Bojan Bogdanović
1/8
16.11.2016.
u 10:03

Cleveland Cavaliers su sa 121-117 svladali Toronto Raptorse. LeBron James ubacio je 28 koševa te upisao 14 asistencija i devet skokova

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu sjajnu utakmicu iako su njegovi Brooklyn Nets poraženi u Los Angelesu.

Los Angeles Lakers su sa 125-118 pobijedili Brooklyn Netse, a Bojan Bogdanović, koji je odigrao 30 minuta, zabio je 29 koševa uz tri skoka, jednu asistenciju i dvije ukradene lopte.

Najbolji strijelac Brooklyna bio je Brooke Lopez koji je zabio 30 koševa uz deset skokova. Amerikanac s hrvatskom putovnicom Justin Hamilton odigrao je 24 minute i u tom je razdoblju ubacio devet koševa uz šest skokova. Kod Lakersa najbolji su bili D'Angelo Russell koji je ubacio 32 koša te Julius Randle koji je upisao triple-double sa 17 koševa, 14 skokova i 10 asistencija.

Cleveland Cavaliers su sa 121-117 svladali Toronto Raptorse. LeBron James, koji je ubacio 28 koševa te upisao 14 asistencija i devet skokova, dodao je u zadnjoj minuti loptu Channingu Fryeu koji je zabio tricu za konačan rezultat i pobjedu. Torontu je ovo prvi poraz u gostima ove sezone. Kevin Love postigao je 19 pogodaka uz 13 skokova za pobjedu.

Toronto je predvodio Kyle Lowry sa 28 pogodaka, dok je DeMar DeRozan ubacio 26. Atlanta Hawks su sa 93-90 bili bolji od Miami Heata, a do pobjede ih je predvodio Dennis Schroder sa 18 pogodaka.

Atlanta je imala prednost od 89-88 11,8 sekundi prije kraja kada Kent Bazemore pogađa dva slobodna bacanja. Tada Josh Richardson zakucava za Miami, a onda je Schroder dva puta siguran s bijele crte za 93-90.

Kod Heata je najbolji bio Hassan Whiteside koji je zabio 19 koševa uz 25 skokova.

4. Denver        3  7 .300 3
5. Minnesota     3  7 .300 3