Naslovnica Sport Košarka

Gorica gubila pa se potpuno razgoropadila protiv trećeligaša

15. rujna 2021. u 15:00 0 komentara 215 prikaza
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši hrvatskog prvoligaša Gorice su na gostovanju u Senju uspješno svladali Nehaj i prošli u osminu finala Hrvatskog kupa. Ova utakmica, nije bila bilo kakva te je odmah postala jako snažan kandidat za najbolju kup utakmicu sezone, bez obzira na to u koliko smo ranoj fazi.

Zagreb: GNK Dinamo održao Media day PRED WEST HAM Petković otvoreno: Želim pobijediti Vlašića, ne trebam ni pogodak, samo pobjedu

Gorica je u prvom dijelu imala velikih problema, unatoč tome što su vodili 1:0 i 2:1, na odmor je s prednosti od 3:2 otišao trećeligaš iz Senja s dva pogotka Tomca te jednim Prizmića.

Međutim, momčad Krunoslava Rendulića se u drugom poluvremenu apsolutno razgoropadila i pokazala zašto postoji dva ranga razlike između ova dva kluba. Do 54. minute su već okrenuli rezultat i vratili se u vodstvo, a do kraja su u mrežu Senjana utrpali ukupno sedam pogodaka.

'NE MOGU NAS IMPRESIONIRATI' Povijest je pokazala: Dinamo je najopasniji baš sada! 'Pele se divio našoj publici'

Najraspoloženiji u redovima Gorice bili su Mitrović i Lovrić s po dva pogotka, a još su se u strijelce upisali i Pršir, Svast (ag) i Dieye.

Danas se od 16:00 u 1/16 finala sastaju Bednja i Osijek.

Otkriva astrologinja
Nikada nisu zadovoljni: Ovi horoskopski znakovi prigovaraju i za najmanje sitnice