Dortmundska Borussia uvjerljivo krenula u sezonu

17. kolovoza 2019. u 18:12 0 komentara 413 prikaza
Josip Brekalo
Pogledajte galeriju 1/5

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je za Wolfsburg od 82. minute u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Kölna u susretu 1. kola njemačkog prvenstva.

Šime Vrsaljko HIT OBJAVA 'Šime Vrsaljko na dopu': Fotografija izazvala pomutnju na društvenim mrežama

Wolfsburg je poveo 2-0 golovima Arnolda (16) i Weghorsta (60), da bi na konačnih 2-1 smanjio Terodde (90+1).

1 / 4

Tin Jedvaj s klupe za pričuve odgledao je 3-2 (2-2) pobjedu Bayera u Leverkusenu protiv Paderborna. Bayer je u prvom poluvremenu dva puta vodio preko Baileya (10) i Havertza (19), no novi se prvoligaš uspijevao vratiti golovima Michela (15) i Mambe (25), a u drugom je poluvremenu Bayer i treći put stigao do prednosti zahvaljujući Vollandu (69) i toga puta prednost uspio i sačuvati.

Boro Primorac BORO PRIMORAC Govori čak šest stranih jezika, Wenger nije mogao bez njega

Prošlosezonski doprvak Borussia iz Dortmunda u novu je sezonu krenuo uvjerljivom 5-1 (1-1) domaćom pobjedom protiv Augsburga. Gosti su poveli golom Niederlechnera (1), ali Paco Alcacer (3) je vrlo brzo izjednačio da bi u nastavku domaći postigli četiri gola, u strijelce su se upisali Sancho (51), Reus (57), Alcacer (59) i Brandt (82).

U petak je branitelj naslova Bayern odigrao 2-2 (1-2) na svom terenu protiv Herthe iz Berlina. Ivan Perišić, koji je početkom tjedna stigao u momčad koju vodi Niko Kovač, nije konkurirao za nastup.