Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 174
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
fatalna ljubav
Povratak na članak

Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?

– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.

Komentari 122

Avatar gecdra
gecdra
13:23 06.01.2011.

Super,možda s njima ode i yusipović. On bi mogla biti kuma.

VL
Avatar mliniški
mliniški
13:39 06.01.2011.

Novinaru o komu ti pišeš, pa to nije za večernji list, SRAM TE I STID BILO. uzmi jednu zvijezdu iz emisije\"naj talent\" pa piši o talentiranim,lijepim, mladim i nepotrošenim osobama.

VL
DU
Deleted user
13:45 06.01.2011.

+ - 06.01.2011. u 11:39h Daleko je napisao/la: HaHaHa, Bas me interesuje sta li bi pisali o Seve da se Milan kojim slucajem zove MATE ili ANTE ???

VL
OB
-obrisani-
13:56 06.01.2011.

. heeeeee... Sta ce reci sada Bozanic na ovo: \" Bratstvo i jedinstvo nasih naroda\",

VL
TU
turbina
14:00 06.01.2011.

TA SRPSKA DROMFULJA ZA NAS HRVATE VIŠE NE POSTOJI!!! i prestanite nas obavještavat o njenim \"ljubavnim\" uspjesima! ....a nekad joj je najveći uzor bio FRANJO TUĐMAN.

VL
UM
umnjak
14:09 06.01.2011.

Kroz ovu prostitutku je prošao auto put Bratstva i jedinstvau duljini od stotinjak kilometara. Eh, kad se sjetim kad smo joj šivsli anus na Rebru! Neka sad to malo rade na VMA. I obvezno navuku gumene rukavice!

VL
FR
franjo0303
14:13 06.01.2011.

Ta srbenda će satrat našu Seve.

VL
ED
eddinger1
14:24 06.01.2011.

Pa da će je baš i ženiti nebi se kladio.

VL
OB
-obrisani-
14:38 06.01.2011.

to je pola plastična školjka i svatko u nju piša ,

VL
HA
handi
14:38 06.01.2011.

Siroće Popoviću, najebao si kao žuti mačak, premda si crnjo. Okani se krava, jer kako se Severina može roditi u znaku bika. Žensko od bika je krava, pa je njezin horoskopski znak krava. Bit će da je tu nekakva caka. Ona dobro puši i to zna cijela Hrvatska, pa nemoj da i ti popušiš. Osvijesti s ena vrijeme. Osobno sam rođen u znaku vage, ali nebi mi došlo na pamet ženidba sa Severinom, ma koliko se puta rodila pod znakom BIKA_KRAVE. Okanise vračara, da ne povračaš.

VL
IV
ivan79
14:47 06.01.2011.

pevaljka među pevaljke, pa tam joj je i mjesto, na istoku! :)

VL
OB
-obrisani-
15:04 06.01.2011.

Tko visoko leti, nisko (pro)pada! Ali daj bože da se ožene ne na jesen nego već odmah drugi tjedan! Pa da vidiš emocionalnih problema (jer se kao ne vidi iz aviona koliko mentalnih već oboje imaju).

VL
PI
piccolo
15:09 06.01.2011.

a potpisat Referendum??? joj Ševe-rini-ga kako ćemo na referendum.................

VL
TM
trade_mark
15:15 06.01.2011.

ajde konačno da ode. još da se riješimo grdićke, mehun, lambaše, grubnića... i još par njih. :) :)

VL
KU
kukuriku
15:15 06.01.2011.

..jedino ni jasno,..dali cé se Zéniti u Pravoslavnoj ili Rimokatolickoj crikvi ??

VL
Avatar ivek
ivek
15:24 06.01.2011.

aj me :Severina ide u beograd da izgubi nevinost.. prva bracna noc.. triba se pita ..- oce li se Severina prepast kad vidi kod milana kolac medju nogama.. da li ce severina izgubit nevinos prvu noc u braku... ili milan nece moc ucerat severini ..a mozda iz vise navrat... to je malo splitsko nevinasce,.,..

VL
1O
1st-opinion
15:28 06.01.2011.

Intersantna vijest, no niste ne pise o o tome jeli Severina piskila kakila, ni kako je Milan ispustoa vijetrove jesu li bili zvonimiri ili smrdimiri?

VL
DR
dreamteam
15:31 06.01.2011.

\"Fatalna ljubav\" Cini mi se da ce joj stvarno biti fatalna..

VL
JU
jurina
15:38 06.01.2011.

Eto, to je nasa \"draga Hrvatska katolkinja\"!!! Ponos i dika! Za novac bi prodala dusu i djavlu, bez obzira otkuda je. No, neka samo ode, da se i toga smeca rijesimo.

VL
LD
l@d@
15:41 06.01.2011.

što je vama....jesen je dalekoooooo.....u međuvremenu naletiti će neki Draganče....ili Spasoje.....

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.