Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
zapošljavanje
Povratak na članak

Afera u HAC-u: Izbacio branitelje, zaposlio politički podobne

Umjesto prvih 10 rangiranih na listi, zaposleni su oni od 15. do 76. mjesta

Komentari 190

NE
nenek666
21:00 08.08.2011.

velikazmija mislio sam na budžet ,primam kritiku ,makar si ti znao šta sam napisao.Pozdrav.

VL
Avatar gulag
gulag
21:00 08.08.2011.

velikazmija je napisao/la: ..... -- neka kalmeta smijeni sve aktere mislim da treba početi delati... ------------------------------------------------------------------------------------------- Imaš li ti o ičemu pojma !?? Pa Kalmeta i jest prvi od svih tih kriminalaca i glavni akter i zaštitnik sveg kriminala u HAC-u i cijelom ministarskom resoru!

VL
OB
-obrisani-
21:00 08.08.2011.

Izbacio branitelje i invalide, zaposlio politički podobne------------ništa posebno i ništa novog u Hrvatskoj!

VL
VE
velikazmija
21:02 08.08.2011.

sve sami kuku riku --kokoda -- a hdz-e kriv za sve ma dajte molim vas i 5 do 12 ovake podvale ovo ide za bilikamen --

VL
OB
-obrisani-
21:03 08.08.2011.

Bajiću,sunce ti kalajisano.....zašto nisi davno upao u HAC najmafijaškiju tvrtku u državi? Do kad ćeš ti Bajiću štititi Kalmetu....? Mi kao da nemamo DORH,USKOK....,jer da oni nešto znače.-.....da se ih lopovi boje.....nebi bilo ovoliko kriminala u državi pod pokroviteljstvom Jace i njenog HDZea.

VL
TH
than
21:03 08.08.2011.

Pa to je opce poznato da vlada nepotizam u \'drzavi\'. Natjecaji su namjesteni (sluze pro forme) i u trenutku izlaska natjecaja, vec podobni ljudi rade. S druge strane imamo problem laznih branitelja koji gdje god mogu iskoristavaju \'prava\' za sebe i svoju djecu, tako da ostali bez mita i korupcije ne mogu naci posao, osim kod privatnika. Generalno, procesljati registar branitelja, jer je nemoguce da mi imamo toliko branitelja. Drugo sve ove koji primaju mito poslati na kucno druzenje kod Iveka u Remetinec.

VL
VE
velikazmija
21:05 08.08.2011.

gulag --već sam napisao i misliš da je kalmeta toliko glup da mu sad 5 do 12 -za izbore treba afera ma daj molim te -- kukuriči nekom drugom - sićaš se kukurikanja - pernara -- ovo je samo zagrijavanje --

VL
DU
dugi
21:05 08.08.2011.

Kako se usudjuje ovaj od 63 godine natjecati za posao ( a ima sve uvjete), kad je po logici clankopisca trebao vec davno umrijeti? Kako se usudjuje traziti posao kad je trebaou penziju sa 45 kao i ostali \"domoljubi\" I konacno, dajte mi njegov broj telefona da cujem kako to on zivi bez hrane i ostalih nuznih potrepstina, jer u tim godinama se ne radi i zivi se od...............cega???? Da ti mozak stane kakva sva razmisljanja imamo u ovoj zemlji, a ja naivac mislio kako svi imamo pravo na rad i konacno na zivot.Je, kaj god.

VL
Avatar oprosnica-za-kriminalce
oprosnica-za-kriminalce
21:07 08.08.2011.

Ma ajde nije to ništa. Kad se i premijersko mjesto dobiva po političkoj strani a ne po sposobnosti, stručnosti i kompetentnosti, šta je jedno radno mjestu u HAC-u. Ova cijela država treba jednostavno propasti pa da ju počnemo graditi ispočetkaka i sa zdravim temeljima.

VL
VE
velikazmija
21:08 08.08.2011.

kritika koliko hoćeš imam i mišljenje o ove tri --šestice tvog nicka -

VL
Avatar __MAX__
__MAX__
21:08 08.08.2011.

...to znaci ostali NORMALNI ljudi se ne trebaju niti prijaviti na konkurs ako nisu \"branitelji i invalidi.......KOJA DISKRIMINACIJA.....vjerujem da bi HR platila i te kakve odstete da je netko tuzi od kandidata za pristraniost pri zaposljavanju.

VL
OB
-obrisani-
21:10 08.08.2011.

