Ivan Krstanović zabio 100. pogodak u HNL-u! Slaven Belupo bolji od Intera

U 35.kolu 1.HNL sastali se Slaven Belupo i Inter Zaprešić
1/4
17.07.2020.
u 22:29

U prvoj utakmici 35. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao domaćin svladao Inter iz Zaprešića s 3-1 (1-1), a napadač domaćih Ivan Krstanović postigao je svoj 100. pogodak u HNL-u i tako postao šesti igrač u povijesti kojemu je to uspjelo.

Poveli su gosti u 12. minuti golom Andrića koji je najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što se vratar domaćih Ježina i Goda nisu sporazumjeli oko toga tko bi trebao raščistiti situaciju nakon udarca Parackog. Ipak, malo prije odlaska na odmor domaći su poravnali, Bačelić-Grgić je u 42. minuti dobro pratio ubačaj Lulića te glavom u padu s pet metara pogodio mrežu Intera za 1-1.

Utakmica je odlučena početkom nastavka, prvo je Etoudi u 49. minuti bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kuta te pogodio za 2-1, da bi Krstanović u 53. minuti iskoristio kazneni udarac i tako se upisao u "klub 100".

Sedmi Slaven Belupo sada ima 38 bodova, devet manje od šeste Gorice, a pet više od osmog Varaždina, dok je Inter, koji je još ranije izgubio izglede za ostanak u prvoj ligi, nakon 14. uzastopnog poraza ostao na 17 bodova, sedam manje od devete Istre 1961.
Na ljestvici vodi Dinamo sa 76 bodova, Osijek na drugom mjestu ima 62 boda, Lokomotiva je treća sa 61 bodom.