Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
Pod geslom velikih Hrvata-katolika ercegovani opljačkali Hrvatsku a sad se preobraćuju. Pa pola Hercegovine i onako slavi krsnu slavu.
sotoni...veruj da bih mi se rado jvio,al sam cuo da papa nit prima e postu,niti kosristi telefon...kako da se javim djavolu...daj ideju,kako ti komuniciras sa tom sotonom????
. . ..Moj stav o duhovnosti se sadrzava u jednostavnoj frazi: Duhovnost je privatna stvar. Cak je i seks manje privatan jer se preporuca barem u dvoje. . To bi se moglo svesti i u sljedecu poruku: . ..mantijasi... yebitete se, bit ce bolje i vama i nama!!!.. . .
KraljTvrtko je napisao: sotoni...veruj da bih mi se rado jvio,al sam cuo da papa nit prima e postu,niti kosristi telefon...kako da se javim djavolu...daj ideju,kako ti komuniciras sa tom sotonom???? ______________________________________________________________ Papi se nemozes javit jer papa nije sotona. Ti Ti se moras javit vasem bradatom davlu,vodi vase pravoslavne sotonske zajednioce,koji je 90tih blagoslavlja oruzje sa kojim ste ubijali i klali po Hrvatskoj,BiH,Sloveniji i na Kosovu.
..a što bi ti kamočemo radio da ovdje ne pišaš,pardon,..pišeš ...bolje reči -s ereš..
. . ... Da se razumijemo, najlakse je biti vjernik – to je cista intelektualna linija manjeg otpora, u kojem se sva nerijesena pitanja ostavljaju Bogu, pa vjernik moze nastaviti lagodan i bezbrizan zivot, kad i ako treba se cak cak zalijecuci u grijeh - jer se pouzdavajuci u Božje milosrdje moze racunati na oprost od strane crkvenih „cinovnika“ odjevenih u kafkijansku crnu odoru. - Nasuprot tome je jako tesko, pretesko i prezahtjevno biti skeptik, jer je skeptik uvijek sam sa sobom i sa svojom savjescu, je o svakom svom i tudjem djelu mora sebe i druge temeljito propitivati, promisljati, razmatrati. Skepticizam je prije prokletstvo, jer u njemu nema utjehe i spokoja koju nosi magicna bozanska formula. .
I sam sam \"pronašao\" , kao što naslov članka govori drugog , boljeg Boga objavljenog nama ljudima u Njegovoj riječi - Bibliji. Kako mi je na srcu želja širiti poruku njegove ljubavi, dobrote i pravednosti,osnovao sam besplatan servis slanja Biblijskih stihova na mobitel. Saznajte više i prijavite se na na www.sms-biblija.com
. . .... ..koliko je BOG ubio ljudi.... jedan znavstvenik si je dao truda i pobrojao sve ljude koje je Bog ubio u bibliji . Rezultat je impresivan: 2.038.344 covijeka je stradalo od bozje ruke, a sve to skupa stavite stavite u odnos sa knjigom mormona gdje ima 19.577 mrtvih odnosno u Kuranu svega 4. Zakljucak? .
. ... ..BOG..ili onaj kojega mi tako zovemo...PREZIME..nepoznato..ADRESA..nepoznata.. --Cak i da brojimo samo one koje je ubio vlastorucno. Naime On je odgovoran i za ubojstva pri kojim je bio aktivni pomagac i za ona kod kojih je bio nalogodavac. Osobnosobno je ubio sve ljude (osim Noe i njegove najuze obitelji) opcim potopom, pobio je stanovnike Sodome, pogubio je Onana I Era, Koraha, Datana, Abirana s obiteljima i lhudstvom, 14.000 je pogubio zbog prigovaranja Mojsiju i Aronu, .. cijelu faraonovu vojsku je utopio pri izlasku Izraelaca iz Egipta, da ne nabrajamo dalje. Odabranom narodu je svesrdno pomagao kod pokolja Kanaanaca, Amorejaca, Midjanaca i mnogih drugih naroda. Josuu je poslao na Jerihon (jest da su Josuini svecenici morali trubiti 7 dana) i rusenjem zidina omogucio opci masakr. Ubijeni su svi muskarci, zene, djeca, starci, volovi, ovce i magarad. U nastavku je Josua jos sravnio sa zemljom jos 31 kraljevstvo. Tu je u nekim slucajevima Bog dozvolio da se stoka uzme kao plijen. Kad je Saula postavio za kralja i naredio mu pokolj Amalecana (muskaraca , zena ,djece i dojencadi, goveda ovaca, deva i magaraca), Saul je manjkavo izvrsio naredjenje i razgnjevio Boga. Naime, postedio je zivot jednom covjeku (Agagu) i podijelio je nesto od najbolje stoke svom gladnom narodu. Agag je pogubljen a Saul je prestao biti kralj. Slicnih primjera bi se moglo navoditi jos danima. Dakle, On je bio i direktni izvrsilac, aktivni pomagac, i naredbodavac. Koliko je ljudi morao pobiti ne mozemo znati ali jamacno je to bio impozantan broj. No bez obzira na broj, Bog se je (barem u ono vrijeme kada je cesto opcio s ljudima) pokazao kao (prema danasnjim etickim i moralnim standardima) vrlo problematicna osoba... ..po danasnjim zakonima BOG bi zavrsio u HAAGU:::.. . . . .
