Zagrebačka pivovara ostvarila dobit od 196,4 milijuna kuna
Uprava je u pozivu na skupštinu izvijestila da dobit neće iplatiti dioničarima kao dividendu, nego će je rasporediti u zadržanu dobit društva. Odlučivat će se i o izvrštavanju njezinih dionica sa Zagrebačke burze.