Naslovnica Sport Strani nogomet

Strava na terenu! Vratar krvnički startao na protivnika pa sve iznenadio ponašanjem

04. studenoga 2019. u 23:02 2 komentara 5245 prikaza
Gremio - Internacional
Pogledajte galeriju 1/2

Na utakmici 30. kola brazilskog nogometnog prvenstva dogodila se situacija u kojoj je igrač Gremia mogao opasno stradati.

Luka Modrić i Mario Mandžukić EKSKLUZIVNO Modrić otkrio zbog čega se posvađao s Mandžom: 'Tri godine trajala je tišina...'

Gremio, koji je bio domaćin, pobijedio je 2:0, a glavna priča utakmice bio je vratar Internacionala Marcelo Lomba.

On je u 51. minuti u želji da spriječi kontranapad domaće momčadi odlučio krvnički startati na igrača Gremia Luciana.

Napadač domaćih pred Lombu je izašao '1 na 1', a vratar u prvom pokušaju nije uspio oduzeti loptu protivniku pa se odlučio na pogibeljni start.

Niko Kovač NARUŠENI ODNOSI Zašto je Niko Kovač smijenjen? Ponizio legendu kluba, igraču rekao da je ispao glup...

Bez namjere startanja na loptu s obje je noge prema koljenima protivnika krvnički uklizao. Nakon opravdanog isključenja, Lomba se imao obraza žaliti sucu i u nevjerici pokazivati da je sve po pravilima nogometne igre

Na svu sreću Luciano je prošao bez težih ozljeda te je igru napustio 26 minuta kasnije, a prekršaj pogledajte OVDJE