Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
zapošljavanje
Povratak na članak

Afera u HAC-u: Izbacio branitelje, zaposlio politički podobne

Umjesto prvih 10 rangiranih na listi, zaposleni su oni od 15. do 76. mjesta

Komentari 190

CU
cuma
20:19 08.08.2011.

Strašna stvar,,nagledao sam se sličnih s******,,10 godina na HZZ-e vidite koji stvarno prioriteti u zapošljavanju, naravno da danas j***** majku strankama na vlasti jer su mi uništili život svojim kadroviranjem,,Đakićevi članovi SUBNOR-a sigurno nisu imali ovakvih problema!

VL
OB
-obrisani-
20:21 08.08.2011.

Izbacio branitelje i invalide, zaposlio politički podobne _______________________________________________ Tako radi ADZe mafija.i to 17 godina.Uhite.lociraju i transferiraju,zaposle podobne....vidi se koliko im je stalo do branitelja..i onda kao fol pozdrvljaju osuđene ljude od strane suda.

VL
N7
No.77
20:31 08.08.2011.

Stvarno me zaintrigiralo kako novinari pišu sad sve najbolje o našim braniteljima. Do sad se gledalo samo kako će ih se ocrniti pa se nadamm da je ovo prekretnica.

VL
ME
megivu
20:26 08.08.2011.

tako je to na žalost-uvijek!!!! a mediji su prepuni braniteljskih \"privilegija\" a kada treba \" privilegiju iskoristiti\" onda od jednom- nista. nitko se ne pita od cega zivi djete poginulog branitelja-koje nema ni oca ni majku- itno da se svii bune sto imaju prednost pri zaposljavalju...a ovo je samo jedan od niza primjera kako se ta prava poštivaju!!!! sramota!!!

VL
OB
-obrisani-
20:27 08.08.2011.

Sad treba njega izbaciti iz firme i problem rješen.

VL
OB
-obrisani-
20:28 08.08.2011.

Šef uprave HAC-a Stjepko Boban nije poštovao izbor povjerenstva za zapošljavanje blagajnika na naplatnim kućicama u Vrgorcu ############################################ Rekoše jednom u saboru HDZe gangsteri :samo je Bog iznad nas,sve ostalo je naše i naših dvista obitelji. Nešto su dali lažnimim braniteljima .....i onim koji nosaju njihove partijske knjižice,ostali neka pasu travu.Poznato je da je HAC leglo kriminala....pod vodstvom JACINOG ljubljenika Kaljmete,Bajić spava,Cvitan isto....Karamarko šuti jer i on ima putra na glavi....ništa se neće desite dok narod ne srušu tu mafiju svim dozvoljenim....sredstvima.

VL
OB
-obrisani-
20:34 08.08.2011.

Slijedeći puta u Kninu će Kosovka djeva reći : nema posla za vas branitelji i za vašu djecu...dok ste vi ratovali,krvarili...mi smo izveli pretvorbu,uništili vaše tvornice,sve opljačkali...zemlju zadužili....HR generale SVE izručili ......ovu državu ste vi stvorili,a mi ćemo čerečiti i gazdovati. Zapošljavaćemo samo odane i provjerene ADZenjare,ostale JOK !!!Jaca nacionale Sanaderova desna ruka.

VL
21
21Century
20:34 08.08.2011.

Prema Zakonu o pravima hrvatskih braniteljima, oni su imali prvenstvo pri zapošljavanju u HAC-u_____________govori se o podobnima, nepodobnima, branitaljima,invalidima, te prednost ovi prednost oni...a da najzad, počnemo zapošljavati SPOSOBNE??

VL
NP
nik_palj
20:35 08.08.2011.

Ista svar kao i u ZG holdingu, ja živi svjedok. Političi apolitičan i kad sam tražio posao u našem vrlom holdingu samo se traživa SDPovaska veza. Nažalost je nisam imao, ali kad danas gledam još i bolje. Da ne spominjem kakvi \"stručnjaci\" su dobijali posao.

VL
Avatar Vucibatina
Vucibatina
20:36 08.08.2011.

zna se

VL
HO
horacio
20:37 08.08.2011.

Odmah treba utvrditi disciplinsku odgovornost članova komisije, a ako su krivi s nima na HZZ pa neka se oni javljaju na natječaje. Kalmetu i Bobana kazniti po \"zapovijednoj odgovornosti\" i rasporediti ih na naplatne kućice da primjerom djeluju na druge :)

VL
VE
velikazmija
20:46 08.08.2011.

ko krši zakon o zapošljavanju i pravo prvenstva --njega na-burzu rada pa nek vidi -- kako je -- red se mora znati da je moj otac --

VL
BI
bilikamen
20:46 08.08.2011.

Ova vlada, ova ljevica i desnica, sve hrvatske stranke, sve udruge............... .........moraju pod hitno prekinuti daljnja potpisivanja s EU, za pristup istoj, dok se situacija u zemlji ne sredi. HDZ koji je na vlasti već 17 godina, ne samo da nije ništa napravio u svezi toga, nego je čak i uništio ono što smo imali. Vrijeme je da se netko probudi u ovoj ludnici od zakona i nezakonja. Pitam se samo kad će puči. Jer ljudima je mdosta te nepravde HDZ ovaca i ovana.

VL
NE
nenek666
20:46 08.08.2011.

Dragi poošteni neiskaljani ljudi,nemojte davati komentare protiv HDZ-a,jer če te biti nagrađeni minusima što vam ih prišivaju HDZ-eova,elita koja zna samo to činiti normalno za lovu,ali vašu lovu, jer ih oni plačaju iz buđeta.

VL
VE
velikazmija
20:51 08.08.2011.

bosiljak kakve veze ima jaca sa ovim -- neka kalmeta smijeni sve aktere mislim da treba početi delati --kako bandić kaže -- i bit će tako - virujem --

VL
VI
Visnjevac
20:52 08.08.2011.

Najbolje zaposliti sve branitelje a ostale na socijanu skrb ili neka se izsele.

VL
VE
velikazmija
20:54 08.08.2011.

nenek666 što ti je buđet --burek ili budžet -- kakve minuse spominješ ---kako zaslužuje to treba i dobiti --

VL
VE
velikazmija
20:58 08.08.2011.

višnjevac možeš li ti zamisliti 4 god --ćućati zimi i liti na velebitu u nametnutom ratu -- samo za pravo prvenstva pri zapošljavanju -- oladi momče --

VL
OB
-obrisani-
20:58 08.08.2011.

Izbacio branitelje i invalide, zaposlio politički podobne Umjesto prvih 10 rangiranih na listi, zaposleni su oni od 15. do 76. mjesta __________________________________________________________ A Jaca stalno trubi o nultoj stopi korupcije....možeš ti Jaco soliti pamet bivolima koji tebi vjeruju,pametnim ljudima sigurnono ne.Tko vlada u drzavi 16 . godina...?Svi znamo ADZe banda,i šta su napravili od države,nažalost znamo i osjećamo. Kako onda te bande nije sramota druge napadati a oni vladaju,zakone donose....imaju sve represivne organe u svojoj pri ruci.......gdje je god nešto nezakoniti oni su MORALI hitno uputiti Bajića....da razišću o čemu se radi.neće,jer su uglavnom njihovi kriminalci u pitanju.

VL
YO
yocko
20:41 08.08.2011.

da je zaposlio branitelje onda nebi ništa u đep dobio ovako je dobio po svakom bar 2000eura.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 10 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.