Hrvatska igra protiv Turske! Bilić: Vrijeme je za osvetu
Hrvatska nogometna reprezentacija u dodatnim kvalifikacijama za EP 2012. u Ukrajini i Poljskoj igrat će protiv Turske! Prva utakmica igrat će se u Turskoj.
Komentari 247
Čekaj, protiv koga igraju Srbi???? HAhahahahaha
ja sam racunao hrvatska-srbija-ali ni nakon 20 godina nema ih
alen-srbi igraju protiv svoje nekad druge polovice-kosova hihihhihi
sreca da su oni nasi prijatelji, pa ce oni pustit nama ili mi njima
Ma i Kosovari bi ih razbili, he he
stvarno Bilić je užasno nesritan:-(
Da Turci nisu lak protivnik , ali Bože moj lopta je okrugla. Ak niš drugo eto nam prilike da se osvetimo za prvenstvo u švabiji !!!!
Upravo sam ovo i priželjkivao. Prođemo li Tursku bit ćemo zasluženo na prvenstvu. Da smo dobili Estoniju tamo bi se našli kao \"prošvercana\" ekipa koja nikoga kvalitetnog nije uspjela uvjerljivo pobjediti u kvalifikacijama. Dakle ili jesmo ili nismo. Biliću je ovo ujedno i prilika da se osveti za eliminaciju sa prošlog evropskog prvenstva - nakon te utakmice su mu kola i krenula nizbrdo. Čini mi se kao da je ruka Božje pravde miješala kuglice. Turska, nego što - ili pobijedite ili se svi gonite da vas više nikada ne gledamo!
13.10.2011. u 12:49h dragogera je napisao/la: eto janez ,za doprinos narodu,ukazivanju na nepravilnosti u vanjskoj politiki dodjeljujem titulu koju najvise volis/nevini hrvatski vitez/,jer nitko nije napisao vise kriticni komentara od tebe, Hvala na tituli i priznanju..Ja sam inače vrlo kritičann i do naše Slovenije i naših EU saveznih Barišića i Mamića...Nažalost, naši mi ne daju priznanja nego me šalju na balkan...
vrijeme je za naplatu nekih zaostalih racuna....hihihi...vec vidim tu slatku osvetu...turci padaju bez problema!
Ništa, budem se najeo kebaba u idućih mjesec dana jer zadnji put NAKON susreta s Turcima nisam pogledao kebab preko pola godine...
kao što vidite, onaj ispit koji ne položiš, a misliš da si se provukao, u najgorem trenutku dođe ponovo i moraš se suočiti sa njime. Kako je lijepo živjeti u vremenima kada sudbina, karma, ravnoteža u svemiru ili kako god hoćete, tako brzo se ispunjava. Divno ! Predivno ! Hura i još jednom hura za sve konotacije koje se mogu iz ovoga izvući !!!
Uff, ali ce mi biti slatko kad ih budemo tukli... Ljudi, okruzen sam od tih turaka ovdje u njemackoj i mogu vam reci da ce mi biti draz objesiti HR-zastavu (3 metara duzine) za vrijeme doigravanja a jos veci kada ih dobijemo.
Dobro da su dobili Tursku barem sada znamo da ce se potruditi igrat i dati sve od sebe, da smo dobili Estoniju lako cemo pocijenjimo drugog a vidjeli smo kako je zavrsilo sa Grcima i u Latviji , zato sve za Hrvatsku bez straha a igrece hvala Bogu imamo....
sve priče o lakšem ili težem protivniku su nebitne... Mi smo imali skupinu kakvu si ni sami nebi složili i svoju šansu na pladnju. NIsmo je uzeli i sada je na nama da pokažemo da li nam je mjesto na Euru ili ne. Kakva mrtva Estonija...Turska i Hiddink pa onda nek si Bilić i igrači slažu hvalospjeve ako prođu a ne nakon jadne Latvije.
po meni je crna gora i bih lošji izbor, al ne samo zbog nenogometnih razloga. takve sreće nismo da dobijemo estoniju tak da je turska ok. ajmo im razbit pi.....:)
Opet lažne nade. Turci će izbaciti \"vatrene\" tako, da Bilić to nikad neće zaboraviti. Iste gluposti slušali smo prije utakmice s Grcima. \"Oni su ništa, pa ako i izgubimo nije kraj svijeta\"?
Hrvati mogu biti zadovoljni da nisu dobili Estoniju{tu nebi imali nikakvu šansu}a sa Turcima je po mome.. tko uhvati bolji dan taj će proći!Teško prognozirati ali jedno mogu još jednom reći..Estonija je sve gazila i bila bi tvrd orah!
Sa Bilicem nemamo sanse!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nijedna od 4 momčadi nije bila laka, iz kojekakvih razloga. Turska mi se čini još najprihvatljivija, jer ćemo protiv njih igrati maksimalno. i onda više nema izgovora ako ne uspijemo!