Broj katolika u RH manji 6 posto. Našli smo drugog, boljeg boga
Hercegovac podrijetlom iz Mostara preobratio se u adventista i time šokirao svoju tradicionalnu katoličku obitelj. Baš kao što su i mnogi bili šokirani preobrazbom Zdravka Tomca iz komunista u predanog vjernika
Komentari 326
Adventizam se rimuje sa Komunizam, ajmo jednu sastavit na brzinu.
Niti jedna religija nije donijela ništa dobroga na ovom svijetu, zbog religije su se vodili ratovi a ne ljubav, za krista i po kristu rezale su se glave isto kao i za allaha i budhu. Blesavo je to što jedan tako veliki članak ode na glupost kao što je ispovjed jednog subotara, tako se mogla staviti ispovjed jednog ateista ili muslimana. Hrvatska država bi trebala prestat izdvajati za bilo koju religiju i bilo koju crkvu , tko želi u katoličku neka plačaq katoličku rentu, tko želi u protestante neka plača protestantsku rentu a ne da moj novac koji bi trebao ići umirovljenicima i u druge humanitarne svrhe završi kod klera. Bajka o božiću je lijepa ali je ipak samo bajka kao i svaka druga , što se mene tiće Priče iz davnine su 500 puta ljepša bajka od biblije a naročito starog zavjeta gdje krv teče u potocima a mrtvi se broje u stotinama tisuća pa čak i u milionima.
5555555555 jebes ovakvog Papu i ovakvu Crkvu....
26.12.2010. u 17:00h 5555555555 je napisao/la: 25.12.2010. u 13:56h 5555555555 je napisao/la: Lijepo molim da me netko tko doista \"zna\" upozna koja je vjera prva nastala (organizirana), te kako su nastajale barem one \"večinske\" Katolička (I i II), Pravoslavna, Muslimanska, Židovska...... Da li se radi o jednom bogu, kojeg svako drukčije naziva, ili ima višr iskreno Hvala ============================================================================================================================== pa kaj nitko nezna, a svi se raspisali o vjeri, bogu ..............
presvetli, je tak je to... Ivana Brlic Mazuranic.... prava stvar. A ne ove jaslice i potrosacka groznica... papilova....
555555555 jedan Bog.... samo jedan.... ali nezainteresiran, bojim se.
Ponosan sam na našu mladež odgojenu u katoličko-domoljubnom duhu, kao što je ovaj mladi vitez \"purgeraj-U-Zgu\", koji je napisao: 26.12.2010. u 15:31h purgeraj-U-Zgu je napisao/la: Kralj Tvrtko svoju djecu nije krstio hahaha A smetaju mu krštena djeca i volio bii ukinuti tisucugodišnju krščansku crkvu. još će i svoju malu paščad učiti da mrze Hrvate xexexexe
26.12.2010. u 18:10h morski covik 1 je napisao/la: 555555555 jedan Bog.... samo jedan.... ali nezainteresiran, bojim se ================================================================================================================================== kaj to zači da smo ipak svi iste vjeroispovjesti, te da su se ratovi vodili za nadmoč frakcija crkvenog klera
555555555555555555555555555555555 Ako je riječ o Bogu, riječ je o samo jednom Bogu. Ako se radi o bezbožničkim lažnim božanstvima, mogu ih praviti od blata, od majmuna, od jarca, pozlaćivati telad itd. Postoji samo jedan Bog koji je poslao svoga duha da nam objavi istinu kroz proroke i sina svojega Isusa Krista. Mi mu samo malčice trebamo otškrinuti vrata i njegovo će se svjetlo nastaniti u nama.
Ne odričem muslimanima pravo istinske vjere. Šteta je samo za one koji ne uviđaju put, istinu i život kojega nam Bog otvara kroz istovjetnoga sa sobom, Isusa Krista
Da li je zemlja ravna ploha ili kugla, molim odgovor, ako netko zna, hvala lijepa
26.12.2010. u 18:20h ribarpalunko je napisao/la: 555555555555555555555555555555555 Ako je riječ o Bogu, riječ je o samo jednom Bogu. Ako se radi o bezbožničkim lažnim božanstvima, mogu ih praviti od blata, od majmuna, od jarca, pozlaćivati telad itd. Postoji samo jedan Bog koji je poslao svoga duha da nam objavi istinu kroz proroke i sina svojega Isusa Krista. Mi mu samo malčice trebamo otškrinuti vrata i njegovo će se svjetlo nastaniti u nama =============================================================== hočeš reč da se nisu vodili ratovi sa predznacima vjere, pa i sad ih ima a ako je bog jedan ????????????????????
Da li su nekad ljudi (žene ) završavale na lomači i zašto? molim odgovor,ako netko zna, hvala
Kako naša sluganska pera i ostale globalističke fukare, npr. protagora, pokušavaju stvoriti njihov ambient pred dolazak Svetog Oca. Nikad niste bili dio hrvatskog naroda, koji će Svetog Oca pozdraviti iz sveg srca.
\"tvrko je kršten na kosovu\" kralj tvrtko je izgleda nakon toliko godina zaboravio i di je krunisan i di je pokopan :), ma nisu politika i povijest za toliko starog čovjeka :)
555555555, zemlja je ravna ploha. Molim lijepo, i drugi put.
Palunko tvoje neznanje me nije razočaralo jer pripadaš većini građana Hrvatske koji imaju manjak škole. Ali ti si u malo boljoj situaciji od nas katolika kršćana jer si musliman. Ono što je katastrofalno ovaj novinar (vjerujem musliman kao ti) pokušavaa nas kršćane zavaditi i to glupim, doista glupim pokušajem.
Poznato je da su Križari odlazili u Jerusalem uz poklič: \"bog i Hrvati\" ! Zabilježeno u mom blogu iz 12. st.
clanak je prevelik, citam samo titule, bolesnik, jedino dobro je da je napustio crkvu i opet uso u drugu prevarantsku ligu...!! bolje je nego kod psihiatera...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
26.12.2010. u 17:17h iprimorac je napisao/la: Glavni cilj masonerije i njihovih sluganskih novinara je odvajanja hrvatskog naroda od Pape i karoličke crkve. To niste uspjeli kroz sva stoljeća, pa nećete ni sada. Pozdravljam svu braću u Kristu i ujedno čestit blagdan nazaretske obitelji, koja je uzor svih kršćanskih obitelji. ================================================================= kakve to veze ima sa ..............