Andrej Kramarić
1/5
26.08.2017.
u 18:03

Andrej Kramarić ponovno je bio strijelac za svoj Hoffenheim u remiju (2:2) protiv Bayera u Leverkusenu.

U 2. kolu njemačke lige hrvatski je napadač zabio u 47. minuti za izjednačenje (1:1) i to mu je drugi pogodaka u dva kola.

Andrej Kramaric Goal HD - Bayer 04 Leverkusen 1... by riqezi

Domaća momčad dvaput je vodila (Wendell 32. i Bellarabi 49.), a bod Hoffenheimu donio je Uth u 70. minuti.

Bayern je u Bremenu za tri minute slomio Werderov otpor (0:2), oba pogotka zabio je Robert Lewandowski. U 72. minuti Poljak je zabio petom, a tri minute kasnije sjajno je pogodio s 13-ak metara.

Kovačev Frankfurt kod kuće je izgubio od Wolfsburga s 0:1 pogotkom Didavija u 22. minuti.

Augsburg i Borussia Mönchengladbach igrali su 2:2, a Stuttgart je kod kuće nadigrao Mainz s 1:0. U domaćem sastavu Josip Brekalo je igrao je do 63. minute.

Nogometaši Borussije Dortmund pred svojim su navijačima pobijedili berlinsku Herthu sa 2:0 (1-0).