Jelavić igrao 10 minuta u pobjedi Evertona nad Stokeom

Everton
Dave Thompson/Press Association/PIXSELL
30.11.2013.
u 18:08

Vodeći Arsenal je s 3:0 slavio kod Cardiffa uz dva pogotka Ramseya, dok je Aston Villa odigrala 0:0 sa Sunderlandom.

Everton je u 13. kolu Premiershipa s uvjerljivih 4:0 pobijedio Stoke, no naš Nikica Jelavić ušao je tek u 80. minuti kad je sve bilo riješeno.

Engleska, 13. kolo: Cardiff - Arsenal 0:3, Everton - Stoke 4:0, Norwich - Crystal Palace 1:0, West Ham - Fulham 3:0

Poredak: Arsenal 31, Liverpool 24 (12), Chelsea 24 (12)...

Prosinečki remizirao

Robert Prosinečki nije uspio upisati drugu uzastopnu pobjedu, na domaćem travnjaku Kayserispor je odigrao 0:0 protiv Akhisara. No, bod je dobar s obzirom da je Kayserispor od 43. minute bio s igračem manje (drugi žuti karton Cleyton dobio zbog prigovora).