Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
Tekst je plaćena reklama, .......... Iduće godine je popis stanovništva živi bili pa vidili, rezultati neće bit baš na strani Sjeverne Koreje.
uvijek iznova iste budalaštine !!! Sva ta pitanja koja ovaj kolumbo, navodi bila su stotine puta pretresana po saborima Crkve i razglabana od Apostola, Crkvenih Otaca i svetaca ! Ali otpadnik je uvijek pametniji od svih drugih !! Naznam šta je loše ako se Bozanić sastao sa Bandićem !! Bandić bi bio svakako bolji izbor od iscjedka josipovića i ja bi mu uvijek da podršku protiv gardiste prokletog bravara ! Isto tako nemam ništa protiv NDH ! To je potpuno legitimna država Hrvatskog naroda i za mene je Tompson 100 % , ne 100 000 %n u pravu što pozdravlja sa \"za dom spremni\" ! Neznam gdje to crkva proljeva krv i ćiju ! To samo cloud06 bunca i bulazni ! U crkvi i po samostanima sam svaki dan ali nikakvog oblivenog zlata ne vidjeh !!!! I volio bi da mi cloud06 primjerom pokaže svoju vjeru a ne mesičevskim lažima i klevetama ! Svima sretan Božić i za Dom spremni !!!!
.....gle subotara...i kud se baš pred katedralom slika....žlijebi ajde raditi........!!!!
Kršćani svih zajednica (i katoličke,) ujedinite se! Odložite razlike, i prihvatite Krista.
....tako je malitrn...domovinu našu,vjeru našu i obitelj našu nitko ne može satrt....nisu propali komunisti ,neče niti subotarčići...
I ja se pridružujem čestitkama, uz tradicionalni kršćanski pozdrav Bog i Hrvati, za dom spremni.
21:02h fra Njo Tudjman je napisao/la: I ja se pridružujem čestitkama, uz tradicionalni kršćanski pozdrav Bog i Hrvati, za dom spremni. _______________________________ Uz \"tradicionalni kršćanski pozdrav Bog i Hrvati\" ?! Ajooj !
malitrn, koliko je crkva prolila krvi u križarskom ratu? inkvizicija? ništa o tome ne znaš...i mislio sam. NDH? Marionetska država koja je NAJMANJE bila nezavisna... dovoljno o njoj govori laž u imenu. Ja sam ponosan na republiku hrvatsku, neovisnu, nakon domovinskog rata, a ne na državu kojom su pola upravljali talijani, a pola nijemci. ja sam katolik. trudim se biti pošten, humanitaran, human i mislim da je to temelj vrijednosti jednog katolika.
Gledao sam većinu filmova o ISUSU i došao sam do zakljućka da je bio Židov jer ga je vlastiti narod sredio kad je poćeo propovjedati socijalizam ! Kad je propalo rimsko carstvo rimljani su morali pronaći nešto novo u ćemumu će ujediniti rimljane a to je postalo Kršćanstvo jer ne zaboravimo da su na vrhuncu moći te iste katolike bacali lavovima i razapinjali na križeve, razapinjanje rimskih legija starije je i od samog ISUSA to je bila najteža kazna u ono vrjeme!
malitrn, malo istraži nešto o vatikanskoj banci i općenito o crkvi i pitanju njenog bogatstva... ne znam kako uopće netko može dvojiti je li crkva bogata. svaka čast franjevcima koji su bili spremni odreći se bogatstva!!!
* * * Ja sam samo Covjek ! Taj dan ako mi se bog pokaze bit cu Bozje djete ! * * * -------♥♥------Send this Ribbon ----♥♥-♥♥----to everyone ---♥♥---♥♥--- and ---♥♥---♥♥---together let\'s pray ---♥♥---♥♥---for PEACE! ----♥♥-♥♥----Lets Make It a Betterr -----♥♥♥------Place World To Live In, ----♥♥-♥♥---- ┼ WORLD PEACE ┼ ┼ Ako VAM se dogodi nesto tesko u zivotu, sjetite se visnjih sila ! ┼
Hehe! I sad neka mi netko proturiječi da sam pisao kako će biti sve manje vjernika! Nije Hrvatska ništa posebno u EU pa da jedina ima povećanje broja vjernika! Sveće to doći u normalu! Religija je dobar suputnik ali loš gospodar i to smo mi u Europi naučili davno!
oprostite koja je svrha ovog clanka? da propagira, vjeru kao takvu? da posalje poruku da je covjek ovca koja mora biti u nekom toru? da je opasno misliti svojom glavom? da je bog jedino rjesenje evih enigmi mada ga nikoiko nikad nije vidio? ...... jos jednom, koji je smisao ovog EPP-a?
