Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
U deset godina
Povratak na članak

Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga

Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika

Komentari 326

OB
-obrisani-
18:29 26.12.2010.

kk kk

VL
Avatar billybull
billybull
18:06 26.12.2010.

mravac, davno prije faraona, i pogotovo davno prije starih grka, postojale su religije na podrucju dalekog i bliskog istoka...

VL
KU
kumajela
17:13 26.12.2010.

Muhamed u VII st. (ispravka)

VL
OB
-obrisani-
18:57 26.12.2010.

da li je .............. molim odgovr ako netko zna, hvala lijepa

VL
PI
piccolo
13:06 26.12.2010.

Mostar je u državi HiH ( Hercegovina i Hercegbosna)

VL
PI
piccolo
12:26 26.12.2010.

To je ateistima bio najveći dar Božiji što je onaj slinavi Tomac otišo u vjernike

VL
JA
jaruzelskia
12:28 26.12.2010.

A kome treba bog koji ionako ne postoji? \'Svete\' knjige su mitovi i legende da tjraju ljude u pokornost za interes manjine (bogtih pojedinaca i bogate crkve...). Dakle samo se probratite in 0 u 0!!

VL
PI
piccolo
12:33 26.12.2010.

Kako to, a eno na onim susjednim kometarima rvatine tvrde da je u rvatskoj 150% katolika, pa čak i više !!!

VL
Avatar tomsom
tomsom
09:35 27.12.2010.

27.12.2010. u 07:33h vinotok je napisao/la: ============================== a da se smatrate vitezovima,to je primjereno, jer stementalno na razini srednjeg vijeka. 27.12.2010. u 09:28h patuljčica.. je napisao/la: ============ ovo je dobrrrrrro!!!!!!! hahahaha

VL
SN
sneacker
12:38 26.12.2010.

Život je prekratak da bi ga živio po nekakvoj bajci koju su pisali LJUDI!

VL
Avatar tetak
tetak
17:21 26.12.2010.

Čestit i blagoslovljen Ti Božić želim, draga kumojelo !

VL
ES
Esmeralda
10:56 27.12.2010.

Mala greska u naslovu, nasli su drugu Crkvu, ali jos vjeruju u istog Boga.

VL
PR
prvacrta
12:40 26.12.2010.

Zanimljivo, čini se da vjernici iz VL-a provode blgdane sa obiteljima, dok onaj drugi dio VL-a radi punom parom. Šteta što se tako \"prekovremeno\" ne bore za prave probleme hrvatske, kao što se bore protiv vjere koju velika većina građana RH prakticira.

VL
SN
sneacker
12:39 26.12.2010.

KraljTvrtko je napisao/la: jednom konvertiti uvek konvertiti...vi hrvati svako malo vremena menjate veru...lepo je to sto tragate za istinom,na kraju cete se svi vratiti prvoj i jedinoj istinitoj,ortodoxnoj veri.amin....zivit po jevandjelju a ne kako je papi drago i ugodno. -------------------- Pametan covjek zivi onako kako on sam zeli. Sve drugo je za ludnicu!

VL
OB
-obrisani-
12:41 26.12.2010.

Ovog hercegovnarca treba zatvoriti u podrum franjevačkog samostana i ne mu dati za jesti tjedana dana, a onda ga objesiti na vrh katedrale kao primjer drugima…. Tc, tc, tc…Miro(slav) Majstorović se u grobu okreće. Pa zar se za to onako časno i pošteno borio? Pitanje je što je to uopće «pravi» katolik (kako se prokakio VL)? Jer da je u Hrvatskoj 80 % katolika onda bi bilo 80 % manje lopovluka, oholosti, prebijanja partnera bračnih i vanbračnih, 80 % manje dugova…80 % manje političara i 80 % manje lažnih branitelja… Ovako imamo 80 % varalica, prevaranata, lažova…hercegovana … I btw kakve veze imaju Hercegovci sa katoličkom vjerom??? P.s. Buddha rules!

VL
SI
sinaj
12:42 26.12.2010.

Kako osmišljeni nasrtaji na Katoličku crkvu u vrijeme Božića, sva sreća da ih je Isus najavio prije dvije tisuće godina pa nisu nikakvo iznenađenje. Proganjali su Njega pa nema razloga da ne proganjaju i nas. Al već će primiti svoju plaću.

VL
KR
KraljTvrtko
12:44 26.12.2010.

samim tim sto je papa bezgresan,polubozanstvo,samodovoljan...je srusilo osnovni postulat hriscanstva...i dalje tvrdim da je vatikan uzurpirao autorska prava i neovlasceno koristi robnu marku hriscanstva...ja bih to tuzio,odmah i smesta.

VL
PR
prvacrta
12:48 26.12.2010.

Uvijek ise grupacije, (Margelov institut, mladi antifašisti, razne gay-udruge, razne ateističke udruge, itd, itd...) djeluju u skladu i organizirano predvode razne hajke na tradicionalni način života. Zar to nije agresivnost manjine na većinu? Samo zato jer se ne želite uklopitii ( niti Vas tko tjera na to) na običaje koji su tradicionalni na određenim područjima za Vašeg kratkog života. Ako Vam je sva duhovnost u filozofiji, drevnim grcima rimljanima i sličnima, onda se držite njihove: \"U rimu se ponašaj kao rimljanin\"... Ali čim se dotaknu ovi prostori, mi smo, zahvaljujući jednom malom organiziranom dijelu građana, automatizmom proglašeni svim najgorem šta ovaj svijet može ponuditi. Naravno, uz dobru novčanu naknadu. Jer sve te silne udruge treba netko i namiriti. Istina, ima više Udruga nego članova, ali su gladna usta progandne mašinerije. Eto sretan Božić i Vama koji u prostorijama uredništva VL-a radite prekovremeno...

VL
AB
al bundy
12:49 26.12.2010.

zasto svi ovi primjeri preobracenja pocivaju na pljuvanju vjere iz koje su otisli? nasli ste novi put? divno! a zasto i na tom novom putu pljujete iza sebe? zar ste pljuvanjem staroga blizi Bogu? ako vjerujte, gledajte nad sebe, a ne oko sebe!

VL
OB
-obrisani-
12:39 26.12.2010.

Narod poludijo ko i vrijeme....

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 17 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.