Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
a kakve veze isus ima sa danasnjom rkc,sem sto sluzi kao objekat exploatacije i zloupotrebe el papita i njegovog fasistickog klera....
. . . . ...cistacice.....u kindergartenu......Imate svoje novine tj. \"štampu\" pa tamo brabonjajte ..vidi gore lijevo....V.L...BiH... . ..------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 26.12.2010. u 13:40h luena 1 je napisao/la: Niste ateisti ,niste poboznici.... Nama ostavite nasu religiju i vjeru..... Bog vas blagosovio i pamett vam podario ,onu koju nemate...
No ako je bog jedan?? kako to da ima toliko vjera i frakcija???
...................jao, jao, jadno i užasno, sam ne dirati dogme, jer recept za ovaj zalupani narod je da se sve što je dobro kao ljubav i sloboda mišljenja zabrani, rulji se nametnu strahovi i dogme i automatski imaš vojsku poslušnih glasačaa i lizača oltara. Molim sve koji ovo čitaju da vide sljedeći link, on najbolje ocrtava \"skromnost\" i skrušenost katoličke crkve. http://www.limun.hr/main.aspx?id=661453&Page=1 Btw, čovjek je danas na recimo to tako vjetrometini, osim što ga se konstantno zatupljuje i zaglupljuje javnim medijima, i normalno je da se \"stoka sitnog zuba\" okreće kuda vjetar puše i traži i kopa rupe gdje bi se skrila u kakav zaklon, a crkva, bilo kakva \"šiša\" ovce!!!
Kao prvo:\"Hercegovac\" je Hrvat, \"Slavonac\" je Hrvat, \"Dalmatinac\" je Hrvat. Tko to dijeli Hrvatski nacionalni korpus? I zasto? Samo budale to cine. Kao drugo: Koje istrazivanje, na kojim uzorku? Tko ga je provodio??? Eh jugokomunisti, jadni ste jadni. Nestretnici, drmnite si dvije kile rakije pa bez´te spat
a vidim palite nadnjak za bozic...hercegovci slave slave...jbt,vi jos niste odluili da li ste hriscani ili katolici,sve na pola radite.
kralju tvrtko o kojoj ti ti eksplotaciji govoriš o tome što nakon mise za ufertu dadeš 10 kn,jedan put godišnje 100 kn za popa i 50 za zvonjara,jer je u obitelji još nikakve druge šolde nisam dao,a ako misliš što država daje pare crkvi,pa daje pare i dinamu a od crkve bar društvo ima koristi
. . ........ne pricaj gluposti, bosanac... rodjen si u bosni, zivis na proracunu, , nemas nista sa hrvatskom osim sto imas iluziju da si hrvat, a u stvari si hercegovac i drzavljanin bosne... ..daj jednom shvati .. nisi ti hrvatt ti si hercegovac katolicke vjeroispovjedi .. plemenski covjek!!! Eto slucajno je katolicki pop bio brži i pokrstio te u katolika :)))))))))))) Sami tvoji primitivni izricaji dokazuju da si primitivac kojem treba još puno generacija da bi bio iole blizu mentalnom sklopu stanovništva RH .. u avnojevskim granicama :))) --------------------------------------------------------------------------------------------- . 26.12.2010. u 13:59h bok je napisao/la: Kao prvo:\"Hercegovac\" je Hrvat, \"Slavonac\" je Hrvat, \"Dalmatinac\" je Hrvat. Tko to dijeli Hrvatski nacionalni korpus? I zasto? Samo budale to cine .
Kamocemo, kopile JNA-oficirsko: Kao sto rekoh:Kila Rakije za tebe pa odi´spat. Ionako ced dobiti otkaz.
I sam sam \"pronašao\" , kao što naslov članka govori drugog , boljeg Boga objavljenog nama ljudima u Njegovoj riječi - Bibliji. Kako mi je na srcu želja širiti poruku njegove ljubavi, dobrote i pravednosti,osnovao sam besplatan servis slanja Biblijskih stihova na mobitel. Saznajte više i prijavite se na na www.sms-biblija.com
papa exploatise isusa sa tom vecitom pricom da su u direktnom kontaktu,da su online na skype konstantno...svaki dan se cuju,a papa je polu bog,bezgresan,bozanstvo...daj nek izgovori vise kao i pripadnici ostalih vera da je samo gresnik i mali crv na zemlji koji je u bozijoj milosti....
eto...2013 papi trena da dodje u srbiju,da bi razgovarao sa hriscanskim patrijarsima...i prva tema ce biti,to sam upravo juce cuo,elem.prva tema za razgovor ce biti da li je papa covek i gresnik ili bog......posto smo mi ortodoxi samo ljudi.
kamocemo93 e budale....tebe su gadno u JNA sjebali.... u glavu....
faljen Isus, drage Drugarice i Drugovi, poštovane Gospođe i Gospodo, danas na ovim prostorima bi trebala vladati \"Demokracija\" ,a samim tim i pravo na izražavanje mišljenja!! zar nije tako. neko se može slagati sa crkvom ,neko ne! i to kaokao različitost, treba cijeniti, kako bi bilo da smo svi isti..
. . ........rvatino od 1995 a što si tako ljut na TE jugonostalgicare. cetnike i kako nas domicilne HRVATE sa DOMOVNICOM sve voliš nazivati? pa nismu ti ONI ogranicili pravo glasa nego tvoja omiljena zlocinacka organizacija za koju si kaou si kao debil glasao svih ovih godina. hahahahahahahahahahahahahahahaha iz tvog posta se odmah vidi da si bogobojažljiv i pravi kristov ucenik i sljedbenik i da se kako sam veliš držiš tih nacela. ko pravi rvat bosanceros. . ------------------------------------------------------------------------------------------------------ . 26.12.2010. u 14:04h bok je napisao/la: Kamocemo, kopile JNA-oficirsko: Kao sto rekoh:Kila Rakije za tebe pa odi´spat. Ionako ced dobiti otkaz. .
Bitno je Ne vrijeđati druge koji imaju različito (suprotno mišljenje) Hvala
kako se samozvani ateisti zapjene kad se samo katolički spomene. ma veći su oni vjernici od največih katolika kad toliku brigu o bogu i vjeri vode. ma da barem katolik toliko misli o bogu koliko ti samozvani ateisti vjera katolička bi bila stostruko jača.
kamocemo Svaka čast! Respekt! Pitanje je što su oni bili prije 90-te? Bosanci i Hercegovci... A onda su preko noći postali Hrvati...
Ovako VLmanipulira sa istinom. Najmanje 60 % bi bilo blize istini.Vase lazi sluze crkvi da od drzave (citaj: hrvatskih poreznih obveznika- ateista) namiri godisnje 750 milijuna kuna!!!!!!!!!!! PLJUC!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
.. . ...da nisi kukavica, rekao bi nam svoje ime, pa da provjerimo.... ----------------------------------------------------------------- . 26.12.2010. u 13:55h stravaxx je napisao/la: o kako je lepo biti glup.... tralalala. .