Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?
– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.
Komentari 122
hvala Bogu da se Hrvatska napokon čisti od tog šljama
Želim joj da se ovaj put stvarno uda i da ima djete. :-)
No konačno da se i mi malo odmorimo od nje i svega oko nje....
Pitanje je samo dali ce veza potrajati do jeseni???
Samo u zemljama nekadasnjeg istocnog bloka jedan taksist ili vozac viljucara da ne nabrajam druge moze preko noci postati milijarder. Nekadasnja drustvena svojina je postala vlasnistvo pojedinaca.Negdje drugdje u Europi bi bilo doslo do revolucije...Narodi koji su zivjeli u diktaturamaa naucili su da pate i da sute. A ove jadnice niskih moralnih vrijednosti lijepe se na te novopecene bogatune kao muhe na d rek. Uostalom k..ve su se ouduvije druzile s lopovima.
06.01.2011. u 16:05h amarila je napisao/la: Pitanje je samo dali ce veza potrajati do jeseni??? Bas tako, ima puno vremena do jeseni.Mnogo toga ce se promijeniti.Ona nema srece, puno je bilo obecanja a na kraju nista. Proslost je proslost, proslostst muci nju ali i svakog njenog.Zato kazem, do jeseni ima puno vremena.
Sto ste takvi? Pa Seve dobro pjeva, a jos bolje se \"krese\" sto smo imali prilike vidjeti. A drugo, sigurno se nece ici udavati za nekog od jalnika sa vecernjakovog foruma, koji sljaka za koju tisucu kuna mjesecno i jede kruha, masi i graha 29 dana u mjesecu. Je li tako, ili nije?
Joj deco moja, pa vama nisu rekli ono osnovno a to je da taj Milan nije nikakv kralj bakra vec neka belosvetska protuva koja je radila kao taksista. Tata mu nije nikakav Titov general vec nekakav radnik, sto bi se reklo nije on bas iz neke elite pa da ne moze da ozeni Severinu, ja cu se cak kladiti da ce doci do braka. Samo previse je prostora njemu posveceno u medijima preko noci, bice da je decko uplatio neku vrstu promocije preko Severininog menadzera Rake Djokica, resio Milan da se o njemu pise na Balkanu, valjda proradilo seljacko poreklo. Takvi poput njega se zene pevaljkama, glumicama, mankenkama i slicnima, pa sve da su se sevile sa pola drzave, samo da su poznate u javnosti. Savet lokalnim biznismenima, ne ulazite u poslove sa Milanom dok ne vidite ispod kog kamena je izasao.
Vec cujem novi hit: Prva mi je lova tvoja a druga bakrena boja Ali, sretno joj bilo, iako se u Americi kaze, oni koji se za novac zene i zarade ga!
sad kad je Hrvatim apostalo neugodno praskati je ošla srbima Provodili anketu u Hrvatskoj: Bi li ti spavao sa Severinom? Njih 70% je odogovorilo: Nikad više
Dno dna ljudskog zivota,........Osobe poput Severine su cure bez morala, vjerodostojnosti, digniteta, integriteta, dostojanstva i ponosa. Idi Severina, ne vracaj se vise, tamo su tvoji srpski junaci, preko sedam mora i sedam gora, ne treba tebi Hrvatska, to je malo trziste za tvoje bolesne seksualne potrebe,.......Idi i ne vracaj se nikad vise
Iskreno, zaboli me šta Sevka radi! Ona je itako odavno polupala lončiće, pa ni nije loše sa svojim Ljubavnikom lijepo preseli u Beograd da je više ne gledamo! .erem joj se na čast!!!
Vec tjednima pun vecernji je samo te Severine i Sanadera ,sve lanjski snjeg, pa metnite vec jednom nesto pametnijeg u te novine, prije je bio \"Vecernjak\" super a sada ????
Slagala se ona i s Milanom ali nije po horoskopu :-)
utatica je napisao/la: Provodili anketu u Hrvatskoj: Bi li ti spavao sa Severinom? Njih 70% je odogovorilo: Nikad više /***************************************/ E ova ti je dobra!
\"Severina se na Jesen , udaje za Milana\"..., do jeseni ..cé promjeniti 20 razno-raznih Milana !!??...-:))
hahahaha haaaaahaaaaaa,ta ti je dobra KRILNIK2
Sada ce Mile uz aluminij morati proizvoditi i silikon...hehe
evo koja je razlika između maloprodaje i veleprodaje... Grdićka marljivo naplaćuje 100 po 100 eura, a Severina odjednom pa nekoliko milijuna...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ajme jadnici sto ste ljubomorni sve sto valja bjezi od vas ebite te kuje sta vam ostane ako imate scime ako ne mozete posaljite k nama kod nas nema kuja