Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku o samostanu Dajla
Kardinal Bozanić bio je član kardinalske komisije koja je papi predložila da samostan oduzme Poreču i dade ga talijanskim benediktincima
Komentari 88
02.08.2011. u 12:13h maddalena7 je napisao/la: Admine kako funkcioniraju ovi vaši plusevi i minusi. N a više komentara dajem minus a pripisuju se samo plusevi. Dali vi to tako namještate kako vama odgovara? ------------------------------------------------ maddalena7@ to ti je zato štoo u trenutku kada ti daješ minus u isto vrijeme više ljudi daje plus-----kužiš?
Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku o samostanu Dajla.. Apsolutno je u pravu. Svi naši političari ( osim Dr. Sanadera ) su pristali na sve uslove i ucijene iz EU i od Pahora samo da se dočepaju EU a Bozanićć možda i položaja Pape. I tko to nevidi taj ili je sljep ili je konj ili oboje !
Čuj, ispunio dušu svojom blizinom. A troškovi \" ispunjavanja duše\"? Da ne govorimo o otimačini teritorija koja je sada aktuelna.
Nadam se da ovaj sramni veleizdajnik,više nigdje u RHH neće moći propovijedati i voditi mise ! Bilo bi najbiolje da ga vjernici sami bojkotiraju !
@Hajuk_058: izdajnički biskup de Dominis (povijesni lik, kasnije je nagrbusio baš od Crkve). slično imamo i u romanu \'Ptice umiru pjevajući\', kad svećenik dobije, na uštrb obitelji, ogromno imanje od neke lude pohotne babe i preda ga u vlasništvo Vatikanunu kako bi tamo postao kardilnal u kuriji.
Neka nam kardinal Bozanić ne drži moralne propovijedi. Neka se sjeti svojih posjeta Zagrebu dok je još bio krčki biskup.
Nikad neću shvatiti kako ljudi kraj ovakvih popova mogu ići u crkvu. Lopov do lopova, a u obrani pape Bozanić barata sami isprazmim floskulama. Popovi u kombinaciji s vlasti HDZ-a vode ovu našu državu u materijalnu i moralnu propast.
Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku da če se u samostanu Dajli uz Boga i domoljublje običnim hrvatinama uzeti svi milimetri a frateri postaju svoji na novom svome..
inače, taj Bozanić se nikada zapravo i ne obraća puku pred kojim služi misu. uvijek se obračunava s nekim od biskupa :D ili politike.
Njegovi su komentari gomila gluposti kao i obično.Sva sreća da nečujemo njegova mucanje i unjkanje !
E baš si se prosrao bozaniću.....samo još vodu povuci!
02.08.2011. u 12:34h EU@Janez1 je napisao/la: janez,odi isprazni kesu za promjenu,ako uopće tamo ima što.Bit će prije da drugi istresaju u tebe.
7. Ne ukradi! 10. Ne poželi nikakve stvari bližnjega svoga!
Jučer na Dnevniku HTV-a gostovao je Don Ćubelić.Između ostaloga rekao je citiram\"Vjerujem da će Bozanić sada prikupiti sve dokumente te možda i osobno u susretu s Papom doprinijeti sretnom rješenju problema\".Da je Bozanić prikupio dokumente znao bi da su sedamdesetih već obeščašćeni sa miljardu i nekoliko stotina tisuća lira.On to dobro zna.Don Ćubelić je htio popraviti štetu,ali Bozanić ne mari za to. Zapravo ovaj slučaj bi mogao imate dalekosežne posljedice po Hrvatsku(njen teritorij),ali nitko iz političke vrhuške nije svjestan ili ne želi biti.
Bozaniću i ostali u kikljama. Kolika vam je plaća i tko vam ju isplaćuje? Tko vam plaća socijalno, mirovinsko i sve ostalo? Jel vam to Papa pošalje i podmiri svakog 1. u mjesecu, ili morti mi, sitnozubi? Sad nam još treba, uz tvoj \"blagoslov\", i teritorij otimati!?
...i ja sam konsternirana ponašanjem kardinala Bozanića...ali da baš ovako primitivno morate vrijeđati i komentirati... ...alo?...pa nije valjda godišnji?
Sveti Oče volimo te i Buzanića volimo, a vi Rvatine molite se Bogu da vam da pamet, a Talijanima Dajlu i cijelu Istru, jer ta je zemlja udivijek bila njihova, jedino bravar iz Kumrovca ima još na nju pravo... Bogg i Rvati-----Istra i Talijani...
A onda se čude kad ih se naziva pogrdnim imenima.
...kako ja vidim nije on tu rekao ništa...a da mu Uskok pošalje poziv za obavijesni razgovor... ...evo još jedno mjesto kod Sanadera je prazno...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
stalno možeš čut na propovjedima kako materijalno nije bitno polakomili se za novcem,zaboravili na boga,društvo nema morala,.... ljubav treba,obitelj učiti istinske vrijednosti ma sve ok slažem se al upravo ti mafijaši obučeni u crkvene halje propagiraju osobnu korist,materijalizam im je na 1. mjestu,pa onda žena i djeca koju imaju van svakog moralnog zakona a tek onda moš mislit propovjed i vjera kroz koju opet gule narod