Bozanić ostaje čvrsto uz papinu odluku o samostanu Dajla
Kardinal Bozanić bio je član kardinalske komisije koja je papi predložila da samostan oduzme Poreču i dade ga talijanskim benediktincima
Komentari 88
Pored Kosorice i ovaj rasprodaje / poklanja hrvatska dobra. SRAMOTA...!!!
,,hobotnica se proširila,,
Pitanje je ko je to omogučio crkvi ? zna se !
...ovdje je sve zrelo za Uskok...troje u igri...papa,Bozanić i španjolski svećenik... ...zloupotreba položaja i ovlasti...i još se dva put namirili...,a Papa Benedektinac dao svom redu... ...ako je i od Pape,previše je... ...sve u Remetinec...
Bozaniću, ostani u Vatikanu i ne vraćaj se NIKADA više u Hrvatsku!
nekada su takove zvali: izdajicama, kvislinzima, janjičarima isl. A što ako nam ode u vatikan na novu dužnost.? Koja šteta - ale luja.
Papa ljudima \"ispunio dušu\"... tako da je otišao s milijunima eura od ulaznica..! Jako lijepo \"ispunjenje\". Ja bih prije rekao da im je ispunio glave... i to teškim glupostima kao što to rade svi popovi. Točka..!!!
...ovdje je i kod Pape vidljivo protežiranje svog reda...reda Benedektinaca kojima i sam pripada ... ...evo nek sad Bozanić i Krku biskupiju prepiše Papi...sramota...
Klasična ´´greba´´, boza-mafioza.
Poklonio je dio domovine za premještanje u Vatikan. Pravi domoljub.
Citiram \"Vidjeli smo Petra naših dana i on je vidio nas\" Petar naših dana je bio i Rodrigo Borgia sa 12 izvanbračne djece i nekoliko permanentnih ljubavnica. Daljnji kometari su suvišni.
xychhr-200 je napisao/la: Papa ljudima \"ispunio dušu\"... tako da je otišao s milijunima eura od ulaznica..! -------- Čuj ovoga - novci od ulaznica! Ulaznice se uopće nisu naplaćivale! Kakva izmišljanja...na takav način nismo bliže nego dalje od istine!
Admine kako funkcioniraju ovi vaši plusevi i minusi. N a više komentara dajem minus a pripisuju se samo plusevi. Dali vi to tako namještate kako vama odgovara?
Ako ste čitali knjigu : Čuvaj se senjske ruke, i tamo je neki biskup kao Bozanić izdao Hrvate Veneciji i Vatikanu radi svojeg probitka i blagostanja, sramota
zasto nam nitko ne kaze istinu
pod hitno crkvu stavit u porezni sistem ako je ovo demokracija onda nek crkva financira sebe sama vjeronauk vratit u crkve ,a vjeroučitelji nek uzmu lopate svećenici nek se bave vjeronaukom a ne politikom razvrgnut ugovor sa vatikanom i novce uložit u gospodarstvo a popovi nek žive od milodara i svojih vjernika koji u većini i sami skromno žive a ne ko popadija uživa u blagodatima i bogatstvu vladi bi bilo bolje da jedan vojni kompleks skladišta da za beskućnike nek makar imaju krov nad glavom,a na ovim vukovima koji se kunu u boga a u pravilu su se pretvorili u vragove koji samo gledaju svoju stražnjicu
BOZANICA ce Vatikan izabrati za NOVOH PAPU,heehehheheheheh
Popovi voze motore skupe voze auta skupa,prave party za sebe i svoje uzvisene,ali sa cijim novcem sve to placa,dok narod prezivljava.Pojedinci imaju na svojim bankovnim racunima i po nekoliko miliona Euro.Ciji su sve to novci i gdje idu i kako se trose u koje svrhe?????
...kako ja vidim nije on tu rekao ništa...a da mu Uskok pošalje poziv za obavijesni razgovor... ...evo još jedno mjesto kod Sanadera je prazno...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
HBK ,ovo je za vas veliki izazov ! Obračunajte se sa nečastivim u svojim redovima !