Naslovnica Sport Strani nogomet

Nova pobjeda Tudorova Galatasaraya, HSV odnio tri boda iz Kölna

U prvoj utakmici 2. kola njemačke lige HSV je s igračem manje u gostima nadjačao Köln sa 3:1
25. kolovoza 2017. u 23:00 1 komentara 735 prikaza
Koln - HSV
Pogledajte galeriju 1/8

Turski velikan Galatasaray, na čijem kormilu sjedi Igor Tudor, upisao je i treću pobjedu na startu prvenstva.

Ivan Rakitić, Lionel Messi Ernesto Valverde Barcelonin trener otkrio hoće li Messi otići ili ostati

Galatasaray je na svom travnjaku pobijedio Sivasspor sa 3:0 i nakon tri kola vodi na ljestvici s devet bodova i 10-2 razlikom pogodaka.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Tolga Cigerici koji je u svakom poluvremenu postigao po jedan pogodak. U 41. minuti je doveo domaćine u vodstvo, a u 71. minuti je zabio i svoj drugi pogodak na utakmici. Pobjedu Galatasarayja potvrdio je Bafetimbi Gomis iz jedanaesterca u 83. minuti.

Za Sivasspor, koji se vratio u prvu ligu nakon jedne sezone provedene u drugoligaškom društvu, bio je to drugi poraz ove sezone.

U idućem kolu Tudorova družina gostuje kod Antalyaspora.

U prvoj utakmici 2. kola njemačke lige HSV je s igračem manje u gostima nadjačao Köln sa 3:1. Strijelci za goste bili su Hahn (28), Wood (34) i Holtby (90+10), a jedini pogodak za Köln zabio je Sorensen (90+7).

Zanimljivo, početkom drugog poluvremena ozlijedio se glavni sudac Felix Brych. Zamijenio ga je četvrti sudac Soren Storks i nakon samo minute što je igra nastavljena pokazao je drugi žuti, odnosno crveni karton gostujućem igraču Mavraju.

Superkup: Real Madrid - Barcelona Loša politika Barcelona podsjeća na Real, ali prije dolaska Zinedinea Zidana

Nogometaši PSG-a i dalje nižu pobjede na startu nove sezone u francuskoj ligi.

U susretu četvrtog kola PSG je na Parku prinčeva porazio St. Etienne 3:0 upisavši i četvrtu pobjedu, dok su gosti doživjeli prvi poraz nakon tri startne pobjede.

Pogotke za pariški sastav zabili su Edison Cavani iz kaznenog udarca u 20. minuti i u 89. minuti na asistenciju Thomasa Meuniera, te Thiago Motta u 51. minuti.

Sjajni Urugvajac je tako u prva tri kola zabio već pet golova. Brazilac Neymar u ovom susretu se nije upisao među strijelce i ostao je na tri gola u prva dva nastupa.

PSG vodi na ljestvici sa 12 bodova i 14-2 razlikom pogodaka. Drugi je Monaco s devet bodova i utakmicom manje. Aktualni prvak će u nedjelju na svom travnjaku u derbiju kola ugostiti Marseille.

Ousmane Dembele Slomili otpor Nijemaca Barcelona od Borussije kupila Dembelea za vrtoglavu sumu

U prvom susretu 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je pobijedio Villarreal 3:0 ostvarivši i drugu pobjedu ove sezone.

Real Sociedad je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši sva tri gola.

Strijelci su bili Willian Jose (25), Xavier Prieto (34) i Juanmi (45).

Za domaćine je to bila druga pobjeda ove sezone nakon što su u prvom kolu porazili Celtu 3:2, dok je Villarreal upisao i drugi poraz, a još uvijek nije postigao niti jedan gol.

Cristiano Ronaldo Najbolji Realovci pomeli konkurenciju! Cristiano Ronaldo dobio dvije nagrade Zlatan Ibrahimović SJAJNI NAPADAČ Ibrahimović se vraća! Potpisao je novi ugovor Vardar Europska liga Senzacija Vardara, ispali Fenerbahče, PAOK i Ajax