Strinić zabio za pobjedu Dnjipra nad Dinamom (K) (video)

'Milan Petrzela (R) of the Czech Republic challenges Strinic Ivan (L) and goalkepeer Vedran Runje of Croatia during their soccer friendly match in Croatia\'s northern Adriatic port of Pula February 9,
'NIKOLA SOLIC'
20.03.2011.
u 17:35

Srna igrao 90 minuta u domaćoj pobjedi Šahtara nad Volinom (4:0), klub iz Donjecka povećao prednost pred Dinamom na 12 bodova

Hrvatski reprezentativac Ivan Strinić u 22. je kolu ukrajinskog prvenstva pogotkom u 51. minuti donio domaćem Dnjipru iz Dnjipropetrovska 1:0 pobjedu nad kijevskim Dinamom, za kojega je 90 minuta igrao Ognjen Vukojević. Bivši hajdukovac iz blizine je zakucao loptu u mrežu, a igru je napustio u 76. minuti. Šahtar je, pak, kod kuće uvjerljivo svladao Volin (4:0). Darijo Srna igrao je 90 minuta za momčad iz Donjecka, dok Eduardo nije nastupio zbog ozljede. Poredak: Šahtar 58, Dinamo Kijev 46...

Francesco Totti s dva je pogotka u remiju Rome kod Fiorentine (2:2) došao do 201. gola u talijanskom prvenstvu.

Rominoj je legendi potrebno pet pogodaka da na vječnoj listi strijelaca Serie A prestigne Roberta Baggia, koji je u karijeri zabio 205 pogodaka u talijanskom prvenstvu.

Rezultati 30. kola talijanske Serie A: Fiorentina - Roma 2:2, Bari - Chievo 1:2, Bologna - Genoa 1:1, Inter - Lecce 1:0, Juventus - Brescia 2:1, Sampdoria - Parma 0:1, Udinese - Catania 2:0. Poredak: Milan 62, Inter 60, Udinese 56...

U 30. kolu engleskog prvenstva Liverpool je pogocima Kuijta s 11 metara te Suareza slavio na gostovanju kod Sunderlanda s 2:0.

Poredak: Man. Utd 63, Arsenal 58 (-1), Man. City 53 (-1)...

Novi posrtaj vodeće Borussije iz Dortmunda iskoristio je Bayer Leverkusen koji je u 27. kolu kod kuće svladao Schalke 2:0.

Poredak: Borussia (D) 62, Bayer (L) 55, Hannover 50...