Bayern bolji od Chelseaja, Pašalić ušao umjesto Fabregasa

Bivši Dinamov golman Eduardo u zadnjih je desetak minuta branio umjesto Courtoisa.
25. srpnja 2017. u 15:58 0 komentara 964 prikaza
Robert Lewandowski

International Champions Cup, pripremni turnir koji se igra u Americi i Aziji, stigao je i u Singapur, gdje je Bayern pred više od 48.500 gledatelja pobijedio Chelsea s 3:2.

Pedro Rodriguez Višestruki prijelomi Arsenalov vratar brutalno polomio napadača Chelseaja: Gore je nego što smo mislili

Njemački je prvak u prvom poluvremenu posve dominirao i već u šestoj minuti poveo. Rafinha je s 20-ak metara krasno opalio iskosa i lopta je ušla tik uz vratnicu za 1:0, piše Goal.com.

Pa je u 12. Thomas Müller povisio za 2:0, a u 27. Müller je sjajno nakon trka s centra odapeo s 25 metara i pogodio za 3:0!

Tek nakon 3:0 Chelsea je zaigrao opasnije, pa je u 43. minuti Starke odlično obranio udarac Batshuayija, a u 45. Marcos Alosno je smanjio na 3:1.

U 63. minuti ušao je Chelseajev debitant Alvaro Morata.

Milan Bonucci debitirao Veliko iznenađenje: Milan deklasirao Bayern sa 4:0!

Chelsea je imao šansu u 70. minuti, pa je u 72. David Luiz pogodio vratnicu, a u 85. nakon kornera Fabregasa Batschuayi je iz blizine pogodio za 3:2.

Bivši Dinamov golman Eduardo u zadnjih je desetak minuta branio umjesto Courtoisa, dok je u 87. Mario Pašalić zamijenio Fabregasa.

NOVI TRANSFER Nosio je dres Bayerna i Borussije, a sada će igrati u HNL-u! SJAJAN POTEZ Uh, kakva majstorija: Pogledajte kako je mladi Francuz ponizio Modrića! Neymar Brazilčeva simultanka Barca pobijedila Juve, pogledajte majstoriju Neymara za pamćenje