Srbima nije nista drugo ostalo nego ovde na forumu da kakaju i vrijedaju. To im je osmaska kultura i Turski geni koji su ostali u njima. Ovde su anonimni pa mogu u ratu su bijezali i sad placu kako mi nevaljamo. Bijednici,sta niste u ratu stali i borili se kao muskarci nego sad na forumu pisete gluposti i pokazujete da ste prava bijeda. Na Srpski forum nemozete tamo se mora placati,nemata ni kinte za srpski forum bijedo pravoslavna. Mozemo mi ovde na forumu skupit pa vam uplatit da mozete na Srpski forum. Mi Hrvatio smo velikodusni,samo u ratu smo zajebani.
...ajde pobroji malo one svoje ubijene u 70 g. trajanja:Lenjinove,Staljinove, Hitlerove,titove,Ču en Lajove, Mao Ce Tungove..i onoga tamo na Kubi ..kak se zove ..kaj umire....
....70 godina su trajali....kolko su pobili
kako se samozvani ateisti zapjene kad se samo katolički spomene. ma veći su oni vjernici od največih katolika kad toliku brigu o bogu i vjeri vode. ma da barem katolik toliko misli o bogu koliko ti samozvani ateisti vjera katolička bi bila stostruko jača.
Ovako VLmanipulira sa istinom. Najmanje 60 % bi bilo blize istini.Vase lazi sluze crkvi da od drzave (citaj: hrvatskih poreznih obveznika- ateista) namiri godisnje 750 milijuna kuna!!!!!!!!!!! PLJUC!
tvrtko DAVIS CUP REPKA VAM IZGLEDA KAO DA SU ŠVEĐANI BUAHAHAHAHAHAH TURSKA BAGRA-5 EZELA NA SLICI! :))))
To što je Tomac posato propovjednik vjere, najmanje poput svećenika, koji bi čvrsto želio biti u blizini Pape, to je najmanji problem, jer svaki čovjek ima pravo pronaći trenutak za drugo mišljenje. No, sramotno je što Tomac u javnosti igra ulogu svećenika pa čak i polemizira sa svećenicima, a ulogu svećenika odmah je preuzeo kada je napustio svoju stranku. Pa ako je pod stare dane napustio stranku i postao vjernik, onda bi od njega bilo korektono da sve to zadrži za sebe i osobnu uporabu, a ne da se promovira kao veliki vjernik, jer ima puno takvih i boljih ljudi koji nemaju medijsku priliku pokazati da su se promijenili. Neka je takav, neka ide u crkvu i nitko mu to ne može prigovoriti, ali javno se pred svima pokazivati kao vjernik veći od Pape, to mu zamjeram.
Smrad Kamocemo je napisao Ubijeni su svi muskarci, zene, djeca, starci, volovi, ovce i magarad. ___________________________________________________________ Svi volovi i magarad nisu ubijena,ti si jos ziv i ima dosta tvoje srpske brace ovde na forumu koji su zivi. Ne lazi pisi istinu.
haj,ne haj...demografski cemo vas unistiti...sex turizam kida,dolaze momci da ga prime s traga,a zena,brat,bratu....al sad stvarno,toliko se ika i kajka po beogradu koliko nije za vreme tita....
Z.Tomac bi se preobratio i u samoga vraga kad vidi da ima koristi od toga.Nije on nikakav vjernik već opsjenar na lovu.!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na Katoločki Božić,VL pun probračenika,isfrustriranih Srba,2učlanjenih\" u razne Protagore,ateista,nevjernika,agnostika....i svugdje imaju prioritet.Zbilja su pogođene teme.Sotonine sluge uprli kola.Ali neće ići.Vrč vam ide na vodu dok se ne razbije.Idite, recite gazdi Sotoni da sam ja to rekao.