Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?
– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.
Komentari 122
Hoće li radnice Kamenskoga imati što od toga ili je pak kuja i njih iskoristila za samopromociju kao i sve s kim je dosada imala doticaja. Bolje bi joj bilo da stavi broš sa brojem koji ju je pregazio da Milanova majka zna tko joj u kuću dolazi.
Neka ova balkanska pevaljka već jednom ode u Srbiju, jer tamo i pripada. I neka se ne vraća, sretno joj bilo.
HaHaHa, Bas me interesuje sta li bi pisali o Seve da se Milan kojim slucajem zove MATE ili ANTE ???
dosadna je već sa tim svojim \"ljubavima\" - njoj a izgleda i njenom novom mužiću treba psihološka pomoć
Odj*** sa Severinom! Otpustite novinare i urednike koji se ovime bave, pa smanjite cijenu novina!
ajoooooooooj ajmo rvatine udri u plač za ljomdro hahahahaha
jel mu rekao taj savjetnik kad ce prdnit jel i to zna?
Fuuuuuuuuuuuuj ..to je druga sramota Hrvatske odmah poslije ive Smradera.
Ne znam Hrvatići zašto se uzbuđujete i čemu toliko vređanja. Stvar je prosta, Seve nacionale osetila pravu Srpsku pravoslavnu kitu. Ostalo je stvar rutine. Ajde manje ljutnje a više šaljite šokice na doškolovavanje u Beograd.
Hebala vas ta glupa koza koga jos zanima s kim se ona hebe! Novinari imate pametnijeg posla nek hodati za kurvama i virit im medju noge! Sram vas bilo!
..hahahahhaaaaa koje jeseni,koje godine Ševe-rina je udarna vijest iza DRIVETA daj sirotinji vode i igara malo krimića malo pornića da zaboravi na glad ADZ Vas voli dajte mu glas za bolje sutra..
Ako ju ovaj oženi, ja ću biciklom na mjesec. Takovog bogataša dvadesetgodišnje ljepotice opsjedaju svaki dan. Što će mu stara olinjala narkomanka preko koje je protutnjalo ohoho ljudi.
HaHaHa Pa ja nisam znao da se Hrvatice Dijele na DVA MILIJUNA NEVINIH I SEVERINA NA DRUGOJ STRANI.(ok, jos dvije tri :))) )
Hvala ti Boze! Mozda je utjera u red,ako je prije ne otjera.
nije krv voda,konačno srpkinja nasla svog srba,
uostalom zasto nas obicne treba zanimati sto ta ofucana dronfuljica radi,ima tisuce radnih i poštenih cura kojima ova krpa nije ni do koljena pa nisu \"vijest\"
Neka ode\" tamo daleko\" i neka se ne vraća.
ŠEVErina ima sad zadatk zabavljati sitnoszubu stoku par dana nakon štokrnu nove vijesti od DRIVE..kupujete vrijeme do izbora i lazete i kradete sirotinju
Fatalna veza, brak....Milan vjeruje u astrologe.....ma ebote, da covjek ne povjeruje kolijo gluposti i kica na jednom mjestu......a sve se vrti oko love
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@ jester Kakav polusvijet? Pa to je primadona iz HNK Ivana pl. Zajca u Rijeci!!!