Utrka za Ligu prvaka: Lokosi novom pobjedom pobjegli Hajduku na tri boda

30. lipnja 2020. u 20:50 1 komentara 1162 prikaza
Lokomotiva - Varaždin
Pogledajte galeriju 1/5

U 32. kolu Prve HNL nogometaši Lokomotive i Slavena stigli su do novih pobjeda. Lokosi su u Kranjčevićevoj pobijedili Varaždin s 2:0. Pobjedu Tomićevoj družini donijeli su Tuci (45'+2) i Jakić (85).

Niko Kranjèar, Zrinka Cvitešiæ i Dušan Buèan družili se nakon predstave "Tko pjeva zlo ne misli" NEKAD ZLATNI DEČKO Jeste zaboravili na Niku Kranjčara? Ugledni medij nema lijepe riječi za njega

Ovom pobjedom je Lokomotiva preuzela drugo mjesto na tablici i sada ima tri boda više ispred Hajduka koji večeras igra u gostima protiv Gorice (21.05).

1 / 7
Raquel Mauri supruga je hrvatskog nogometaša Ivana Rakitića koji igra u Barceloni.

U drugom susretu u Koprivnici igrači Slavena su u pola sata slomili otpor Istre. Strijelci za domaćina bili su Zirdum (13), Krstanović (25) i Jeffren (27).

A u srijedu nogometaši Dinama igraju protiv Intera. Susret u Zaprešiću počinje u 18.55 sati, a trener plavih Igor Jovićević od svojih igrača traži bolju igru. Dinamov strateg objasnio je razlog slabije igre svoje momčadi.

- U ovo vrijeme su igrači na odmoru, tako da je ovo nova situacija za sve. Pogotovo nakon osvajanja naslova, treba pohvaliti igrače zbog toga - kaže Jovićević, a više pročitajte OVDJE.

Hakan Sukur NEVJEROJATNO Tužna priča: Sjećate li se njega? Upisao se u povijest, a danas preživljava radeći ovo

Lokomotiva - Varaždin 2:0 (1:0)

90'+5 - Kraj u Kranjčevićevoj.

90'+1 - Tolić je zabio za 3:0. Nakon VAR-a pogodak nije priznat.

85' - Lokomotiva vodi s 2:0. Jakić je zabio prekrasan gol.

75' - Varaždinci se napokon probudili i zaprijetili s nekoliko akcija.

70' - U Kranjčevićevoj je 683 gledatelja.

64' - Lokomotiva kontrolira utakmicu i ne daje gostima da se razmašu. U Koprivnici nogometaši Slavena i dalje vode protiv istre s 3:0.

55' - Sjajna prilika za Lokomotivu, ali Uzuni nije bio precizan.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

Kolinda Grabar-Kitarović NOVA ULOGA Što čeka Grabar-Kitarović na novom poslu? Mora se pripaziti jedne stvari

Nakon prvih poluvremena u Zagrebu i Koprivnici vode domaćini. Tuci je zabio za Lokomotivu koja protiv varaždina vodi s 1:0. U drugom dvoboju Slaven je kod kuće  uvjerljiv protiv Istre (3:0). Strijelci za domaćina bili su Zirdum, Krstanović i Jeffren.

45'+2 - Lokomotiva vodi protiv Varaždina. Tolić je prošao po desno strani ubacio pred vrata Varaždina kojem nije bilo teško ugurati loptu preko gol-crte za 1:0.

39' - Lokosi su bili blizu pogotka, ali lopta nije htjela u mrežu. Tolić je iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, a u nastavku akcije Tuci je promašio prazna vrata!

28' - Sjajna prilika za Varaždin. Nakon udarca iz kuta Novoselec je pucao glavom Grbić je već bio savladan. No Kolinger se našao na pravom mjestu i izbio loptu s gol-crte i spasio Lokomotivu.

27' - U Koprivnici je pogodak postigao i Jeffren. Slaven kod kuće vodi protiv Istre s 3:0.

25' - Još jedan pogodak u Koprivnici. Krstanović je zabio i povećao vodstvo Slavena protiv Istre na 2:0.

20' - Lokosi i dalje stežu obruč oko obrane Varaždinaca, ali još nisu složili pravu priliku.

13' - U Koprivnici je domaćin stigao do vodstva. Strijelac je u 13. minuti bio Zirdum. Slaven - Istra 1:0.

10' - Lagana inicijativa lokosa na početku utakmice. Još nismo vidjeli ni jednu pravu prilku. Mreže miruju i na utakmici Slaven - Istra.

1' - Počele su utakmice u Zagrebu i Koprivnici.

Evo i sastava:

LOKOMOTIVA: Grbić - Gluhaković, Čeliković, Kolinger, Petrak, Kovačić, Cokaj - Kastrati, Tolić, Uzuni - Tuci

VARAŽDIN: Nevistić - Tkalčić, Novoselec, Rodin, Mamić - Senić, Đurasek, Posavec, Petković, Drožđek, Obregon