Liverpool s Lovrenom lako izborio skupinu LP, Kramarić asistent

23.08.2017.
u 22:49

Dejan Lovren i Andrej Kramarić odigrali su čitavu utakmicu.

Liverpool se bez većih poteškoća plasirao u skupinu Lige prvaka nakon što je u uzvratnoj utakmici posljednjeg pretkola na Anfieldu svladao Hoffenheim 4:2 (5:3 ukupno).

Sve je zapravo bilo riješeno u prvih 20 minuta. Can je zabio dva gola, a Salah jednog za 3:0. Redsi su tu malo stali što je iskoristio Uth i zatresao mrežu u 28. minuti, samo četiri minute nakon što je ušao u igru umjesto Nordtveita.

1/9

Publika na Anfieldu na novi je gol čekala do 63. minute kada je Henderson nesebično dodao Firminu koji nije imao težak posao. Gosti su do kraja uspjeli ublažiti poraz. U 79. minuti Kramarić je ubacio s lijeve strane, Wagner je nadvisio Lovrena i pogodio za konačnih 4:2.