Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena
"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"
Komentari 190
Ices i ti za milancetom .
Beljak, osuđeni kriminalac, prodao se onome ko mu je ponudio više mandata. Tu se Milanović uništio, a Plenković mudro procijenio da ne želi davati mandate stranci koju vodi pravomoćno osuđeni kriminalac. I bio je potpuno u pravu. Jedina šteta je što ćemo morati gledati pametovanje osuđenog lopova u Saboru...
...a kaj nisu pjevali "druže Krešo, mi ti se khu-nhee-moo, druže Krešo mi ti se khu-nhee-moo"?
Vidi se da mu je onaj nebitni lik koji je neslavno otišao bio uzor.Tako je i onaj raspuštao ogranke,micao sve one koji su mu se protivili a pogledajmo gdje je sad.Tako će i ova moralna nula proći.
Ne znam kakvog smisla više ima HSS kao i HSLS a usput rečeno i HNS na političkoj sceni .
Konferencija ili licitacija autoradija i sportske odjeće (gornji dio)?
Nešto mi je poznat onaj mikrofon ispred njega.
...ovaj nece ici sam - njega ce trebat skupa sa stolicom na ulicu izbacit jer se za nju drzi!
Biznismen...,hapy (drpi) man.
kakav luzer!!!! nikad više glas za HSS dok mu je beljak na čelu! nikad više glas za HSS dok je Petir izvan stranke! Marijani i izbačenim HSS-ovcima preporučam da osnuju novi HSS na postavkama Radića i rasturit će ovaj crveni HSS koji je beljak srozao do dna!!!
I ti si svoje reko ko i veliki ti vođa Zoka !!!!!
svojim ponašanjem zaslužuje mjesto glavnog dikatatora SDP.a..ako se kandidira SDP će dobiti novog kim yu miloga...
Kaže da su ga nazvali lopovom za vrime kampanje, a što su uopće lagali, pravomoćno osuđeni?
U IME NARODA I REVOLUCIJE...UDALJAVAM PRVIH 100! I kao upozorenje preostalim članovima. Dobro da nije i strijeljanje naredio.
Jedino pravo ime koje nesto znaci u HSS je Marijana Petir.
Ovaj je gori čak i od Zoke! Hitno ga smijenite i dovedite Marijanu Petir da vam spasi čast stranke!
Hahahaha, Beljak je Milanovićev agent zadužen za nestanak HSSa!
I tebi vrjeme isteklo pokvarijo si se popapala te bahatost i autokazetofoni !!!!
Beljak je rekao da je u kampanji prikazan kao lopov...Pa bio je lopov, kad je pljačkao automobile. To o njemu nisu laži već istina i sa takvim političarom nitko ne želi imati posla osim Milanovića, a koliko je on imao pravo sa svojim izborom vidi se njegovim odlaskom kao "looser". Članovi HSS trebali bi razmisliti o svome lideru - LOPOVU, jer takav mnogo šteti stranci i politici koju vodi. Jer jednom političaru koji je bio lopov nedostaje vjerodostojnost. Petrov je dobro rekao, ako dođe do razgovora sa SDP-om Beljak se mora udaljiti sa njime ne žele razgovarati. HSS je sa Beljakom osuđen za oporbu jer sa lopovom ne želi nitko koalirati - naravno osim Milanovića, ali taj je prošlost.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto da neki dan ti isti nisu izjavili da njih 200 napušta HSS možda bi i vjerovali K Bljak ali ovako ti si politički propao !!!!!