Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
U deset godina
Povratak na članak

Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga

Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika

Komentari 326

MI
mirluk
13:23 26.12.2010.

Koji Vrag tjera novinare i pojedsine komentatore da danas na Bozic pljuju na ono sto je nama Katolicima svetinja? Pustite nas na miru dobricine......

VL
OB
-obrisani-
13:26 26.12.2010.

O pa odavno je večernjak hercegovnarski list... Još od privatizacije Pašalićeve kad je Saborsko povjerenstvo zataškalo otimačinu iz Mirovinskog fonda, fonda koji su punili građani Hrvatske, Hrvati... I onda nemoj reći da su hercegovna lopovi... Bog i lopovi mi nekak nejdu skupa...

VL
SN
sneacker
12:39 26.12.2010.

KraljTvrtko je napisao/la: jednom konvertiti uvek konvertiti...vi hrvati svako malo vremena menjate veru...lepo je to sto tragate za istinom,na kraju cete se svi vratiti prvoj i jedinoj istinitoj,ortodoxnoj veri.amin....zivit po jevandjelju a ne kako je papi drago i ugodno. -------------------- Pametan covjek zivi onako kako on sam zeli. Sve drugo je za ludnicu!

VL
OB
-obrisani-
13:32 26.12.2010.

. .......Citajte Bibliju - treba nam više ateista. . Od kad je Bog napustio Crkvu mjesta u crkvi su zauzeli lopovi, probisveti, kriminalc, homoseksualci a sve u cilju pljacke svojih ovcica i proizvodnje laži, obmana iako svi znaju da odd toga nema ništa samo, LAŽ, LAŽ, LAŽ, . . www.sms-biblija.com .

VL
KU
kukuriku
13:31 26.12.2010.

Udbaska posla...uz pomoc´-cédoljuba...!...(a novinarcéki-svrsávaju...\"kako smo ih zaj3bali...za bozíc´..\")

VL
OB
-obrisani-
12:39 26.12.2010.

Narod poludijo ko i vrijeme....

VL
DP
dperas
13:29 26.12.2010.

I sam sam \"pronašao\" , kao što naslov članka govori drugog , boljeg Boga objavljenog nama ljudima u Njegovoj riječi - Bibliji. Kako mi je na srcu želja širiti poruku njegove ljubavi, dobrote i pravednosti,osnovao sam besplatan servis slanja Biblijskih stihova na mobitel. Saznajte više i prijavite se na na www.sms-biblija.com

VL
OB
-obrisani-
13:32 26.12.2010.

.. kompic mi zdere slova...nek ide u mp3 .

VL
KU
kukuriku
13:35 26.12.2010.

kamocés´93.., te metode bi Tebi bile Najpotribnije...!!...a usput da te i za jaja-objese...-:))

VL
SI
sinaj
13:40 26.12.2010.

kamocemo93 je napisao/la: ___________________________________ Pa kamočedo,ako bi to pomoglo izlječenju tvoje bolesti, ne bi bila prevelika cijena. Al mislim da neće biti potrebno. Ti si smo mala izgubljena ovčica koja traži svoj put Kući, a ja ti želim da ga nađeš.

VL
OB
-obrisani-
13:40 26.12.2010.

-------♥♥------Send this Ribbon ----♥♥-♥♥----to everyone ---♥♥---♥♥--- and ---♥♥---♥♥---together let\'s pray ---♥♥---♥♥---for PEACE! ----♥♥-♥♥----Lets Make It a Better -----♥♥♥------Place World To Live In, ----♥♥-♥♥---- ┼ WORLD PEACE ┼ ┼ Ako VAM se dogodi nesto tesko u zivotu, sjetite se visnjih sila ! ┼

VL
OB
-obrisani-
13:40 26.12.2010.

Niste ateisti ,niste poboznici.... Nama ostavite nasu religiju i vjeru..... Bog vas blagosovio i pamet vam podario ,onu koju nemate...

VL
PR
prvacrta
13:42 26.12.2010.

Kamoćemo Luka 19:27, te riječi Isus navodi u pripovijedi o lošem sluzi, i takvih pripovijedi ima na tisuće. NIKAD Isus nije pozvao na oružje. Njegova je poznata: \"Tko se mača lati, od njega i pogiba\" Da nije tako, ti bii sad silom bio vjernik. A nisi, dakle imaš izbor. Samo što drugima taj izbor ne daješ.

VL
OB
-obrisani-
13:44 26.12.2010.

kamocemo93 tebi trebaju jedne lijepe španjolske čizmice da ti griju noge,a kaj da ti čovjek kaže kad si siromah mali!? Sretan ti Božić!

VL
PR
prvacrta
13:45 26.12.2010.

Uvijek ise grupacije, (Margelov institut, mladi antifašisti, razne gay-udruge, razne ateističke udruge, itd, itd...) djeluju u skladu i organizirano predvode razne hajke na tradicionalni način života. Zar to nije agresivnost manjine na većinu? Samo zato jer se ne želite uklopitii ( niti Vas tko tjera na to) na običaje koji su tradicionalni na određenim područjima za Vašeg kratkog života. Ako Vam je sva duhovnost u filozofiji, drevnim grcima rimljanima i sličnima, onda se držite njihove: \"U rimu se ponašaj kao rimljanin\"... Ali čim se dotaknu ovi prostori, mi smo, zahvaljujući jednom malom organiziranom dijelu građana, automatizmom proglašeni svim najgorem šta ovaj svijet može ponuditi. Naravno, uz dobru novčanu naknadu. Jer sve te silne udruge treba netko i namiriti. Istina, ima više Udruga nego članova, ali su gladna usta progandne mašinerije. Eto sretan Božić i Vama koji u prostorijama uredništva VL-a radite prekovremeno.

VL
SV
svizac
13:48 26.12.2010.

..............jao , jao, kako su se samo \"naši\" katolici ustobočili i usmjerili na neke članove foruma, čovjek dobije dojam da bi i u današnje vrijeme nekoga mogli nabiti na kolac!

VL
PR
proview
13:49 26.12.2010.

bravo za vas što ste našli boljega boga ja ostajem vjeran svojem bogu i rkc do smrti ma koliko je svi pljuvali i sotonizirali,rekao je isus prije 2000 godina -zbog mojeg imena će vas mrziti ,i to je istina nad istinama,

VL
FN
fra Njo Tudjman
17:42 26.12.2010.

Mislim da bi Hrvatska Država trebala isplaćivati poticaje obiteljima koje redovito idu na misu.

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
13:55 26.12.2010.

o kako je lepo biti glup.... tralalala.... svim dragim koji ni sami ne znaju što bi sa sobom a guraju nosinu u tuđe....

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
13:28 26.12.2010.

kako se samozvani ateisti zapjene kad se samo katolički spomene. ma veći su oni vjernici od največih katolika kad toliku brigu o bogu i vjeri vode. ma da barem katolik toliko misli o bogu koliko ti samozvani ateisti vjera katolička bi bila stostruko jača.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 17 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.