Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena
"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"
Komentari 190
Petir ovo nije zaslužila. Ona je časna i dostojanstvena žena i političarka i treba biti prepoznata u Hrvatskoj, kao i svojoj stranci, kojoj je ostala vjerna.
Po faci, najbolje bi mu odgovaralo radno mjesto udbasa, a po djelovanju mogao bi i biti
ja kao bivsi clan te stranke pozivam clanove da napuste to i takovo rukovotstvo i sto prije se rijese ovakove zavjere i seoske sramote
Sve što ona navodi djeluje posve krivo i promašeno. - Kakva je to "propast"? Beljak im je ispregovarao Klub zastupnika i još ponešto povrh toga. Koliko su zastupnika imali u prošlom sazivu? On ih je izvukao iz propasti, i to to Petirkine propasti - Glasovanje je odlučilo s kim će u koaliciju - I, ako se ona ne slaže sa smjerom, nego još aktivno baca klipove pod noge, što je logičnije nego da se njeno mjesto stavi na raspolaganje? Jedino to da ona sama istupi. Ali ona to ne bi. Ona bi valjda da se na konto njegovog rada, kojega je sabotirala, sad njega makne, a ona ogrebe za ta zastupnička mjesta za koja se on izborio! Neka ode odande i učlani se u HDZ, i riješena stvar.
Činjenica: HSS bi da je ostao u koalciji s HDZ-om jednako kao HSLS, danas sastavljao Vladu RH. Ovako ide u oporbu, a Beljak tvrdi da je uspješan. Ovu priču možda puše beljaci, ja ne.
Ne znam čemu histerija kod Marijane Petir i ostalih. Sve su odluke donošene po demokratskoj proceduri, a kome se ne sviđaju, široko im polje. Petirka neka se lijepo učlani kod Plenkovića i problem riješen. Kao što je poklonio mjesto Hrgu, dat će i njoj nešto. Možda opet mjesto u EU parlamentu. HSS je oživio nakon niza godina umiranja uz HDZ-ovu nogu. Umjesto da su svi sretni, nezadovoljni karijeristi i HDZ-ovi spavači se bune. Svašta! Van s njima!
ma dajte prosim vas, seljačka stranka 2016. godine. Ne čini li vam se to malo naopako?
Da su svi političari u državi pokrali kao Beljak,bili bi puno bogatiji,a ovako ispada dok je bio. u koaliciji saHdz. nije smetalo,a kad je prešao na drugu stranu postao najveći lopov u državi.
Stase nudis pa kobite uzeu u vladu uopste.Mozda dečki s Knežije.
sa mnom je vojku sluzio Kresimir Beljk iz Koprivnice znali neko imali kakve veze sa ovim Kresimirom ...treniraso je karate i otpusten iz vojske zbog psiho problema
¨Beljak je poludio (sindrom Zoki), jer mu nije uspjelo biti ministrom u vladi a prevara članova HSS-a biti će honorirani (prisilnom) ostavkom ili izbacivanjem iz stranke. Sve drugo je uvod u osnivanje paralelnog HSS-a u koji će preći svi nezadovoljniciici a to je kompletno članstvo osim Beljaka i njegovih par poslušnika koji su milodarom Zokija dobili saborski mandat. Zar ne vidi kako je prošao Milanović, u čemu je on poseban, to je uobičajeni put gubitnika. A smješne priče da je HSS mogao osvojiti i više mandata (ionako darovanih od SDP-a) tako su bijedne da ne zavređuju komentar. Pa da mogao, je reči i i da bi ovaj HSS bio izborni pobjednik da nije bilo Petirke i njoj sličnih.
Ako itko ne treba pričati o arhivama KPJ- a onda je to Miroslav Tuđman. U tim arhivama je i njegov tatek.
Nisam ni član HDZ-a ne daj Bože.Jedina tvoja izjava koju poštujem tako će i biti dok je HDZ-a.Hvala ti Bože.
HSS stranka koja je potpisala pristupanje trojnom paktu, sada u koaliciji sa jugo udbašima i unitaristima. O ovome liku su navodno govorili da je lopov, a ono on nije krao ljude vengo je samo pravomoćno presuđen kao lupež? Petir je organizirala izložbu o Stepincu u EU parlamentu i time zadobila moje simpatije (diametralno suprotno od učina na bG čaršiju). Beljo i lopovi imaju obraz , pa su barem časni lupeži, a ti si kriminalac bez obraza (koji si ovom koalicijom izgubio) (ili kako se to narodski označi: bezobrazna lopina)!
Bravo! Takvima kao sto je Petir koja širi govor mržnje nije mjesto u politici. Političari trebaju svemu pristupati politički.
Petir neka ode u hadeze i tamo nastavi raditi ono što radi i sad...tamo će biti sa sebi istim likovima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne treba zaboraviti da je SDP, pravni (imoralni sljednik SKH-SKH). Picula po svoje svjetonazoru u cijelsoti podržava trajnu komunističku i retrokomunističku parolu (Titova poznata izjava) koja se svodi na tezu da će prije Sava teći uzvodno nego što će Hrvatskaatska dobiti vojsku (državu). Zato i nisu glasali za prekid svih sveza sa SFRJ zgradi INE , i to im je mantra po kojima se SDP-ovci prepoznaju i slažu, po čemu si vjeruju i što je glavni ključ ulaska u to društvo tzv. "ljevičara". I to je sve što imaju od programskih načela ljevice, a odnos prema domovini svakako nije sadržaj lijevog pogleda na društvena zbivanja. SDP-ovci su i kao ljudi i kao stranka najobični prevaranti u odnosu na hrvatski cjelokupni korpus, i jedini im je cilj držati Hrvatku pokornom pod njihovom njihovom čizmom a za interes vlastita probitka (na koji su izdašno bili navikli u njihovo crveno doba) a najbolji saveznik , jer Hrvata baš i nema previše za to, su im udbaške strukture , jugofili, četnici, Srbi, i.t.d. I za podsjetiti, kada je u Račanovo vrijeme preuzeo Ministarstvo vansjkih poslova, Picula je napravio je čistku kompletnoga diplomatskoga sastava koji je sa srcem i ljubavlju stvaralo Hrvatsku na diplomatskom frontu, a na njihovo mjesto doveo one koji nisu voljeli Hrvatsku i koji dijelom još i danas parazitiraju u toj službi.