Izbacio branitelje i invalide, zaposlio politički podobne Umjesto prvih 10 rangiranih na listi, zaposleni su oni od 15. do 76. mjesta //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Vlaisavljevićka stalno ponavlja :nulta stopa korupcije i kriminala,a njen ministar Kalmeta najveći lopov kakvog još naša država nijeije imala.Pa nebi ovaj Mate Boban,vjerojatno eercegovac,smjeo ništa poduzeti na svoju ruku,a da nije u dosluhu s Kalmetom,a on s Vlaisavljevićkom.Crni fondovi polako se gase,stranka treba opstati i ostati,para se nema,riješenje je HAC,HEP,HŽ.....muzti HR sirotinju u korist HDZe kriminalaca. Pa ovaj HDZe nemisli stati s pljačkom dogod narod ne pošizi....

VL
VE
velikazmija
21:12 08.08.2011.

than najprije registar -agresora i ostali --da vidimo di su oni zapošljeni pa to su njihovi poslovi -- - prometnik blagajnik poštar -policajac- nemojte to nikad smetnuti sa uma --

VL
Avatar oprosnica-za-kriminalce
oprosnica-za-kriminalce
21:15 08.08.2011.

imalkogod, Ako do sad nismo \"pošizili\" ni nećemo. Džaba kad je kriminalna organizacija sebi kupila vojsku plaćenika preko grbače običnog prosječnog radnika i poreznog obveznika. Njima je dobro i oni se nemaju namjeru buniti nego samo viču \"crveni\", \"partizani\" i i \"komunisti\". A ovo ostalo obespravljenih građana Republike Hrvatske je ionako samo naviklo šutiti i raditi za minimalac. Bili su prosvjedi i koliko ih je izašlo na ulice? 1000 u vrh glave! Po tome u Hrvatskoj se bolje živi nego u Švicarskoj.

VL
VE
velikazmija
21:18 08.08.2011.

max pa ti si protiv da se branitelji zaposle i dica poginuli branitelja a komunisti-partizani --kako hoćete još su poneki radno aktivni --što misliš koliko taj ima staža --bez beneficiranog -- što misliš da se sve pročešlja pa da vidimodimo di njhovi članovi obitelji rade -- ok-

VL
DU
Deleted user
21:26 08.08.2011.

ne vjerujem...pa zašto se vi ovdje uopće svađate? još niste shvatili da su sve te \"prednosti\" po ovoj ili onoj osnovi i tako mrtvo slovo na papiru? u javnom sektoru, u pravilu (ima u redu postupanja, ali su rijetka) prednost jedino imaju \"odabrani\" po znamo kojim linijama i uglavnom odabere netko drugi koji kandidate nije niti vidio, bez obzira na listu komisije, rezultate nekakvih testiranja. ma dajte, to se lako sredi. da se natječaji provode transparentno, nikakve prednosti ne bi bile sporne (nema tih s prednošću toliko da ugrožavaju većinu), ali ne provode se i to zna već ptica na grani. meni je najbolje kada se tu i tamo pojavi članak u stilu \"šokantno\" kao da se otkrila topla voda. usmjerite energiju na to da se ne mulja po natječajima, da se zaista postupci provode po zakonu koji bi se trebao i mijenjati jer je dušu dao za manipulaciju s onom forom \"nakon pisanog testa, ocjenjivanje i razgovora, a koji onda fino ocijene, taman da je nečiji najbolji\", a ne na međusobno glodanje. pa takvima to paše, dok se vi bez veze glođete, oni uhljebljuju kockaste glave, rođe, kakvo znanje kakvi bakrači...zato nam je javni sektor tako \"uspješan\".

VL
Avatar tkozna
tkozna
21:31 08.08.2011.

Bravo, to ja zovem \"brigom za čovjeka\". Dolaze izbori, a kada dodje SDP onda će oni pak primiti svoje i rješen problem nezaposlenosti. A nama nikada gore, brrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

VL
Avatar Sor@n
Sor@n
21:31 08.08.2011.

Znate što sa ovim učiniti.

VL
DU
Deleted user
21:31 08.08.2011.

@nik_palj je napisao: \"A što mislite kako se zapošljava u ZG holdincu, ako ti ispadne iz džepa članska iskaznica SDP dobio si posao, a ako koja druga ili nikoja nisi dobio posao. To je javna tajna.\" ___________________________________________________________ Stvarno...hahahha, e jaja ih znam par pa šipak a imaju tu člansku. Tamo ti je rođo brand, a ne članska.

VL
YO
yocko
20:41 08.08.2011.

da je zaposlio branitelje onda nebi ništa u đep dobio ovako je dobio po svakom bar 2000eura.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.