Objavljeno vijesti danas: 179
MINIMALNO SLAVLJE

Navijači nakon pobjede Hrvatske: 'Kramarić broj jedan u špici, taman za hejtere'

Rijad: Prijateljska utakmica, Saudijska Arabija - Hrvatska
1/8
16.11.2022.
u 14:57

Na poluvrijeme u Saudijskoj Arabiji išlo se bez golova i uz nekoliko prilika domaćina pa su navijači nezadovoljstvo rezultatom iskazali na Facebooku HNS-a. Međutim, situacija se promijenila nakon pogotka napadača Hoffenheima.

Hrvatska nogometna reprezentacija uspjela je ostvariti pobjedu u jedinoj prijateljskoj utakmici uoči Svjetskog prvenstva u Kataru. Protiv Saudijske Arabije, domaćina susreta, slavili su minimalnim rezultatom (1:0).

Na poluvrijeme se išlo bez golova i uz nekoliko prilika domaćina pa su navijači nezadovoljstvo rezultatom iskazali na Facebooku HNS-a.

- Ni protiv koga nije lako igrati! A pogotovo ovako bez oba krila, nemoguće. 'Ajde da je bar lijevo Oršić, pravo krilo, kad već desno igraju krila koja to nisu nego ulaze u sredinu kao dodatni vezni... Danas nema slabe reprezentacije na Svjetskom, nema, to je jedina činjenica!

- Dobro je, držimo nulu protiv neugodne Saudijske Arabije, valjda ćemo idržati.

- Tolko puno prilika i prodora, šteta što nismo zabili gol - sarkatično su zaključivali neki, no našao se i pokoji ozbiljni komentar:

- Šteta, koliko god da je prijateljska utakmica trebalo bi to bolje.

Drugi se nakon 45 minuta doticali potencijalnih ozljeda.

- Nije bilo za očekivati ljepotu od igre, nitko ne želi ozljede tjedan dana prije Svjetskog prvenstva...

- Stvarno ne vidim poantu ovakvih tekmi kad je vidljiva nezainteresiranost naših... Ne znam što se pokušava postići, da se sad netko pred Svjetsko ozlijedi - pitao se jedan korisnik Facebooka.

16.11.2022., Prince Faisal bin Fahd stadion, Riyadh, Saudijska Arabija - Prijateljska utakmica, Saudijska Arabija - Hrvatska. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Naravno, kada je Hrvatska stigla do vodstva u 82. minuti preko Andreja Kramarića, i komentari su postali pozitivni.

HNS je objavio sliku Krame uz obavijest o promjeni rezultata.

- Taman za hejtere - objavio je jedan komentator uz emoji hrvatske zastave.

- Bravo, nek' si im pokazao - napisao je drugi, dotaknuvši se pritom i kritika na račun Kramarića.