Bešiktaš na vrhu, Vida odigrao svih 90

Gosti su poveli pogotkom Callerija u 42. minuti, a Valencia se poraza spasila zahvaljujući autogolu Garcije u 69. minuti.
21. siječnja 2021. u 23:35 0 komentara 419 prikaza
FILE PHOTO: Croatia's Domagoj Vida plays first half of Turkey clash with COVID-19

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je čitav susret za Besiktas koji je u susretu 20. kola turskog prvenstva kao gost svladao Fatih Karagumruk sa 4-1 (1-0) u susretu 20. kola turskog prvenstva.

Novi izbornik Dočekan sa sumnjom: Bivši trener Dinama preuzeo reprezentaciju Bosne i Hercegovine

Vodeći Besiktas sada ima 41 bod, dva više od drugog Fenerbahcea koji je na gostovanju kod Sivasspora odigrao 1-1 (1-1). Fatih Karagumruk je deveti sa 27 bodova.

Zvonimir Šarlija odigrao je svih 90 minuta za Ankaragucu koji je ostvario važnu 1-0 (1-0) domaću pobjedu protiv Kasimpase u borbi za ostanak. Ankaragucu je sada 19. sa 18 bodova, četiri manje od 16. Kasimpase.

POHVALILA SE FOTO Supruga slavnog nogometaša kao od majke rođena

Valencia - Osasuna

U utakmici 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia i Osasuna su na Mestalli odigrali 1-1 (0-1). Gosti su poveli pogotkom Callerija u 42. minuti, a Valencia se poraza spasila zahvaljujući autogolu Garcije u 69. minuti.

Slavko Bralić Uzdanica Vojvodine Zvijezda srpskog prvoligaša: San mi je igrati za Hrvatsku, a Hajduk mi je velika ljubav

Hrvatski reprezentativac u redovima Osasune Ante Budimir ostao je na klupi za pričuvne igrače.

Valencia je s 20 bodova iz 19 nastupa na 14. mjestu, a Osasuna sa 16 bodova zauzima predzadnju, 19. poziciju u La Ligi.

Vodeći Atletico Madrid ima 41 bod iz 16 utakmica. Drugoplasirani Real Madrid ima četiri boda manje i dvije utakmice više, baš kao i Barcelona koja je na trećem mjestu s 34 boda.