Severina se na jesen udaje za Milana Popovića?
– S obzirom na to da Milan ima osobnog astrologa kojeg slijepo sluša, odmah ga je angažirao kako bi provjerio je li Severina prava osoba za njega. Nakon što je napravio usporedne horoskope, astrolog je Popoviću toplo preporučio pjevačicu.
Komentari 122
Novinaru o komu ti pišeš, pa to nije za večernji list, SRAM TE I STID BILO. uzmi jednu zvijezdu iz emisije\"naj talent\" pa piši o talentiranim,lijepim, mladim i nepotrošenim osobama.
+ - 06.01.2011. u 11:39h Daleko je napisao/la: HaHaHa, Bas me interesuje sta li bi pisali o Seve da se Milan kojim slucajem zove MATE ili ANTE ???
. heeeeee... Sta ce reci sada Bozanic na ovo: \" Bratstvo i jedinstvo nasih naroda\",
TA SRPSKA DROMFULJA ZA NAS HRVATE VIŠE NE POSTOJI!!! i prestanite nas obavještavat o njenim \"ljubavnim\" uspjesima! ....a nekad joj je najveći uzor bio FRANJO TUĐMAN.
Kroz ovu prostitutku je prošao auto put Bratstva i jedinstvau duljini od stotinjak kilometara. Eh, kad se sjetim kad smo joj šivsli anus na Rebru! Neka sad to malo rade na VMA. I obvezno navuku gumene rukavice!
Ta srbenda će satrat našu Seve.
Pa da će je baš i ženiti nebi se kladio.
to je pola plastična školjka i svatko u nju piša ,
Siroće Popoviću, najebao si kao žuti mačak, premda si crnjo. Okani se krava, jer kako se Severina može roditi u znaku bika. Žensko od bika je krava, pa je njezin horoskopski znak krava. Bit će da je tu nekakva caka. Ona dobro puši i to zna cijela Hrvatska, pa nemoj da i ti popušiš. Osvijesti s ena vrijeme. Osobno sam rođen u znaku vage, ali nebi mi došlo na pamet ženidba sa Severinom, ma koliko se puta rodila pod znakom BIKA_KRAVE. Okanise vračara, da ne povračaš.
pevaljka među pevaljke, pa tam joj je i mjesto, na istoku! :)
Tko visoko leti, nisko (pro)pada! Ali daj bože da se ožene ne na jesen nego već odmah drugi tjedan! Pa da vidiš emocionalnih problema (jer se kao ne vidi iz aviona koliko mentalnih već oboje imaju).
a potpisat Referendum??? joj Ševe-rini-ga kako ćemo na referendum.................
ajde konačno da ode. još da se riješimo grdićke, mehun, lambaše, grubnića... i još par njih. :) :)
..jedino ni jasno,..dali cé se Zéniti u Pravoslavnoj ili Rimokatolickoj crikvi ??
aj me :Severina ide u beograd da izgubi nevinost.. prva bracna noc.. triba se pita ..- oce li se Severina prepast kad vidi kod milana kolac medju nogama.. da li ce severina izgubit nevinos prvu noc u braku... ili milan nece moc ucerat severini ..a mozda iz vise navrat... to je malo splitsko nevinasce,.,..
Intersantna vijest, no niste ne pise o o tome jeli Severina piskila kakila, ni kako je Milan ispustoa vijetrove jesu li bili zvonimiri ili smrdimiri?
\"Fatalna ljubav\" Cini mi se da ce joj stvarno biti fatalna..
Eto, to je nasa \"draga Hrvatska katolkinja\"!!! Ponos i dika! Za novac bi prodala dusu i djavlu, bez obzira otkuda je. No, neka samo ode, da se i toga smeca rijesimo.
što je vama....jesen je dalekoooooo.....u međuvremenu naletiti će neki Draganče....ili Spasoje.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Super,možda s njima ode i yusipović. On bi mogla biti kuma.