Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?
– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.
Komentari 122
mozda nakon MIAMIA lik ponese doma STD suvenir
Milane necekaj zeni odmah!!!!!!!!!!!!!
Ma ona je obicna krestalica i dobro placena jeb.ljka!
Fatalna veza, brak....Milan vjeruje u astrologe.....ma ebote, da covjek ne povjeruje kolijo gluposti i kica na jednom mjestu......a sve se vrti oko love
Redakcija VL Molima vas da izbrisete komentar napisan 11:56 potpisan pod mali_cvrcak, jer radi se o jeziku psovki i uvreda.
Ma ona se udaje cijeli život nikako da se uda ko će staru baku. a nema ni glasa za pjevanje kao neka kreštalica.
za sve ljubitelje ex-yu filmova od sada u app storu na iphonu i ipadu : MARATONCI, BALKANSKI SPIJUN, KO TO TAMO PEVA aplikacije
Opet je Večernjak to dogovoril sa menadžerom, a mladoženja nema pojma kaj mu se \"sprema\". Kaj sve Severinin menadžer mora radit da mu \"ZVIZDA\" prodaje...
DAJ VISE ODJEB SA TOM DROCOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PA NEMAS VISE KAJ PROCITATI OSIM O TOME KAK ONA IDE S JEDNOG K NA DRUGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ______________________________
dosadna je već sa tim svojim \"ljubavima\" - njoj a izgleda i njenom novom mužiću treba psihološka pomoć
Vi se ponasate krajnje smjesno.... U vasim porodicama majke, sestre, i ostala zenskadija radjaju djecu bezgresnim zacecem??? Vjerujte, vjezbalo se to, vjezbalo..... Pustite Severinu na miru i pljujte malo po sebi. Svasta vam izlazi iz usta.
glrde poslovnih uspjeha ne djeluje mi taj Popovic toliko glup da bih povjerovao u to sto pisete.
neugodan ..............pa što si toliko neugodan, do jeseni će karaljka nacionale snimit seriju porno uradaka više od šeherezade, pa ćemo turcima prodavat
wcwcwc ...................ali mi te svoje radnje ne snimamo pa gubimo DVD-ove pred HTV-om
wcwcwc ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a drugo, od onog pušenja pred tv kamerama se ne rađaju djeca !!!
Gdje ce biti kuca do jeseni....
Ona to radi pred kamerama jer zna kako!! I to dobro radi! A ti se i dalje sakrivaj i pljuj iz tame! Ona ima s kim i ima s cim a ti jebi kontejnere po ulici! Hehehehehh!
Šteta je jedino, da je netko nije odveo prije 20 godina.
Lesi se vraca kuci a severina svojoj sumadiji hahaha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
taj lik moze kupiti 10 harema takvih pica kojima ova nije vrijedna ni malog nokta,lik ju zeli imat samo u kolekciji poševljenih..i sad je to vijest s kim se ona prca za bozicne blagdane,jao ..žutila li