Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?
– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.
Komentari 122
Ajde srbadijo, treba vam boca vina treba vam cura fina treba vam kucka Severina, Sto je manje droca po Hrvatskoj, ostat cemo cistija nacija.
Seve je zakon prava Zvijezda na ovim prostorima...a vi jadnici ste u Banani kao i nas premijer ;)) a seve zivi zivot o kakvom vsamo sanjate.. SEVE SEVI SE S KIM HOĆES....
STD u izvoz ..
\"Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?\" Moš mislit! Pa ona je njemu samo igračka, prominentan ulov. Osim što je izgleda jako uspješan poslovno, sad se na ovaj način i medijski eksponira. Točno njemu treba jedna ovako promiskuitivna žena.a. U ovom slučaju, u svadbu ovdije vjeruje samo Severina i možda još pokoji novinarčić. Koliko god se ona trudila pronaći muža, to joj neče poći za rukom jer ju je uništio film kućne izrade. Nevjerojatno je koliko nas novine već tjedan, dva upravo teroriziraju ovim glupostima. Jel mi stvarno nemamo većih problema i boljih tema od fifice Severine...
Što je rekla jedna kurva u mom kraju, sinko koliko sam ih ja primila, da ti imaš toliko drva imao bih tri zime s čim ložit peć, bogami i Severni ne bi bilo hladno
kiwi2 ,ne dize se nama na Sevu ,vec na Milana.
Kurva
Sada će pjevati na ćirilici
Lesi se vraca kuci a severina svojoj sumadiji hahaha
Kaže moj poznanik na pitanje dali je gledo filmić dotične gospođice inače proglašen je 1980 i neke za najdirektora u bivšoj Jugi:\" K urva je K urva\". I nije Ivan pogrješio bio je apsolutno u pravu!
Slijepo vjerujeu astrologiju? Idiot!
Ha,ha ha hu hu,ha,ha on će je ženit,za riknut!
Već je i red maknuti ses ovih prostora jer nam zagađuje medijski prostor!!!
Super bas sam sretan jedva cekam da se ozene pa da mjesec dana citam o tom vjenjcanju. Hurra
juuuhuuuuu stize napokon Puna Usta 2
06.01.2011. u 16:40h TheJack je napisao/la: Sto ste takvi? Pa Seve dobro pjeva, a jos bolje se \"krese\" sto smo imali prilike vidjeti. A drugo, sigurno se nece ici udavati za nekog od jalnika sa vecernjakovog foruma, koji sljaka za koju tisucu kuna mjesecno i jede kruha, masi i graha 29 dana u mjesecu. Je li tako, ili nije? Pun pogodak! A i ovi primitivci koji joj zamjeraju kao neki nemoral, vi ljudi niste normalni, pa na zapadu se to vidi kao vrlina (spremnost da živiš po svojim pravilima, onako kako ti se hoće a ne onako kako ti netko drugi propovijeda) .
Ne zna jos gotovo nista o njemu osim stanja njegovih bankovnih racuna i vec je ludo zaljubljena u njega...... Pametnome dosta!
. Čitajući komentare, stječe se dojam kao da ovaj članak komentiraju isključivo članovi \"u_druge\" impotentnih i drkadžije.
Ako astrolog kaze onda je sigurno ok!!!!! Zar covjek moze biti tako bogat i tako glup?????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čemu takvi napadi na jadnu Seve... ovi forumatori napumpaju vijest....tj.izmisle a vi jadnici udri po SEVE..