Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
da to su pravi kršćani...poslušajte to...bilo bi majci draže da je najveći pijanac nego kršćanin...zato kažem ljudima kada pričaju o kršćanstvu i blate ga da nemaju pojma o čemu pričaju i da kršćanina nisu sreli...u cijeloj Hrvatskoj ima možda par tisuća kršćana...ostali su foliranti...da ne kažem da imam nekoliko prijatelja koji su se preobratili i da su se svih obitelji odrekle...evo frendicu od mame je napao sin nožem jer mu je zabranila internet i igrice jer je nabio račun pa ga nisu izbacili iz kuće...ljudi se obrate na kršćanstvo pa ih izbacuju na cestu ko najveće smeće...a pravog kršćanina ćeš prepoznat tako ako malo duže razgovaraš s njim poželjet ćeš ga zadavit koliko te smeta...a zašto? svijetlost je došla na svijet ali su ljudi više ljubili tamu jer dijela im bijahu zla...to je to, mi više volimo grijeh i zato ih mrzimo...ja još uvijek jesam poganin kao i 99,9% ljudi ali se nadam istinskom obraćenju i zajedništvu s Bogom...jer od toga nema boljeg, kao u Avataru se priključiš na izvor energije i ništa ti drugo ne treba...ovo malo što sam doživio je bilo čudesno. čudesno. tako neopisivo dobar osjećaš koji se s ničim ne može mjeriti. zato čestitam ovim ljudima ako zaista imaju zajedništvo s Bogom. to je nešto najljepše što može postojati.
tvrtko turčine napuši se kurčine hehehehe I NE PENI SE BRE TOLKO,NISI PEPSI KOLA! :)
. . . ..ma novac hipnotizira svakog kao i strah .. strah je covjekov najgori neprijatelj.. postoji nesto sto se zove \"mentalna manipulacija\".... neki ljudi nisu niti svjesni sto im se dogadja masa ljudi ne vjeruje, ali pred drugima vjerujee iz straha... i to VATIKAN koristi... . .
26.12.2010. u 14:59h kamocemo93 je napisao/la: . . ....jollyroger . .......a šta veliš znaci u tvojoj glavi i dalje pucnjava, gadno jarane . a šta kažeš da se prijaviš kod doktora po..... ptsp ....pa lagano mirovinica od 8 milja kunaa i ništ ne radiš samo cugaš i prst u uvo.. . _____________________________________________________________ Pucnajva ,cugam i cekam dali cu moci ponovo na teren i radujem se tome danu. Ti znas da ima jedna Jama koju cu tebi pokazati.
crocro01 - a možda Tomac to ne radi zbog osobne promocije nego zato jer želi podijeliti s drugima što je doživio i promovirati vjeru...sumnjam ja da mu to donosi veliku čast...otkada je obratio samo ga šikaniraju...još dok je bio sdp-ovac je imao dobar tretman u \"našim\" medijima...
hehehe...nisam ja zvao tvoju sestru i ostalu silnu zensku rodbinu da proslavljaju bozic i svaki slobodan vikend u beogradu...izgleda da ture ima nesto sto uja nikad nece....
. . ...VEHABIJA...jollyroger . .--ako je muslimanima po KURANU zabranjeno da lazu, zasto se onda vas general DUDAKOVIC ne javi sam u Haag, . gdje bi mu se sudilo za ratne zlocine protiv Babinih muslimana?.. . . . ... OvakoOvako samo laze da nije kriv... . .
LOL 38 godina... neoženjen.... jedino drkica preostala, a možda je tamo u toj religiji uočio neke spaljene djevice pa se ponadao kako će nešto jeftino upecati :)))) Ajjajajaja, religija.... da nema religija svijet bi bio jedno divno mjesto.
26.12.2010. u 15:01h KraljTvrtko je napisao/la: haj...kazem,antropolog do antropologa...ocigledno turke niste videli i na slici...a mislim da ste nam ni do muda,vi pravi hrvati,ako oduzmemo one poludivlje dinaride,vi ste jada,bed i cemer....patuljci,pigmeji u svakom smislu. ______________________________________________________________ Vi ste pokazali koko ste i sta ste. Siptari na Kosovu pobili su vas jos sa kuburama i Turskog doba.Hahahahahaha al ste ratnici.
tvrtko kažu ljudi da je kod vas jeftinjara i dobro za izaći ali da ste po kulturi i napretku bar 20 godina iza Hrvatske! Joj kako je loše biti Srbin,ma užas pravi! Koji gušt je kad vas se može j... u bulju! hehehe
kamocemo...nemoj o balijama molim te...napravicemo picvajz.
Poruka za kamoćemo 93 Ti si obično ateističko djubre.Marš u Srbiju svinjo,a ovi što se odriču ili mijenjaju vjeru su govna kao i ti Ti si obično ateističko djubre.Marš u Srbiju svinjo,a ovi što se odriču ili mijenjaju vjeru su govna kao i ti
26.12.2010. u 14:16h 5555555555 je napisao/la: Previše isfurano !! jugonostalgičari, jugokomunosti, eto kad je riječ o politici i nekim strujama, to su isfurane šeksove izjave, no ako se o tome piše više bivšik Komunista (drugova iz KPH ima u HDZnegogo u bilo kojij drugoj stranci, no eto svi prikriveni, gospon ministar financija, pa gospon Kunst itd Svi su oni biloi na visokim položajima unutar SKH, no zanimljivo je da SDP u svojem vodstvu, ako ne u cijelosti, u večini je smijenio bivše, dok HDZ od Šukera ministra, relativno novog člana Kunsta i drugih, takve ljude stavlja na vodeće položaje i postavlja ih na vrh izbornih listi. ============================================================= Oprosti im bože, ne slažu se sa istinom, djeco moja otvorite oči pa sad da krenemo od prvog HR predsjednika g. Tuđmana, da li je i on bio osnivač HDZ i Bivši visokorangiranj u KPJ? Odgovor je DA
. . ..jollyroger . .Opa, usrašuljci su se gadno uzbudili ... A to znaci da sam i opet pogodio u sridu. Tamo gdje ustašuljke najviše boli......aj ubij se i spasi sebe samog, a ne nas!!!.....pisam od smijeha.... Je li tii bar neugodno sto si tolika budala!? Ali ne daj se... . .
tvrtkić ma i da sve rikne,uvijek imamo more da živimo od toga pa makar imali samo za kruh! A kako je kod tebe na moru?
kod mene super...na hvaru sve 5...mozda cu za dve do tri godine da renoviram apartmane,makar da osvezim...inace je sve idealno.
tvrtko ma nisi ti uopće loš,ti si komedijaš! Živio!
ziv ti meni bio....
Z.Tomac bi se preobratio i u samoga vraga kad vidi da ima koristi od toga.Nije on nikakav vjernik već opsjenar na lovu.!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
26.12.2010. u 15:05h kamocemo93 je napisao/la: . . ...VEHABIJA...jollyroger . .--ako je muslimanima po KURANU zabranjeno da lazu, zasto se onda vas general DUDAKOVIC ne javi sam u Haag, . gdje bi mu se sudilo za ratne zlocine protiv Babinih muslimana?.. . . . ... Ovako samo laze da nije kriv... ______________________________________________________________ Mi Hrvati nemamo ratnih zlocinaca, ubit srbina nije ratni zlocin za to sam dobio odlikovanje i skromnu mirovinu.