Tears all alone i have started my journey to the darkness of darkness i go with a reason,i stopped for a moment in this world full of pleasure so frail town after town on i travel pass through faces ii know and know not like a bird in flight,sometimes i topple time and time again,just farewells donde voy,donde voy day by day,my story unfolds solo estoy,solo estoy all alone as the day i was born till your eyes rest in mine,i shall wander no more darkness i know and know not for your sweetness i traded my freedom not knowing a farewell awaits you know,hearts can be repeatedly broken making room for the harrows to came along with my sorrows i buried my tears,my smiles,your name songs of lovetales i sing of no more once again with my shadows i roam still alone with my shadows i roam \' Yu Chyi
Katolicki vijernici vijeruju u svetu crkvu, a crkva vijeruje u novac.
Songs and Silhouettes See how the night has fallen Fallen upon you and me See how its cloak has covered us Guarding our ... mer Songs and Silhouettes by Chyi Yu - 歌声与剪影( 齐豫) Lyrics: See how the night hasght has fallen Fallen upon you and me See how its cloak has covered us Guarding our mysteries And how the stars are sinking Sinking below you and me Lost in a dream of oblivion Lost in the shimmering sea As the wind flies over the world unseen Lilac eyes shine in the dark And with the rise and fall of our unspoken dreams She gathers us into her arms with Songs and silhouettes Songs you won\'t forget Feel how the world is floating Floating around you and me Feel how the air is whispering Secrets of eternity . Chyi Yu - 歌声与剪影( 齐豫)
♥ ovaj napis pokazuje da ima prevrtljivaca, kolebljivaca i obrachenika, to smo znali i prije, katolichka vjera ne brani biti biljojed (veggie or vegetarian) niti brani bilo koje spomenute radnje koje su ovi opisani ljudi obavili i ne ma valjanoga razloga ssto su napustili vjeru svojih predaka.
Fino preobraćenje, za čovjeka reći da \"ždere/žderilo\"! Koliko je osoba pristupilo katoličkoj vjeri? Samo nastavite ovako pisati. Još malo pa će nas pokušati uvjeriti kako nismo niti Hrvati. Nije mi jasno odkuda se ovi svi izvuku, koje katolička crkva prisiljava na bilo što. Ja sam katoličke vjeroispovjesti, ponekad idem i u crkvu, imao sam prilike čuti propovjedi odnosno sudjelovati na misi i crkvenim obredima više svećenika, ali niti jedan nije u svojem nastupu i/ili propovjedi prisiljavao i/ili ucjenjivao na bilo što glede crkve, naprotiv. Sve to služi samo nekoj krivoj propagandi! Uopće nemam problema ako je netko druge vjeroispovjesti, niti sam tako odgojen, a niti svoju ističem kao jedinu ispravnu. Ali uvijek doživim da me pokušaju nagovoriti da se odreknem svoje. Tko je onda tolerantniji? Svatko neka prosudi za sebe!
Iz ekstrema u ekstrem...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vi mislite da papa k nama dolazi jer nas jako voli? pa pogledajte s kim se bozanić prošle godine ide nalazit... sa banditićem! di je tu pravda i svetost? znate ko je pjevao na KATOLIČKOM skupu mladih neke godine?? thompson... crkva je u banani... prolijeva više krvi nego itko drugi... ja sam i dalje katolik i vjernik, ali se trudim da mi crkva budu oni pošteni vjernici, a ne ova institucija kakva je... nije ni čudo da kršćani slabe. radije se bavite svojim unutrašnjim zdravljem, kvalitetnim životom, humanošću itd nego crkvom... svi znamo da su oni obliveni u zlatu i još traže od države ne znam što... vjerujem da u tome ima i objašnjenja za papin dolazak.