City iščupao pobjedu, Bournemouthu nije pomogao ni spektakularan gol

City je svladao Bournemouth nakon preokreta.
26. kolovoza 2017. u 15:48 0 komentara 404 prikaza
Pogledajte galeriju 1/14

Manchester City iščupao je pobjedu na gostovanju kod Bournemoutha (2:1) u trećem kolu Premiershipa.

Lionel Messi PROBLEMI Real poručio da je kupio Messija pa brže-bolje obrisao objavu

Građani su do pobjede došli u sedmoj minuti sudačke nadoknade kada se udarac Sterlinga sretno odbio do mreže domaće momčadi.

Bournemouth je u vodstvo došao sjajnim golom već u 13. minuti. Branič Daniels dočekao je loptu na rubu šesnaesterca, opalio iz voleja i zakucao je pod gredu. No, samo osam minuta kasnije Gabriel Jesus je izjednačio nakon lijepe akcije Cityja.

City sada ima sedam bodova, dok je Bournemouth izgubio sve tri utakmice.

Dinamo - Slaven Belupo POGREŠNA POLITIKA Za debakl Dinama najveći je krivac Zdravko Mamić NAKON ALKOTESTA Navijači Evertona: Policija nas je privela i nije dozvolila da gledamo utakmicu! Everton - Hajduk 'TRŽIŠTE POLUDJELO' Hajdukov 'krvnik' objasnio kako je uspio zabiti onakav gol