Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
Kakve veze ima naslov sa tekstom? NIKAKVE! Na koje se činjenice piskaralo poziva, ?????????????????? . Jasno da je 2011 popis stanovništva pa će opet rezultat za neke biti razočarenje sa 90 % katolika
. . ....mikistjep . ...........Pusti se talibanjenja i primi se citanja, ali ne guglajuci po vjerskim stranicama, nego uzmi oubiljnu povijesnu literaturu,....možda ti Bog otvori religijom zakrmeljene okice, .....možda uvidiš poguban, drastican utjecaj religije na društvo..... iz svih aspekata... . . . ... Republika Hrvatska je SEKULARNA drzava, a ne VJERSKA. Jos uvijek nismo KATOLISTAN. A necemo ni biti.. .
\"HRVATSKA JE KATOLICKA ZEMLJA VEC 1300 GOD. \" ============================ Hrvatska jest katolička država , ali kao takva postoji od 25.lipnja 1991.godine , jer prije toga je živjela pola stoljeća u komunističkom paklu u obruču bezbožne sotone . Zar ti katoliče , želčiš imati nešto zajedničko s tom bezbožnom Hrvatskom Mike Tripala i Savke Kučar
. . ...........KoLo .............. . ..odlicna informacija....???......proizvodnja prdeža pez poreza i proizvodnja magle ..to su price za glas koncila ...idemo .
vinotok Prvo, tko zna da li raj uopće postoji. Drugo, ako postoji u raju kakvim ga opsiuju svećenici ja baš i ne bi željela biti. Treće, nisam napravila ništa zbog čega bi se trebala kajati. Ok, neke stvari sam moglamogla napraviti bolje i drugačije, ali to tada kad sam ih radila nisam mogla znati. Ima toga još, ali mislim da ti je i ovo previše. Ispran mozak može obraditi samo malu količinu podataka.
e he he sljedi trježnjenje poslje popisa stanovništva pa kad u hrvatskoj preko 90 % ljudi kaže da su katolici što će reći piskarala po zanatu kao dotični novinar i projugoslavenski forumaši?
ljepo je gledat kako hrvatska za vrijeme božića na tv programu isključivo ima katolički sadržaj. ljepo je ići na radno mjesto, u trgovinu ............... svi vam požele sretan božić, čudno pa gdje vi ostali živite????????
vinotok, sigurna sam i da ti se direktno obraća, he,he.
ateisti nije lako živit u Hrvatskoj gdje se god okrenete svi čestitaju porođenje Isusovo,. Tako je to Hrvati su katolici, a vi kao manjina imate na biranje kuba ili sjever koreje
27.12.2010. u 10:12h rea@ je napisao/la: vinotok, sigurna sam i da ti se direktno obraća, he,he. =========================================== On sve vidi i sve zna - Udba nad udbama , popravljam : sudba na sudbama .
dodatak, za razliku od tebe, oni koji istinski vjeruju nikoga ne šalju u Sj. Koreju.
KoLo Zašto bi nam bilo teško?! Zar misliš da mi ne uživamo u kolačima, bakalaru, darivanju drugih, poklonima......? A neke božićne pjesme su prekrasne i šteta što ih čujemo samo za Božić.
Bit ću korektan iz iz svoje skromne praznine odgovoriti na ova tvoja pitanja : \"27.12.2010. u 10:14h patuljčica.. je napisao/la: vinotok Prvo, tko zna da li raj uopće postoji. Drugo, ako postoji u raju kakvim ga opsiuju svećenici ja bašaš i ne bi željela biti. Treće, nisam napravila ništa zbog čega bi se trebala kajati. Ok, neke stvari sam mogla napraviti bolje i drugačije, ali to tada kad sam ih radila nisam mogla znati. Ima toga još, ali mislim da ti je i ovo previše. Ispran mozak može obraditi samo malu količinu podataka _________________ Samo Bog zna o raju - On sve zna ! Svećenik govori o milosti Božjoj u duhovnom smislu i svaki katolik Hrvat tome se iskreno veseli jer duboko vjeruje svojemu svećeniku tj bogu Čovjek se može kajati za sve što nije siguran da je učinio dobro za Crkvu i Njega ili recimo kajanje na kredit , za svaki slučaj ., patuljčice smišna i draga
10:22h vinotok je napisao/la: On sve vidi i sve zna.......... __________________________ ime mu je OZNA. ;o)
vinotok Hvala što si odgovorio na pitanja. Imam još dva koja često postavljam željeći čuti odgovor vas vjernika, ali nitko mi još nije odgovorio. 1. Zašto je Bog stvorio tako veliki svemir? Čemu tolike galaksije, čemu tolika praznina između njih,ih, tako velika da je čovjek ne može ni pojmiti? Čemu toliko rasipanje prostora? 2. Muzika. Kažu da je muzika dokaz da Bog postoji, da je muzičari dobijaju na dar direktno od Boga. Ne bi li onda sve vrste muzike trebale kod svih ljudi izazavati isto ushićenje, a ne da, na primjer netko uživa u narodnjacima, Ceci, netko drugi želi od te muzike pobjeći što dalje? Ili opera? Dok jedni uživaju, drugima ona doslovno para uši.
Ma kako je to moguće da sam ja ovdje ostao sam , usamljen , kao katolik , vjernik ? Jesu li drugi svi na Svetoj misi ? Danas još nisu Nevina dječica - sutra je to , danas je Svetii Ivan - apostol i evenđelista . Vjernici - pobjegli ste od bezbožnih - to sada ne činite jer : Imamo Hrvatsku , kako je rekao jedan naš : Katoličku zemlju . Govore neki nevjernici o sjaju Božića - pa da bio je lijep , kažu , i partizanski Božić . Mislite da nije ? Ipak ako vam komunista čestita Božić primite mu ruku , uhvatite za kuku .
po nekima...; OZNA (komunistička tajna policija ) i Bog....koja usporedba... sramota.
kad sam u sandžaku onda sam mujo imam ženu u svakom islamskom mijestu di dođem,kad sam u saltlake city usa onda sam morman imaj jednu ženu a ona mi nađe druge,kad sam u izraelu onda sam katolik u HRVATSKOJ SAM HRVAT i bilo di dođen ponosan HRVAT vijerujem u sebe ,svoje i svoga ,poštivam tuđe u njihovim granicama .Ta manjina u Hrvatskoj triba po[tivat Hrvatski ,ako ne idite odakle ste vijerujte u moju treću nogu ,vijerujem u HRVATA I HRVATSKU.
@ KoLo \"nije lako živit u Hrvatskoj\" --- Istina. Sudstvo, školstvo i zdravstvo su nam u kikiju jer za njih nema dovoljno novca... sve pokrali veliki Hrvati, domoljubi i vjernici.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. . ...Tko će i kada odgovarati za sve Crkvene zločine kroz stoljeća? Tko smije i može osuditi Crkvu za sva zlodjela? Zašto ta najveća svjetska zločinačka organizacija, danas ima ikakav kredibilitet? Crkva je vječna, zato što je i njihovava glupost vječna ! . .