ured, i budali je jasno da taj cirkus treba ukinuti
10 .godina se zajebavao na račun Hrvata i za to primao plaću,a glupi zakon mu je omogućio da to radi i dalje bez ikakvih posljedica.Jedino što pamtim od njega nešto pametno je to kada je rekao , "....Srbi kada sua je rekao , "....Srbi kada su došli u Hrvatsku nisu donijeli na opancima i srpsku zemlju....i .....kada budala baci kamen u bunar ,niti 100 pametnih ga ne može izvući....."To je vjerojatno mislio na sebe !!!
a sad se upitajte čemu plaćati cirkus od mesićevog ureda
Volim Rome !
Di si Stipe,legendo...fale nam tvoji vicevi
i nije li to sramota da ovom starcu plaćamo nekakav ured, ima on mirovinu
UBP (ured bivšeg predsjednika) smješten je u zgradi koju je Stjepan M. nazvao "Zagorčev kupleraj", stoga ne treba ozbiljno shvaćati ni poruke "iz kupleraja".
..... porez već plaćamo, od čega se jedan mali dio izdvaja za vjerske zajednice. Ne vidim u čemu je Mesićev problem s porezom, treba direktno reći da mu crkva smeta. No, tu je bespomoćan, crkva je preživjela puno gora vremena!
tko uopce ovog lika ista pita, kakve su to novine?
kastro hoće li titov killer u njemačku, što kažu na ibleru
konačno, 10 godina je imao i za izmjene ugovora sa vatikanom, ha,ha,ha što je radio
@Leonidas...da bi došli do onixa oni su završili posebne fakultete...ne mogu to svi, za to treba poseban talenat i znanje...he he
Mislim da nam Mesici i slicni njemu ne mogu odgovoriti na ova pitanja 1. TKO JE ZASLUZAN KROZ HRVATSKU POVIJES DA SE NA PRISVOJENIM DIJELOVIMA HRVATSKE OD STRANE MADJARA, AUSTRIJANACA, TALIJANA ODRZAO HRVATSKI JEZIK 2. KAZE SE ( danas nas na HTV neki Hrvoje iz KRIZ ZIVOTA/ DA JE CRKVA tREBALA SPRIJECITI KORUPCIJU U RANIM 90-tima .KAKO? KAD se nesmije mijesati u politiku 3. DA BI SE UMJESTO MIJESANJA I PODRZAVANJA REFEREDUMA TREBALA BRINUTI OKO NEZAPOSLENIH KAO DA IH IH JE ONA STVORILA 4. DA BI SE TREBALA TOLERANTNO PONASATI PREMA SVIM VRSTAMA MANJINA OD HOMOSEKSUALNIH - NACIONALNIH I SVIH INIH BOJIIM SE DA OD SVIH OVIH MANJINA CE POSTATI ZA JEDNO 30do50 GODINA UMJESTO REPUBLIKE HRVATSKE - REPUBLIKA MANJINA/
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
u biti njemački model bi nam odgovarao, jer bi tim pravoslavna crkva ostala bez prihoda, pa ne bi mogla provoditi velikosrpsku politiku