Durant odveo Warriorse do pobjede u Houstonu

Kod Houstona najbolji je bio James Harden sa 41 poenom i sedam asistencija, a Chris Paul je dodao 23 koša i 11 skokova.
15. svibnja 2018. u 09:06 1 komentara 360 prikaza
Houston Rockets Golden State Warriors
Pogledajte galeriju 1/10

Branitelji naslova Golden State Warriors su poveli u seriji na četiri pobjede nakon što su sinoć u prvoj utakmici finala Zapadne konferencije u gostima sa 119:106 svladali Houston Rocketse

Boston - Cleveland NBA doigravanje Boston sjajnom obranom zaustavio LeBrona Jamesa i Cleveland

Do pobjede ih je vodio Kevin Durant sa 37 koševa, dok je  Klay Thompson ubacio 28, od čega je šest trica. Stephen Curry je utakmicu završio sa 18 koševa i osam asistencija, a Draymond Green je uz pet poena upisao devet skokova i isto toliko asistencija.

Durant i Thompson su zajedno zabili 11 koševa dok je Golden State povećao prednost od tri koša na 76:70 na sredini treće četvrtine. Durant je nakon toga zabio zadnjih šest koševa u trećoj četvrtini prije nego je Thompson otvorio zadnju četvrtinu sa sedam poena koji su Warriorsima donijeli sigurnu prednost.

Houston je domaćin i druge utakmice u srijedu prije nego se se serija prebaci u Oakland.

Golden State je imao šut iz igre 52,3, a Houston 45.9 posto. Obje su momčadi pogodile 13 trica.

ZAPADNA KONFERENCIJA
finale:
Houston Rockets - Golden State Warriors 106:119
(Golden State vodi 1-0 u seriji na četiri pobjede)

Cibona - Škrljevo CIBONA Sin Svena Ušića, sjajnog šutera iz zlatnih godina, dobio i aplauz gostiju Dario Šarić Sixersi ispali Šarić: Da me pitate što se dogodilo u zadnje četiri minute, doista ne znam Natasha Sen-Fizdale RASNA LJEPOTICA Seks-bomba stigla u najjaču ligu svijeta! Dizat će temperaturu na tribinama