Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PRVI PUT U JAVNOSTI
Povratak na članak

Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku o samostanu Dajla

Kardinal Bozanić bio je član kardinalske komisije koja je papi predložila da samostan oduzme Poreču i dade ga talijanskim benediktincima

Komentari 88

DU
Deleted user
12:28 02.08.2011.

stalno možeš čut na propovjedima kako materijalno nije bitno polakomili se za novcem,zaboravili na boga,društvo nema morala,.... ljubav treba,obitelj učiti istinske vrijednosti ma sve ok slažem se al upravo ti mafijaši obučeni u crkvene halje propagiraju osobnu korist,materijalizam im je na 1. mjestu,pa onda žena i djeca koju imaju van svakog moralnog zakona a tek onda moš mislit propovjed i vjera kroz koju opet gule narod

VL
H2
h2so4
12:29 02.08.2011.

02.08.2011. u 12:13h maddalena7 je napisao/la: Admine kako funkcioniraju ovi vaši plusevi i minusi. N a više komentara dajem minus a pripisuju se samo plusevi. Dali vi to tako namještate kako vama odgovara? ------------------------------------------------ maddalena7@ to ti je zato štoo u trenutku kada ti daješ minus u isto vrijeme više ljudi daje plus-----kužiš?

VL
TO
Toni50
12:30 02.08.2011.

Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku o samostanu Dajla.. Apsolutno je u pravu. Svi naši političari ( osim Dr. Sanadera ) su pristali na sve uslove i ucijene iz EU i od Pahora samo da se dočepaju EU a Bozanićć možda i položaja Pape. I tko to nevidi taj ili je sljep ili je konj ili oboje !

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
12:30 02.08.2011.

Čuj, ispunio dušu svojom blizinom. A troškovi \" ispunjavanja duše\"? Da ne govorimo o otimačini teritorija koja je sada aktuelna.

VL
FA
Fanteliminator
12:31 02.08.2011.

Nadam se da ovaj sramni veleizdajnik,više nigdje u RHH neće moći propovijedati i voditi mise ! Bilo bi najbiolje da ga vjernici sami bojkotiraju !

VL
AL
alapača
12:31 02.08.2011.

@Hajuk_058: izdajnički biskup de Dominis (povijesni lik, kasnije je nagrbusio baš od Crkve). slično imamo i u romanu \'Ptice umiru pjevajući\', kad svećenik dobije, na uštrb obitelji, ogromno imanje od neke lude pohotne babe i preda ga u vlasništvo Vatikanunu kako bi tamo postao kardilnal u kuriji.

VL
DU
Deleted user
12:31 02.08.2011.

Neka nam kardinal Bozanić ne drži moralne propovijedi. Neka se sjeti svojih posjeta Zagrebu dok je još bio krčki biskup.

VL
KO
komentarko
12:33 02.08.2011.

Nikad neću shvatiti kako ljudi kraj ovakvih popova mogu ići u crkvu. Lopov do lopova, a u obrani pape Bozanić barata sami isprazmim floskulama. Popovi u kombinaciji s vlasti HDZ-a vode ovu našu državu u materijalnu i moralnu propast.

VL
OB
-obrisani-
12:34 02.08.2011.

Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku da če se u samostanu Dajli uz Boga i domoljublje običnim hrvatinama uzeti svi milimetri a frateri postaju svoji na novom svome..

VL
AL
alapača
12:34 02.08.2011.

inače, taj Bozanić se nikada zapravo i ne obraća puku pred kojim služi misu. uvijek se obračunava s nekim od biskupa :D ili politike.

VL
FA
Fanteliminator
12:35 02.08.2011.

Njegovi su komentari gomila gluposti kao i obično.Sva sreća da nečujemo njegova mucanje i unjkanje !

VL
IV
Ivekivek
12:36 02.08.2011.

E baš si se prosrao bozaniću.....samo još vodu povuci!

VL
FA
Fanteliminator
12:36 02.08.2011.

02.08.2011. u 12:34h EU@Janez1 je napisao/la: janez,odi isprazni kesu za promjenu,ako uopće tamo ima što.Bit će prije da drugi istresaju u tebe.

VL
Avatar MK
MK
12:41 02.08.2011.

7. Ne ukradi! 10. Ne poželi nikakve stvari bližnjega svoga!

VL
ZM
zmaj5
12:42 02.08.2011.

Jučer na Dnevniku HTV-a gostovao je Don Ćubelić.Između ostaloga rekao je citiram\"Vjerujem da će Bozanić sada prikupiti sve dokumente te možda i osobno u susretu s Papom doprinijeti sretnom rješenju problema\".Da je Bozanić prikupio dokumente znao bi da su sedamdesetih već obeščašćeni sa miljardu i nekoliko stotina tisuća lira.On to dobro zna.Don Ćubelić je htio popraviti štetu,ali Bozanić ne mari za to. Zapravo ovaj slučaj bi mogao imate dalekosežne posljedice po Hrvatsku(njen teritorij),ali nitko iz političke vrhuške nije svjestan ili ne želi biti.

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
12:42 02.08.2011.

Bozaniću i ostali u kikljama. Kolika vam je plaća i tko vam ju isplaćuje? Tko vam plaća socijalno, mirovinsko i sve ostalo? Jel vam to Papa pošalje i podmiri svakog 1. u mjesecu, ili morti mi, sitnozubi? Sad nam još treba, uz tvoj \"blagoslov\", i teritorij otimati!?

VL
MI
mica1111
12:45 02.08.2011.

...i ja sam konsternirana ponašanjem kardinala Bozanića...ali da baš ovako primitivno morate vrijeđati i komentirati... ...alo?...pa nije valjda godišnji?

VL
KU
kumpare
12:46 02.08.2011.

Sveti Oče volimo te i Buzanića volimo, a vi Rvatine molite se Bogu da vam da pamet, a Talijanima Dajlu i cijelu Istru, jer ta je zemlja udivijek bila njihova, jedino bravar iz Kumrovca ima još na nju pravo... Bogg i Rvati-----Istra i Talijani...

VL
SA
sargu123
12:46 02.08.2011.

A onda se čude kad ih se naziva pogrdnim imenima.

VL
MI
mica1111
11:58 02.08.2011.

...kako ja vidim nije on tu rekao ništa...a da mu Uskok pošalje poziv za obavijesni razgovor... ...evo još jedno mjesto kod Sanadera je prazno...

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.